register log in
popis aktivnosti
čez teden se bo na našem forumu izvajal popis aktivnosti! trajal bo točno en teden in vsak, ki se ne bo javil v temi bo izključen iz svoje skupine, face claim in pa služba pa bosta izbrisana iz teme, zato da naredimo prostora za druge. seveda pa to ne pomeni, da se ne morete na novo prijaviti.



 




 

 bullets cant hurt me now

Go down 
4 posters
AvtorSporočilo
cassie crystal
we run things, things don’t run we,
we run things, things don’t run we,
cassie crystal


PRISPEVKI : 27
JOIN DATE : 28/06/2013

bullets cant hurt me now Empty
ObjavljaNaslov sporočila: bullets cant hurt me now   bullets cant hurt me now EmptyPet Jun 28, 2013 8:05 pm


cassie
crystal
twentytwo. investigator. local..
Torej to dekle je precej trmasto, svojeglavo in ognjevito. Ne da veliko na svoj videz, a nekako še vedno uspe izgledati božansko. Njen poklic ji je pisan na kožo, saj zlahka opazi neopazne stvari, ki so včasih ključne za primer. Zlahka prebere človeka in zna biti zelo tečna, egoistična in hladnokrvna, a po drugi strani je taka samo zato, ker je ostala sama. Oče ji je umrl (ubistvu je bil ubit), mati in sestra sta odšli in le ona je ostala. Nikoli ne moraš biti 100% o čem razmišlja. Je pametna in zvita. Če ne bi bila dobra po srcu, bi jo takoj vzeli pri mafiji. Smrt je zanjo le nekaj cikličnega in samoumevnega. Ne boji se ubijati, čeprav ima včasih še vedno more.

THANKS BIRGITTE!
Nazaj na vrh Go down
ruby thomas
be not afraid to love me,
be not afraid to love me,
ruby thomas


PRISPEVKI : 438
JOIN DATE : 01/06/2013

bullets cant hurt me now Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: bullets cant hurt me now   bullets cant hurt me now EmptySob Jun 29, 2013 12:10 pm

hi :3
here i am. soooo, maš ti mogoče kakšno idejo?
Nazaj na vrh Go down
cassie crystal
we run things, things don’t run we,
we run things, things don’t run we,
cassie crystal


PRISPEVKI : 27
JOIN DATE : 28/06/2013

bullets cant hurt me now Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: bullets cant hurt me now   bullets cant hurt me now EmptySob Jun 29, 2013 12:24 pm

    first i'm bad with the ideas, razn če sm lig pugledala kšn film pa sm zran jukala XD ampak no ubedve sta locals tko, da se bi lah puznale že več cajta. nwm. maybe bi lah nrdile kj drgačnga pač enak pusebnga kt, da bi pred leti skup enga ubile XD nwm..neki z dramo?
Nazaj na vrh Go down
ruby thomas
be not afraid to love me,
be not afraid to love me,
ruby thomas


PRISPEVKI : 438
JOIN DATE : 01/06/2013

bullets cant hurt me now Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: bullets cant hurt me now   bullets cant hurt me now EmptySob Jun 29, 2013 12:47 pm

hahah imagination is working i see. in nevem, ruby ni ravno taka, da bi kaj takega naredila hahah
drugače pa še smo že lih pri umorih in policiji.. pač si prebrala uno zgodbo v plotu od ruby ne? pač glede na to da cassie dela na policiji, pač z derekom ne, in ful dobro opaža stvari in to, bi ona lahko mogoče sumila kaj se je dejansko zgodilo tisto noč ampak pač ne bi nobenemu tega povedala, potem pa bi zdaj enkrat lahko s tem soočila ruby, pač bi ji povedala da ve in bi potem vidle kako bi šlo naprej? sicer pa bi se poznali že od prej in bi se tudi družili dosti časa, ker pač ruby preživi veliko časa na policijski postaji z derekom ^^ idk haha
Nazaj na vrh Go down
cassie crystal
we run things, things don’t run we,
we run things, things don’t run we,
cassie crystal


PRISPEVKI : 27
JOIN DATE : 28/06/2013

bullets cant hurt me now Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: bullets cant hurt me now   bullets cant hurt me now EmptySob Jun 29, 2013 3:21 pm

okei. sure. bi začela ker moram še sama napisati akr nekaj začetkou
Nazaj na vrh Go down
ruby thomas
be not afraid to love me,
be not afraid to love me,
ruby thomas


PRISPEVKI : 438
JOIN DATE : 01/06/2013

bullets cant hurt me now Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: bullets cant hurt me now   bullets cant hurt me now EmptySob Jun 29, 2013 3:32 pm

bom nekje začela, samo nič ne obljubim kdaj. danes enkrat pa ti javim v tej temi kje sem začela :)
Nazaj na vrh Go down
ruby thomas
be not afraid to love me,
be not afraid to love me,
ruby thomas


PRISPEVKI : 438
JOIN DATE : 01/06/2013

bullets cant hurt me now Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: bullets cant hurt me now   bullets cant hurt me now EmptySob Jun 29, 2013 7:32 pm

sorry for the double :/
https://clippertonisland.slovenianforum.com/t41-bar#805 izvoli ^^ in ja, moji začetki so obupni
Nazaj na vrh Go down
ann westwood
locals,
locals,
ann westwood


PRISPEVKI : 5
JOIN DATE : 29/06/2013

bullets cant hurt me now Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: bullets cant hurt me now   bullets cant hurt me now EmptySob Jun 29, 2013 9:09 pm

well, cassie sounds pretty amazing and i think this two could have quite a dramatic connection.  so may i take a little piece of her? :3

Nazaj na vrh Go down
cassie crystal
we run things, things don’t run we,
we run things, things don’t run we,
cassie crystal


PRISPEVKI : 27
JOIN DATE : 28/06/2013

bullets cant hurt me now Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: bullets cant hurt me now   bullets cant hurt me now EmptySob Jun 29, 2013 9:12 pm

oh sure :D any ideas?
Nazaj na vrh Go down
ann westwood
locals,
locals,
ann westwood


PRISPEVKI : 5
JOIN DATE : 29/06/2013

bullets cant hurt me now Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: bullets cant hurt me now   bullets cant hurt me now EmptySob Jun 29, 2013 9:30 pm

yeah, i kind a do. glede na to, da je cass pač detektivka, bi lahko bila ann očividka nekega ropa ali umora in bi pač lahko začeli s tem zasliševanjem. pač recimo, če bi šlo za umor, bi lahko bila žrtev ena od anninih stran, ki bi jo najela na noč umor. potem bi pa pač lahko šli na to zaslišanje, ali pa na nekaj trenutkov pozneje, ko bi se srečali v nekem klubu in bi bila ann vsa prestrašena, da bo cassie zinila, kaj o tem, da je prostitutka. potem pa bi pač lahko nadaljevali z neko prijateljsko povezavico, dokler se ne bi izkazalo, da je ann glavna osumljenka tistega umora ... nekako mam tole do sem, potem bi se pa pač sproti domenile kako naprej .. if u like the idea of curse! :3

Nazaj na vrh Go down
cassie crystal
we run things, things don’t run we,
we run things, things don’t run we,
cassie crystal


PRISPEVKI : 27
JOIN DATE : 28/06/2013

bullets cant hurt me now Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: bullets cant hurt me now   bullets cant hurt me now EmptySob Jun 29, 2013 9:31 pm

sure. just please start it
Nazaj na vrh Go down
ann westwood
locals,
locals,
ann westwood


PRISPEVKI : 5
JOIN DATE : 29/06/2013

bullets cant hurt me now Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: bullets cant hurt me now   bullets cant hurt me now EmptySob Jun 29, 2013 9:37 pm

i have two more begginning to do, do if u have the time, i would love you forever if u start, but if not i'll try my best. may take a while tho.

Nazaj na vrh Go down
amber mcleey

amber mcleey


PRISPEVKI : 13
JOIN DATE : 08/07/2013
AGE : 28

bullets cant hurt me now Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: bullets cant hurt me now   bullets cant hurt me now EmptySre Jul 10, 2013 11:39 am

omg is Selena!!!! I love her so much!!!!
so maybe something for my girl ??
Nazaj na vrh Go down
cassie crystal
we run things, things don’t run we,
we run things, things don’t run we,
cassie crystal


PRISPEVKI : 27
JOIN DATE : 28/06/2013

bullets cant hurt me now Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: bullets cant hurt me now   bullets cant hurt me now EmptySob Jul 20, 2013 11:10 am

amber mcleey je napisal/a:
omg is Selena!!!! I love her so much!!!!
so maybe something for my girl ??

srry 4 being late xD sure. ideas?
Nazaj na vrh Go down
Sponsored content





bullets cant hurt me now Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: bullets cant hurt me now   bullets cant hurt me now Empty

Nazaj na vrh Go down
 
bullets cant hurt me now
Nazaj na vrh 
Stran 1 od 1

Permissions in this forum:Ne, ne moreš odgovarjati na teme v tem forumu
clipperton island, :: I stay up cashing in my bad luck, :: plot pages,-
Pojdi na: