register log in
popis aktivnosti
čez teden se bo na našem forumu izvajal popis aktivnosti! trajal bo točno en teden in vsak, ki se ne bo javil v temi bo izključen iz svoje skupine, face claim in pa služba pa bosta izbrisana iz teme, zato da naredimo prostora za druge. seveda pa to ne pomeni, da se ne morete na novo prijaviti.



 




 

 milburn, stephanie olivia

Go down 
2 posters
AvtorSporočilo
stephanie milburn
erasmus student,
erasmus student,
stephanie milburn


PRISPEVKI : 14
JOIN DATE : 28/06/2013

milburn, stephanie olivia Empty
ObjavljaNaslov sporočila: milburn, stephanie olivia   milburn, stephanie olivia EmptySob Jun 29, 2013 10:12 am

milburn, stephanie olivia AriaGifs-aria-montgomery-29585897-500-281
STEPHANIE OLIVIA MILBURN,


COME AS YOU ARE

TAKE YOUR TIME, HURRY UP, THE CHOICE IS YOURS,
DON'T BE LATE.
NAME & NICKNAMES: stephanie, stephie, steph
BRITHDAY & AGE: 16th october 1993, 19 years  old
USERGROUP: erasmus student
SEXUALITY: hetero
OCCUPATION: student of mathematics and physics
PLAYBY: the beautiful lucy hale! :3


WE NEVER LOST CONTROL


PERSONALITY & HISTORY:

1.)KATERIH 5 BESED TE NAJBOLJ OPISUJE: ugh, zakaj mora že prvo vprašanje biti tako težko? *smeh* dobro, bom vseeno poskusila. pozitivna - to vsekakor drži, vedno pogledam na svetlo plat situacije in ne prenesem negativnosti, kaj hočem. preveč sanjam, to je dejstvo. hm, a je že pet besed? ne? rada spoznavam nove ljudi, nove kraje, moja domišlija sega do vesolja in nazaj, skrivnostna in še preveč trmasta. bo dost zdaj?

2.)KATERA BARVA TE NAJBOLJ OPIŠE IN ZAKAJ PRAV TA?: rekla bi zelena. zakaj? oh, tudi sama ne vem natančno *smeh* mogoče, ker izraža mladost, željo po novem, neizkušenost, taka pozitivna in živa barva.

3.)BI POVEDAL ŠE KAJ O SEBI?: verjamem v pravo ljubezen. ah, to se tako klišejsko sliši. *smeh* ampak resno, verjamem, da bom nekega dne videla g. pravega in mu ne bom nehala težiti, dokler ga ne dobim. okej, zdaj se sliši kot, da sem neka mala zoprna sestrica, vendar, kot sem že rekla zgoraj, trmasta sem kot bik in bom dosegla, kar bom hotela.

4.)KAJ PA TVOJA DRUŽINA?: mami mi je umrla pri devetih letih, torej že dolgo leta živim sama z očetom v liverpoolu. vedno sem bila njegova mala punčka, njegov zaklad. bolje, da ne veste, kako je bil vedno zaščitniški do mene. vsak večer mi je prebral mojo najljubšo zgodbo, skupaj sva pekla palačinke, a sva zmeraj skoraj zažgala hišo. boljšega očeta si res ne bi mogla želeti. naučil me je, da se naj postavim zase in si zadanem svoje cilje ter jih tudi izpoljnem. žalostni del je le to, da trenutno se bojuje z rakom, v bistvu že ta drugič. ampak vem, da bo to premagal. preprosto mora. druge možnosti ni.

5.)TE JE V ŽIVLJENJU ZAZNAMOVAL KAKŠEN POSEBEN DOGODEK?: smrt matere verjetno. vsekakor ni prijetno, ko izgubiš ljubljeno osebo. a življenje gre naprej, tako vsaj pravijo. je že dobrih deset let od tega, ampak vseeno nekako čutim, da je v naši hiši njen duh. zdaj sigurno mislite, da sem nora, ne?

6.)POVEJ MI O TVOJIH STRAHOVIH: ne bi ravno rekla, da se česa bojim. mogoče kakšnih nadnaravnih bitjih kot so duhovi in demoni ter podobne oslarije. pa še česa, vendar sem v tem trenutku brez idej.

7.)MOGOČE ŠE BESEDA ALI DVE O TVOJEM POKLICU/IZBIRI ŠTUDIJA?: izbrala sem matematiko in fiziko. lahko bi rekli, da sem tista učenka, ki bo se učila cel teden, da bo pisala stoprocentno pet. no, ne motite se kaj dosti. *smeh*

8.)KAJ MENIŠ O OTOKU CLIPPERTON?: oh, o clippertonu? božansko je, raj! peščena plaža, sonce, ki ti greje kožo, palme, turkizno morje... kaj si želiš boljšega? prelepo je, ljubim ta otok. komaj čakam, da še spoznam ostale študente ali pa še boljše, kakšnega luštnega domačina. *pomežik*

9.)HVALA TI ZA TVOJ ČAS. IMAŠ MOGOČE ŠE KAJ ZA DODATI?: uh, niti ne.




SELL THE KIDS FOR FOOD

NAME/ALIAS: redhead.
CONTACT: pm would be okay.
GENDER: female.
AGE: thirteen.
OTHER CHARACTERS: na-a.
Nazaj na vrh Go down
james devereaux
i'm a dreamer,
i'm a dreamer,
james devereaux


PRISPEVKI : 262
JOIN DATE : 04/06/2013
AGE : 32

milburn, stephanie olivia Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: milburn, stephanie olivia   milburn, stephanie olivia EmptySob Jun 29, 2013 10:19 am

milburn, stephanie olivia Clip
Nazaj na vrh Go down
 
milburn, stephanie olivia
Nazaj na vrh 
Stran 1 od 1

Permissions in this forum:Ne, ne moreš odgovarjati na teme v tem forumu
clipperton island, :: fill the gap, :: clipperton island records,-
Pojdi na: