register log in
popis aktivnosti
čez teden se bo na našem forumu izvajal popis aktivnosti! trajal bo točno en teden in vsak, ki se ne bo javil v temi bo izključen iz svoje skupine, face claim in pa služba pa bosta izbrisana iz teme, zato da naredimo prostora za druge. seveda pa to ne pomeni, da se ne morete na novo prijaviti.



 




 

 my mind is playing tricks on me

Go down 
2 posters
AvtorSporočilo
lucia campbell
love comes with such a cost,
love comes with such a cost,
lucia campbell


PRISPEVKI : 20
JOIN DATE : 29/06/2013

my mind is playing tricks on me Empty
ObjavljaNaslov sporočila: my mind is playing tricks on me   my mind is playing tricks on me EmptyPon Jul 01, 2013 5:05 pm


lucia campbell
19 / PHYSICS AND MEDICINE / TAYLOR MOMSEN

not everyone is going to like you and that's fine

Na kratko:
Lucia je pridna ter sramežljiva študentka, ki v sebi nosi veliko skrivnosti, ki jih zaklepa vase ter drugih ne pusti blizu. Te skrivnosti pa je težko nositi ter se je počasi začela uničevati(krivi sebe, misli a ni dovolj dobra, motnja hranjenja...vse s čemer se lahko dokaže je njeno znanje). Zapuščeno, pretepeno ter posiljeno jo je našel neki par, ki jo je posvojil. Ko pa so izvedeli, da trpi za disociativno motnjo identitete, pa so jo zapustili. Vedno je skrbela sama zase. Je odgovorna ter ambiciozna, doseže vse kar si želi. Nezaupljivost je posledica vseh teh časov, ko so jo izkoristili.


if you want to know more; here

dobrodošle so vse vrste povezave, so use her well. :p





KAT ♥ PICTURE TO BURN


Nazaj na vrh Go down
eleanore o'connor
the end of the rainbow,
the end of the rainbow,
eleanore o'connor


PRISPEVKI : 14
JOIN DATE : 01/07/2013

my mind is playing tricks on me Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: my mind is playing tricks on me   my mind is playing tricks on me EmptyTor Jul 02, 2013 6:51 pm

heii *_* can my eleanore get a little piece of your blondie? :3

Nazaj na vrh Go down
lucia campbell
love comes with such a cost,
love comes with such a cost,
lucia campbell


PRISPEVKI : 20
JOIN DATE : 29/06/2013

my mind is playing tricks on me Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: my mind is playing tricks on me   my mind is playing tricks on me EmptyTor Jul 02, 2013 7:23 pm

Ofc :) do you have an idea?
Nazaj na vrh Go down
eleanore o'connor
the end of the rainbow,
the end of the rainbow,
eleanore o'connor


PRISPEVKI : 14
JOIN DATE : 01/07/2013

my mind is playing tricks on me Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: my mind is playing tricks on me   my mind is playing tricks on me EmptyTor Jul 02, 2013 7:41 pm

i kind a do. pač recimo, da je lucia nekaj časa nazaj, hodila na terapije, k enemu od eleanorninih kolegov in ta je ele razlagal o svoji pacientki in ji neto povedal, kako je nehala hoditi in kako ga skrbi zanjo. no, sedaj, ko se ele in lucia znajdeta na enakem otoku, ele ugotovi, da je to dekle, o kateri je že slišala in se ji poskuša približati. ne izda ji da je, da je psihologinja, v bistvu ji po resnici pove samo svoje ime. nekajkrat jo povabi ven, se pogovarja z njo in lucia ji začne zares zaupati, ji pove vse o svoji bolezni ... tako ji ele pomaga s tem, da se pretvarja, da je njena prijateljica in recimo, da lucii to nekako pomaga, dokler ne ugotovi, da ji ele laže in se počuti povsem izdano, bla, bla. pač nekaj v tem smislu ... it u want, and all your ideas are welcome :3

Nazaj na vrh Go down
lucia campbell
love comes with such a cost,
love comes with such a cost,
lucia campbell


PRISPEVKI : 20
JOIN DATE : 29/06/2013

my mind is playing tricks on me Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: my mind is playing tricks on me   my mind is playing tricks on me EmptyTor Jul 02, 2013 8:25 pm

I like the idea. Maybe she finds a best friend in her and then she feels betrayed. In bi lahko se pobotale...enkrat :D katera začne in kje(trenutek)??
Nazaj na vrh Go down
eleanore o'connor
the end of the rainbow,
the end of the rainbow,
eleanore o'connor


PRISPEVKI : 14
JOIN DATE : 01/07/2013

my mind is playing tricks on me Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: my mind is playing tricks on me   my mind is playing tricks on me EmptyTor Jul 02, 2013 8:28 pm

i'm glad u do. yeah, yeah. am, i would love you forever if u started. meni bi najbolj ustrezalo, če začneme tam, ko sta že zelo dobri prijateljici in se začneta pogovarjati o luciini bolezni. pač lucia začne razlagati, kako ji je neka oseba povedala vse, kar je naredila kot Kath in se ele zjoče na rami, kako težko ji je. ali nekaj podobnega ((:

Nazaj na vrh Go down
lucia campbell
love comes with such a cost,
love comes with such a cost,
lucia campbell


PRISPEVKI : 20
JOIN DATE : 29/06/2013

my mind is playing tricks on me Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: my mind is playing tricks on me   my mind is playing tricks on me EmptyTor Jul 02, 2013 8:31 pm

Alrighty :) samo verjetno dobiš jutri, ker moram uloviti GOT in sem komaj pri 03x05
Nazaj na vrh Go down
Sponsored content





my mind is playing tricks on me Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: my mind is playing tricks on me   my mind is playing tricks on me Empty

Nazaj na vrh Go down
 
my mind is playing tricks on me
Nazaj na vrh 
Stran 1 od 1
 Similar topics
-
» her mind's like a diamond

Permissions in this forum:Ne, ne moreš odgovarjati na teme v tem forumu
clipperton island, :: I stay up cashing in my bad luck, :: plot pages,-
Pojdi na: