register log in
popis aktivnosti
čez teden se bo na našem forumu izvajal popis aktivnosti! trajal bo točno en teden in vsak, ki se ne bo javil v temi bo izključen iz svoje skupine, face claim in pa služba pa bosta izbrisana iz teme, zato da naredimo prostora za druge. seveda pa to ne pomeni, da se ne morete na novo prijaviti.



 




 

 parker, aiden blake

Go down 
2 posters
AvtorSporočilo
blake parker
what we dream, it's all that matters,
what we dream, it's all that matters,
blake parker


PRISPEVKI : 33
JOIN DATE : 28/06/2013
AGE : 28

parker, aiden blake Empty
ObjavljaNaslov sporočila: parker, aiden blake   parker, aiden blake EmptyPet Jun 28, 2013 8:11 pm

parker, aiden blake Eug-1
BLAKE AIDEN PARKER,


COME AS YOU ARE

TAKE YOUR TIME, HURRY UP, THE CHOICE IS YOURS,
DON'T BE LATE.
NAME & NICKNAMES: just blake for now
BRITHDAY & AGE: 17.05.1988, 25

USERGROUP:tourist
SEXUALITY: straight,yum.
OCCUPATION: football player, love my job :3

PLAYBY:sassy and sexy eugen bauder :3


WE NEVER LOST CONTROL


PERSONALITY & HISTORY:

ni tako zelo težko reči kako je nek solidno uspešen igralec kot sem jaz pristal na otoku strasti, bolje znan kot clipperton. naenkrat začneš igrati za malo večji klub in zelenico svojega okrožja zamenjaš za zelenico na stadionih. pričnejo se potovanja in stiki z družino zgolj preko telefonov. mlajša sestra ponosno po šoli trobi kdo je njen brat in uživa v neki najstniški pozornosti, ki je zanjo takrat še najbolj pomembna stvar na svetu, a ji tudi sam tukaj ne morem biti najboljši vzor, ko sem v preteklosti rad stopal pred žaromete kamer in imel vso to pretirano oko javnosti usmerjeno proti moji malenkosti. iskreno pa me niti ni bilo težko spregledati, navsezadnje sem rad hodil ven, za kariero športnika opustil idejo o univerzi in poslal svoje staro življenje k vragu, ter se osredotočil pred vsem na deloma lahko zaslužen denar. niso bile tu zgolj tekme, ampak tudi reklame in oglaševanje in kmalu si postal lutka za izložbo. sam dobro vem kako je pot do tja kratka. z vso to pozornostjo so tu bila dekleta, a nikoli nisem rad imel katerokoli, ki je namestila svojo rit v moje naročje. pravzaprav sem bil za nekoga, ki jih je tako zlahka izbiral in dobival v posteljo predvsem izbirčen, ter mi silikonske svetlolaske niso predstavljale privlačnosti. vedno se je tu ob moji strani pojavila na svoj način posebna lepotica, ki ni bila polna sama sebe in ni vse na njen ob dotiku umetno in izpopolnjeno, ker se mi je to naravnost gabilo. takšne so prav kričale vzemi se me in me pusti ob jutru z bankovcem na trebuhu. s takimi si ne poročiš in take ti ne rodijo otrok. še manj pa ne dajejo dober glas nate. kako sem prišel sem ? pretiraval sem s svojim zabavljaškim življenjem, a se nekako pobral, potem se je v medijih naslikala neka ženska, ki je trdila da sem jo posilil in da je sedaj noseča. prepričan v svoje sem naju spravil na sodišče in skupaj z odvetniki pritiskal na njo da prizna laž, ji celo plačal, da govori resnico in na koncu opral svoje ime, a je bilo tu še nekaj tistih, ki so znali komentirati grde na moj račun. moj agent je tako dobil idejo o otoku strasti, da se za en mesec v svetu poležejo in se lahko vrnem v mirnem sijaju. pa sem sprejel, a strasti me šele čakajo, kaj ?

1.)KATERIH 5 BESED TE NAJBOLJ OPISUJE:
uuuf. samo pet besed ? * smeh * kaj pa vem. sam zase težko govorim. lahko bi se označil za sproščenega, če bi to lahko spadalo sem. nisem niti pesimist niti realist, ampak lepo realist, če je v današnjem svetu kaj takega možno. to sta že dve. sem precej družbena oseba, ki ima rada ljudi okoli sebe, a ni v pretiranem centru pozornosti. lahko bi se tudi rekel da sem vedno v pogonu, čeprav to ni beseda, ampak če že iščemo pravo, bi to mogoče bila, da sem aktiven. no, mogoče. za zadnjo pa bi se znalo dalo reči da sem občasno tudi agresivna beseda, oziroma bolje rečeno temperamentna, čeprav sem v večini normalnega poteka dneva v mirnem stanju in se ne razbesnim ob vsakem kamnu na cesti.

2.)KATERA BARVA TE NAJBOLJ OPIŠE IN ZAKAJ PRAV TA?:
mogoče oranžna ? je ena taka vesela in posebna barva, ki jo človek težko nekam uvrsti in samo zgolj gledano v njo, ter jo mnogokrat nekje vidi, a ljudem težko pristaja. mogoče sem takšen tudi jaz. viden, a ne pristajam kamorkoli. sicer je pa moja najljubša barva modra,  ki na drugi strani predstavlja tisti sproščujoči del mene.

3.)BI POVEDAL ŠE KAJ O SEBI?:
kaj pa vem. lahko bi rekla kakšno o temu kakšen sem. sam realno ne vem. lahko se tu najde kaj tu in tam, ampak enkrat me je eden mojih bližnjih prijateljev rekel, da sem zakompliciran in da se nikoli ne ve kaj mislim, ter da bi človek ob prvem pogledu name pomislil da sem nek strog varnostnik, ki uživa v tem da mladoletne z grobim objemom nadlahti vržem izpred kluba. takšen videz sicer da bi lahko imel, a kasneje ljudje spoznajo da bi res težko komu naredil kaj grobega, če res ne bi bil pijan in na robu svojih meja. sem miroljubna oseba, občasno zagledana sama vase, ampak hej medijski svet ti zna res dobro pihati na dušo. ne bi se označil za ženskarja. ni ravno tako kot bi jih menjal v smislu ena pride, druga že gre in tako v začaranem krogu. če se najde takšna, ki mi res pade v oko, potem se bom začel vrteti okoli nje. del moje fantazije je pa eno tako udarno in samostojno dekle, ki me bo znalo pustiti brez besed in bo znalo biti vladarica v svojem taktu življenja.

4.)KAJ PA TVOJA DRUŽINA?:
nič ni z njo. živijo. imam sestro, ki je tri leta mlajša od mene, ter mamo in očeta. nazadnje, ko sem jih poklical so rekli, da so dobri in da se držijo. sicer je nekaj medijev pred njihovo hišo in sprašujejo po meni, a se ne dajo, ker vedo da potrebujem ta mir in oddih, čeprav resnično gre bolj za željo agenta kot pa mene. odnosi so pač solidni, čeprav tudi nekaj strogo tesni niso.

5.)TE JE V ŽIVLJENJU ZAZNAMOVAL KAKŠEN POSEBEN DOGODEK?:
tisti o katerem sem vam pravil. zadeva s sodniki in tisto zmešano žensko, ki si je drznila na sploh blatiti to moje ime, ter mi prodati s takšno bedarijo otroka nekega tretjega. dobro, razumem da hoče pozornost, a lahko jo je dobila tudi z otrokom. ni bilo potrebe po tem da bi trdila da sem jo posilil. halo ? drugi pa bi bil lahko smrt mojega starega prijatelja še iz otroških dni, ko sva bila oba bolj kot na dnu z videzom in sva kot blede sence brcale žogo na starem travniku. pri sedemnajstih smo doživeli prometno nesrečo, ko smo praznovali njegov osemnajsti rojstni dan, saj je bil eno leto starejši in je takrat on umrl, vsi ostali pa smo bili dobro. življenje gre dalje, a spomin nanj ostaja. takrat v ligi sem dal svoj 20 gol v njegovo ime, ker je vedno rad nosil športno majico s številko 20.

6.)POVEJ MI O TVOJIH STRAHOVIH:
strahovi ? najbolj se bojim ostati absolutno sam. čudno se sliši, toda res ne bi bil rad zadnji preživeli človek na zemlji, ker bi se kar samega sebe pospravil. ni smisla, če ni drugih ljudi. na sploh pa me je strah prihodnosti in neznanja kaj prinaša. sicer je res sladkost v tem, a ko pomisliš na to zna biti strahu vzbujajoče.

7.)MOGOČE ŠE BESEDA ALI DVE O TVOJEM POKLICU/IZBIRI ŠTUDIJA?:
vedno sem rad igral nogomet in ker sem bil prelen za študijske zadeve sem vedel da bo zares najbolje sanjati o slovesu nogometaša in tako sem prišel v to elito svojih sanj. sicer bi pa sedel nekje na univerzi, delal službo za zraven, ter pristal v nekakšni dolgočasni pisarni. ni to zame. rad sem v pogonu, potujem in zabijam gole, predvsem pa zmagujem.

8.)KAJ MENIŠ O OTOKU CLIPPERTON?:
super je. prijetno je. pravzaprav dokler imam mir je vse v najlepšem redu, čeprav res upam da se vseeno kaj dogaja in ni ravno tiho in zapuščeno. agent je enkrat bil in je rekel da je prišel nazaj kakor prirojen. bomo videli.

9.)HVALA TI ZA TVOJ ČAS. IMAŠ MOGOČE ŠE KAJ ZA DODATI?:
ni problema. bilo je zabavno. mogoče če bi še dlje trajalo…*smeh* sicer pa nimam kaj posebnega za dodati. sedaj se bom preoblekel in odšel na plažo, ter nekje kasneje pojedel večerjo in zaspal kot klada. ob jutru pride zares novi dan in raziskovanje.




SELL THE KIDS FOR FOOD

NAME/ALIAS: alma, ello :3
CONTACT: PM/FB
GENDER: who run this world ? GIRLS ( yes i am a girl )
AGE: lucky forummotion i am seventeen, soon to be eighteen :3


OTHER CHARACTERS:for now none (:
Nazaj na vrh Go down
blake parker
what we dream, it's all that matters,
what we dream, it's all that matters,
blake parker


PRISPEVKI : 33
JOIN DATE : 28/06/2013
AGE : 28

parker, aiden blake Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: parker, aiden blake   parker, aiden blake EmptyPet Jun 28, 2013 8:50 pm

this babe is done :3
Nazaj na vrh Go down
ruby thomas
be not afraid to love me,
be not afraid to love me,
ruby thomas


PRISPEVKI : 438
JOIN DATE : 01/06/2013

parker, aiden blake Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: parker, aiden blake   parker, aiden blake EmptyPet Jun 28, 2013 9:03 pm

parker, aiden blake Clip
Nazaj na vrh Go down
Sponsored content





parker, aiden blake Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: parker, aiden blake   parker, aiden blake Empty

Nazaj na vrh Go down
 
parker, aiden blake
Nazaj na vrh 
Stran 1 od 1

Permissions in this forum:Ne, ne moreš odgovarjati na teme v tem forumu
clipperton island, :: fill the gap, :: clipperton island records,-
Pojdi na: