register log in
popis aktivnosti
čez teden se bo na našem forumu izvajal popis aktivnosti! trajal bo točno en teden in vsak, ki se ne bo javil v temi bo izključen iz svoje skupine, face claim in pa služba pa bosta izbrisana iz teme, zato da naredimo prostora za druge. seveda pa to ne pomeni, da se ne morete na novo prijaviti.



 




 

 CAMPBELL, LUCIA ALEXANDRA

Go down 
2 posters
AvtorSporočilo
lucia campbell
love comes with such a cost,
love comes with such a cost,
lucia campbell


PRISPEVKI : 20
JOIN DATE : 29/06/2013

CAMPBELL, LUCIA ALEXANDRA Empty
ObjavljaNaslov sporočila: CAMPBELL, LUCIA ALEXANDRA   CAMPBELL, LUCIA ALEXANDRA EmptyNed Jun 30, 2013 9:42 pm

-CAMPBELL, LUCIA ALEXANDRA Tumblr_m1eh51E5rz1qhsh8po1_500 -
LUCIA ALEXANDRA CAMPBELL,


COME AS YOU ARE

TAKE YOUR TIME, HURRY UP, THE CHOICE IS YOURS,
DON'T BE LATE.
NAME & NICKNAMES: Well, if I REALLY like you, then maybe I'll let you call me Lucy or Luc
BRITHDAY & AGE: I'm 19, my birthday is on 13th of August

USERGROUP: ERASMUS STUDENTS
SEXUALITY: HETEROSEXUAL
OCCUPATION: STUDENT OF PHYSICS AND MEDICINE

PLAYBY: TAYLOR MOMSEN


WE NEVER LOST CONTROL


PERSONALITY & HISTORY:

Lucia Campbell? Večina jo pozna kot sramežljivo dekle, ki doseže kar hoče. Je delovna in se ne vda hitro. Je tiha ter nikoli v centru pozornosti. Ne mara zabav, ogiba se alkohola.
Katherine Bennett? Dekle, ki živi za zabave in je nič ne ustavi. Z drugimi besedami Luciin alter ego.
Problem je, da sploh ne ve, kaj se dogaja ko je Katherina. Zakaj? Zaradi disociativne motnje identitete, ki se je pojavila zaradi travmatičnega otroštva. Nihče zares ne ve za to. Za pretepanje in posilstvo, potem pa zapustitev osemletne deklice na ulicah Londona. Posvojili so jo, ko pa so izvedeli za multiplo osebnost, jo spet zapustili. Je odgovorna in vedno dobiva najvišje ocene. Na srečo je dobila štipendijo, da se lahko šola. Iz svojega življenja želi narediti več. Kako lahko hodi v šolo, s tako nevarno boleznijo? Saj včasih ne. Ravnatelji so vedno vedeli, ter ji opravičevali izostanke, ko je bila v koži Katherine. Ne hodi na terapije, saj se po njih počuti le slabše. Če smo že pri tem. Lucia nezavedno uničuje samo sebe. Je prefekcionistka. Ni zadovoljna s sabo. Največji problem? Telo. Rešitev? Stradanje.

1.)KATERIH 5 BESED TE NAJBOLJ OPISUJE:
Ambiciozna, vsekakor. Svoje cilje vedno postavljam visoko, višje kot včasih zmorem. Imam svoje želje in pripravljena sem za uresničitev le-teh narediti veliko. Potem tudi nepredvidljiva, zaradi hm... strokovno povedano disociativne motnje identitete. Nikoli ne veš, kaj bom naredila. Z drugimi besedami, multipla osebnost oz. ustvarjanje alter egov.Neko sekundo sem Lucia Campbell, sramežljiva in tiha, naslednjo pa sem Katherine Bennett, razuzdana 'party grl', brez prave prihodnosti. Sama bi rekla, da sem inteligentna in zabavna, če me dobro spoznaš. Morda se zdim dolgočasna, vendar  zraven tistih, ki jim zaupam sem zabavna in malce sarkastična oseba.
2.)KATERA BARVA TE NAJBOLJ OPIŠE IN ZAKAJ PRAV TA?:
Črna. Nepredvidljiva, nikoli ne veš, kaj se skriva v njej. Skrivnostna ter skriva stvari. Tako kot jaz.
3.)BI POVEDAL ŠE KAJ O SEBI?:
V tem trenutku ne.
4.)KAJ PA TVOJA DRUŽINA?:
Ne poznam jih, oziroma ja jih. Ena beseda: pošasti.
5.)TE JE V ŽIVLJENJU ZAZNAMOVAL KAKŠEN POSEBEN DOGODEK?:
Vse je opisano v zgodovini, ne bi razglabljala o tej temi.
6.)POVEJ MI O TVOJIH STRAHOVIH:
Strah? Da bi ljudje odkrili kdo v resnici sem, bolezni in pa strah me je ljubiti. Da ne bom dovolj dobra za tistega izbranca. Da bom ga razočarala. Da, ko bo me spoznal, poznal bolje kot drugi, da me bo zapustil iz razočaranja. To pa lahko preprečim na en način. Ne pustim si čutiti.
7.)MOGOČE ŠE BESEDA ALI DVE O TVOJEM POKLICU/IZBIRI ŠTUDIJA?:
Študij je nekaj, česar sem se veselila, kar obožujem. Je res, da sem si izbrala zelo zahtevno pot, ampak mislim, da bom zmogla. Fizika zato, ker mi je najbolj razumljiva stvar na svetu. Brez težav razrešim vsak problem ali enačbo ter jo naravnost obožujem. Medicina pa, ker me fascinira. Anatomija ter vsi procesi so zanimivi. Smer še izbiram, top izbora sta patologija in toksikologija.
8.)KAJ MENIŠ O OTOKU CLIPPERTON?:
Pravkar sem prišla, vendar glede na to, kar sem prebrala in videla bi rekla, da je to čudovit otoček, ki bi ga z veseljem bolje spoznala. Kulturo, zgodovino... komaj čakam, res sem navdušena.  
9.)HVALA TI ZA TVOJ ČAS. IMAŠ MOGOČE ŠE KAJ ZA DODATI?:
Happiness is knowing yourself, loving yourself and being yourself. Fuck anyone who doesn't get you.



SELL THE KIDS FOR FOOD

NAME/ALIAS: LUCIA
CONTACT: PM
GENDER: F
AGE: 14


OTHER CHARACTERS: NONE ATM
Nazaj na vrh Go down
james devereaux
i'm a dreamer,
i'm a dreamer,
james devereaux


PRISPEVKI : 262
JOIN DATE : 04/06/2013
AGE : 32

CAMPBELL, LUCIA ALEXANDRA Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: CAMPBELL, LUCIA ALEXANDRA   CAMPBELL, LUCIA ALEXANDRA EmptyNed Jun 30, 2013 9:50 pm

CAMPBELL, LUCIA ALEXANDRA Clip
ne pozabi izpolniti claimov (:
Nazaj na vrh Go down
 
CAMPBELL, LUCIA ALEXANDRA
Nazaj na vrh 
Stran 1 od 1

Permissions in this forum:Ne, ne moreš odgovarjati na teme v tem forumu
clipperton island, :: fill the gap, :: clipperton island records,-
Pojdi na: