register log in
popis aktivnosti
čez teden se bo na našem forumu izvajal popis aktivnosti! trajal bo točno en teden in vsak, ki se ne bo javil v temi bo izključen iz svoje skupine, face claim in pa služba pa bosta izbrisana iz teme, zato da naredimo prostora za druge. seveda pa to ne pomeni, da se ne morete na novo prijaviti.



 




 

 sallow, elisabeth amber

Go down 
2 posters
AvtorSporočilo
elisabeth sallow
take the moment and make it perfect,
take the moment and make it perfect,
elisabeth sallow


PRISPEVKI : 4
JOIN DATE : 13/06/2013

sallow, elisabeth amber Empty
ObjavljaNaslov sporočila: sallow, elisabeth amber   sallow, elisabeth amber EmptyČet Jun 27, 2013 2:55 pm

- sallow, elisabeth amber Large-
ELISABETH AMBER SALLOW,


COME AS YOU ARE

TAKE YOUR TIME, HURRY UP, THE CHOICE IS YOURS,
DON'T BE LATE.
NAME & NICKNAMES: i like my name, so call me elisabeth, would you?
BRITHDAY & AGE: 27th July, 21 years old

USERGROUP: locals
SEXUALITY: hetero
OCCUPATION: dancer

PLAYBY: darla baker


WE NEVER LOST CONTROL


PERSONALITY & HISTORY:

oh ja, rodila sem se na tem prelepem otočku, imenovan clipperton island, kot edinka v izjemno premožni družini. že od malih nog sem kazala izjemen talent za ples, zato sem tudi začela obiskovati baletno šolo. starši so videli, kako izjemno  nadarjena sem , zato so me poslali k teti, ki živi blizu londona, da bi tam nadaljevala svoje izobraževanje. namreč, na clippertonu nisem imela možnosti študija baleta, tako da sem se izpopolnjevala v glavnem mestu velike britanije. tam sem doživela za svoja leta ogromno dosežkov, na koncu pa me je le premagalo domotožje in smrt matere, da sem se vrnila na ta rajski otoček. očetu pomagam preživljati dan, saj si od materine smrti še vedno ni opomogel. ampak kaj hočemo, življenje teče naprej.
ljudje bi o meni dejali, da sem večen optimist, ki gleda na življenje vedno iz pozitivne točke. sem tudi izjemno ambiciozna mladenka, ki želi slediti svojim sanjam in tudi bom, ko si bo le moj oče opomogel. takrat se nameravam zopet vrniti nazaj v london. kakorkoli, sem tudi izjemno trmasta oseba, ki želi, da je vse po njeno. strmim k perfekciji, zato želim, da je vse v redu, tako kot si sama zamislim. če kaj ne gre v smeri, v kateri bi si želela da gre, me vse skupaj hitro spravi iz tira. sem že omenila, da sem izredno samozavestna oseba? skozi leta sem se naučila, da je samozavest tista ključna točka, ki te lahko popelje do višav. ampak saj veste, kaj pravijo o samozavestnih ljudeh - na zunaj vsekakor so, v notranjosti pa jim kar vre. in tudi sama sem takšna oseba - na zunaj izjemno samozavestna, od znotraj pa topla oseba, ki si želi potrditve in tega, da bi bila ljubljena. seveda vam je lahko jasno, glede na to, da izhajam iz premožne družine in da so posledično starši bili večino časa zdoma. od njih nisem prejela nobene ljubezni, le silili so me k temu, da sem v vsem najboljša. ne verjamem v resnično ljubezen, kar je posledica tega, da si starša nista nikoli izkazovala kakšne posebne naklonjenosti. pa pojdimo malo nazaj k temu, kaj si ljudje o meni mislijo. veliko ljudi me vidi kot hladno osebo, nekoliko odmaknjeno, saj ne želim govoriti o svoji zasebnosti. ljudje, ki pa me vidijo na raznih zabavah, pa je takoj jasno, da sem kraljica zabav, ki se le tam lahko popolnoma sprosti. imam manjši krog prijateljev, katerim lahko zaupam in sem zanje pripravljena storiti praktično vse. ne želite pa biti moj sovražnik, saj vam vse vrnem trikratno in verjemite, vaše življenje ne bo kaj preveč lepo. drugače pa vam lahko postrežem z obilico sarkazma, imam namreč edinstven humor.

1.)KATERIH 5 BESED TE NAJBOLJ OPISUJE:
če bi izbrala le pet besed, bi to najverjetneje bile: ambiciozna, inteligentna, samozavestna, perfekcionistka in sarkastična.

2.)KATERA BARVA TE NAJBOLJ OPIŠE IN ZAKAJ PRAV TA?:
ali zlata šteje? glede na to, da ji pravijo tudi kraljevska barva. zakaj prav ta? ker sem dostojanstvena (pustimo zabave ob strani, tam zares nisem dostojanstvena), samozavestna in imam nekaj tistega faktorja, ki pritegne ljudi. seveda je zlata barva v povezavi tudi z denarjem, ki mi ga zares ne primanjkuje.

3.)BI POVEDAL ŠE KAJ O SEBI?:
ah, dovolj ste že izvedeli o meni. kot ste lahko že opazili pri mojem opisu, sem nekoliko bolj skrivnostne narave, tako da tisto nežnejšo plat vidijo le redki.

4.)KAJ PA TVOJA DRUŽINA?:
o moji družini sem povedala že kar precej. pa vendar, sem edinka, rodila sem se v premožni družini, mati je umrla, oče je še živ, vendar je postal senca samega sebe. sedaj pa še eno pomembno vprašanje - od kod pa nam denar? pa bodimo za kanček več skrivnostni, recimo da so posli, s katerimi se je družina ukvarjala precej neobičajni.

5.)TE JE V ŽIVLJENJU ZAZNAMOVAL KAKŠEN POSEBEN DOGODEK?:
definitivno smrt matere, saj je eden glavnih razlogov zakaj sem se vrnila nazaj na clipperton island.

6.)POVEJ MI O TVOJIH STRAHOVIH:
bojim se nekega dne zbuditi in ugotoviti, da sem izgubila prav vse - svoj talent, denar, očeta, lastno osebnost. glede na to, da sem izgubila mater vam je lahko jasno, da se bojim, da bom izgubila še kaj drugega. zato se ravno nočem navezati na veliko skupino ljudi - bojim se jih nato izgubiti.

7.)MOGOČE ŠE BESEDA ALI DVE O TVOJEM POKLICU/IZBIRI ŠTUDIJA?:
o plesu bi lahko povedala same lepe stvari, čeprav je res, da je pri tem veliko odrekanja, bolečih gležnjev in bulimije. a ne skrbite, nisem tisto dekle, ki bi trpela za bulimijo, anoreksijo in podobnim sranjem, saj sem naravno vitka. ples je tisto, kar me zares veseli, postanem to, kar si želim biti, pretvarjam se lahko da sem nekdo, ki si želim biti. sedaj razumete?

8.)KAJ MENIŠ O OTOKU CLIPPERTON?:
moj rodni kraj je pravi rajski otok, ampak roko na srce, tu ni prihodnosti za plesalca. glede na to, da se je otok začel razvijati in je privabil mnogo turistov, ter študentov, bo mogoče nekega dne na tem mestu tudi prostor za bolj umetniško dušo, kot sem sama. ampak do takrat - poskušala bom uživati v slehernem trenutku.

9.)HVALA TI ZA TVOJ ČAS. IMAŠ MOGOČE ŠE KAJ ZA DODATI?:
dovolj sem povedala o sebi, nekaj pa le more ostati v moji zasebnosti.



SELL THE KIDS FOR FOOD

NAME/ALIAS: @sunshine
CONTACT: use pm;)
GENDER: i'm a female and i will always be:P
AGE: yes, yes, i'm 18 years old(:


OTHER CHARACTERS: /
Nazaj na vrh Go down
derek stevenson
does it kill, does it burn?,
does it kill, does it burn?,
derek stevenson


PRISPEVKI : 719
JOIN DATE : 01/12/2011

sallow, elisabeth amber Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: sallow, elisabeth amber   sallow, elisabeth amber EmptyPet Jun 28, 2013 6:22 pm

sallow, elisabeth amber Clip
Nazaj na vrh Go down
https://clippertonisland.slovenianforum.com
 
sallow, elisabeth amber
Nazaj na vrh 
Stran 1 od 1

Permissions in this forum:Ne, ne moreš odgovarjati na teme v tem forumu
clipperton island, :: fill the gap, :: clipperton island records,-
Pojdi na: