register log in
popis aktivnosti
čez teden se bo na našem forumu izvajal popis aktivnosti! trajal bo točno en teden in vsak, ki se ne bo javil v temi bo izključen iz svoje skupine, face claim in pa služba pa bosta izbrisana iz teme, zato da naredimo prostora za druge. seveda pa to ne pomeni, da se ne morete na novo prijaviti.



 




 

 crystal, cassie

Go down 
2 posters
AvtorSporočilo
cassie crystal
we run things, things don’t run we,
we run things, things don’t run we,
cassie crystal


PRISPEVKI : 27
JOIN DATE : 28/06/2013

crystal, cassie Empty
ObjavljaNaslov sporočila: crystal, cassie   crystal, cassie EmptyPet Jun 28, 2013 7:33 pm

crystal, cassie Hot-selena-gomez
CASSIE CASSADY CRYSTAL


COME AS YOU ARE

TAKE YOUR TIME, HURRY UP, THE CHOICE IS YOURS,
DON'T BE LATE.
NAME & NICKNAMES: Well I prefer to be called Cassady, so by my middle name because Cassie sounds quite innocent and I'm not like that. But some lads call me Cass.
BRITHDAY & AGE: Well I'm 22 and proud! I was borned on 13th of August.

USERGROUP:locals
SEXUALITY: HETEROSEXUAL
OCCUPATION: A police investigator I guess.

PLAYBY: Selena Gomez ;$


WE NEVER LOST CONTROL


PERSONALITY & HISTORY:

OKAY. THIS IS HOW IT'S GONNA GO. YOU'RE GOING TO POST SOME KICKASS PARAGRAPHS ABOUT YOUR CHARACTERS PERSONALITY & HISTORY HERE AND LIKE, MAKE IT SNAZZY, K?

1.)KATERIH 5 BESED TE NAJBOLJ OPISUJE:
ugh, zakaj že morate to vedeti? morali bi vprašati koga drugega, sama bi o sebi ves čas naštevala same negativne strani. ampak če že moram.. sem ena tistih ljudi, ki se ubistvu radi zabavajo, a poznam svojo mejo. sem tečna, pogumna in nikoli ne butam z glavo v zid. mislim neumna pa že nisem! oh in obožujem sarkazem! torej kaj imamo? pogumna, sarkastična, pametna, tečna in...ermm samozavestna?

2.)KATERA BARVA TE NAJBOLJ OPIŠE IN ZAKAJ PRAV TA?:
temna vijolična. to je nekakšna skrivnostna barva in zdi se mi, da sem taka. nikoli ne povem cele resnice, čeprav le to vedno takoj izbrskam iz ljudi. takoj razločim, če kdo laže in če govori resnico. vedno pretehtam vse možnosti in ne hitim. za stvari si je treba vzeti čas, sploh pa če kdo umre. no sedaj sem uradno čudakinja.

3.)BI POVEDAL ŠE KAJ O SEBI?:
ne. *awkward silence* *zavijanje z očmi* okei, če je že treba. imam potrpljenje in zdi se mi, da sem ena iz med tistih zanimivih oseb. namreč o meni ne morate biti vedno 100% prepričani kaj mislim. zlahka menjam teme in zmedem sogovornika in to me zraven še zabava *smeh* no ja. tudi izsiljevanje je zanimivo, se vam ne zdi? drugače pa ja. vedno sem se znašla v okoliščinah, čeprav me je večina ljudi želelo dobesedno ubiti zaradi mojega obnašanja. ampak u mad bro? taka sem.

4.)KAJ PA TVOJA DRUŽINA?:
ne maram govoriti o svoji družini edino kar lahko povem je to, da je bil moj oče šerif, dokler ga niso ubili. mati? izginila je. dobesedno. nekega dne sem se zbudila in ni je bilo več. po nekaj dnevih sem dobila njeno sporočilo in pisalo je- oh to pa res ni vaša stvar. to je osebno -.-'' uglaunem ja, družine ubistvu nikoli nisem imela. oh ubistvu ja, sestro. ampak bili sva si blizu le do njenega 21 leta in mojega 16ega. nato se je preselila s fantom in od takrat je še nisem videla in je niti ne rabim.

5.)TE JE V ŽIVLJENJU ZAZNAMOVAL KAKŠEN POSEBEN DOGODEK?:
verjetno je vsem težko, ko vidijo prvo smrt pred svojimi očmi. in seveda umrl mi je oče. ubistvu od takrat mi je bilo vedno rahlo težje, ampak zaradi njega delam to kar delam. prva stvar po njegovi smrti je bila, da ujamem prasca, ki ga je ubil. našla sem ga, a bil je žal mrtev. vem, da se zdi narobe za nekoga kot jaz, a želela sem ga ubiti, počasi, da bi trpel. da bi čutil to kar sem čutila jaz. uh me creeping here. however tudi parkrat so me želeli ubiti. ker sem bila pač na dobri smeri, a sem prišla skozi le z nekaj praskami in enima ali dvema metkama v nogi ali roki. drugače pa me je tudi prizadelo, ko sem ostala čisto sama, veste? mati, sestra, oče..nobenega ni bilo več. toda o tem ne bi govorila. oh, in verjetno sem ena tistih izjem, ki v ljubezni nikoli niso bili zaznamovani. seveda sem bila že zaljubljena v fanta, ki me ni maral, ampak to je bilo to. sedaj, ko se srečava mu samo dam vedeti kaj je zamudil *smeh*

6.)POVEJ MI O TVOJIH STRAHOVIH:
strahovi? kolikor se spomnim, ne spadajo pod opis moje službe. ampak ja, priznam. bojim se da bi po vsem tem ostala sama. saj se držim načela, da ne rabim moškega, da bi bila srečna, ampak želela bi imeti nekaj tiste ljubezni, ki mi je noben nikoli ni nudil. oh in podgane. mislim zakaj so že dobre? nasploh ne maram..golazni

7.)MOGOČE ŠE BESEDA ALI DVE O TVOJEM POKLICU/IZBIRI ŠTUDIJA?:
oh, moj  poklic je super. searving the country and stuff. na kri in to sem se že navadila. že v šoi so nas pripravili na te stvari, čeprav je an terenu čisto drugače. ampak ja, zdi se mi kot da sem rojena za službo. pamet, sarkazem, laganje in blefiranje ter branje ljudi mi gredo od rok.

8.)KAJ MENIŠ O OTOKU CLIPPERTON?:
ugh, ti šolarčki so včasih res nadležni! to šolo ali program bi lahko postavili nekam drugam. vse je bilo spokojno in lepo preden so vdrli oni. sedaj se povsod nabirajo smeti. otok je bil ves čist in prelep pred njihovim prihodom. imeli smo mir. sedaj imamo njih in težko jih gledam. najhuje pa je, da se nekateri odkrito drogirajo in podobne stvari. in najbolj butasto je, da tista potrebna dejanja izvajajo kar v javnoti. v parkih, za drevesi..mislim prosim, delajte to vsaj ponoči, ko se vas ne vidi..in tišje prosim.

9.)HVALA TI ZA TVOJ ČAS. IMAŠ MOGOČE ŠE KAJ ZA DODATI?:
ja, mudi se mi v službo ;)




SELL THE KIDS FOR FOOD

NAME/ALIAS: ariana
CONTACT: PM
GENDER: F
AGE: 14


OTHER CHARACTERS: not
Nazaj na vrh Go down
derek stevenson
does it kill, does it burn?,
does it kill, does it burn?,
derek stevenson


PRISPEVKI : 719
JOIN DATE : 01/12/2011

crystal, cassie Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: crystal, cassie   crystal, cassie EmptyPet Jun 28, 2013 7:39 pm

crystal, cassie Clip
Nazaj na vrh Go down
https://clippertonisland.slovenianforum.com
 
crystal, cassie
Nazaj na vrh 
Stran 1 od 1

Permissions in this forum:Ne, ne moreš odgovarjati na teme v tem forumu
clipperton island, :: fill the gap, :: clipperton island records,-
Pojdi na: