register log in
popis aktivnosti
čez teden se bo na našem forumu izvajal popis aktivnosti! trajal bo točno en teden in vsak, ki se ne bo javil v temi bo izključen iz svoje skupine, face claim in pa služba pa bosta izbrisana iz teme, zato da naredimo prostora za druge. seveda pa to ne pomeni, da se ne morete na novo prijaviti.



 




 

 Bonham, Ariel

Go down 
2 posters
AvtorSporočilo
ariel bonham
erasmus student,
erasmus student,
ariel bonham


PRISPEVKI : 1
JOIN DATE : 29/06/2013
AGE : 30

Bonham, Ariel Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Bonham, Ariel   Bonham, Ariel EmptyPon Jul 01, 2013 6:50 pm

- Bonham, Ariel Tumblr_mnndvzeREd1rkkxmvo3_500-
ARIEL BONHAM,


COME AS YOU ARE

TAKE YOUR TIME, HURRY UP, THE CHOICE IS YOURS,
DON'T BE LATE.
NAME & NICKNAMES: ariel, it's my name. don't need any other.
BRITHDAY & AGE: 21. 04. ---> I'm 21

USERGROUP: erasmus students
SEXUALITY: straight
OCCUPATION: waitress

PLAYBY: julianne hough


WE NEVER LOST CONTROL


PERSONALITY & HISTORY:

ariel je skrivnostna oseba in nikomur ne pripoveduje o preteklosti. rojena je bila v večjem ameriškem mestu. starša sta se smrtno ponesrečila pred dvema letoma. s fantom sta se razšla istega leta, kot sta se starša ubila, dva meseca kasneje. odločena pustiti preteklost za sabo, je enostavno izpolnila obrazce na spletu, pridobila potrebne dokumente in se odpravila šolat.

ariel je skromno, sramežljivo dekle. ne zaupa ljudem, tujcem se izogiba. zelo je pozorna na dogajanje okoli sebe. vsaka malenkost jo prestraši. je realist. boji se, da bi jo ljubljeni zapustili. je nekakšen samotar, ne, da bi se sama tega zavedala. ljudi nehote odvrača od sebe. rada ždi za debelimi knjigami in zahaja v knjižnico. kljub sramežljivosti je kar komunikativna v službi. prijazna je do strank, še posebej pa ima rada otroke.

1.)KATERIH 5 BESED TE NAJBOLJ OPISUJE:

paranoja, panika, skromnost, romani, knjižnica

2.)KATERA BARVA TE NAJBOLJ OPIŠE IN ZAKAJ PRAV TA?:

rekla bi, da rumena. sem pravi sonček, čeprav tega ne kažem niti najmanj dovolj. znam biti optimist in hitro spravim druge v smeh. zaradi skromnosti in prijetnega duha oddajam nekakšno toplino. sem energična oseba, tukaj so pa tudi še svetli lasje.

3.)BI POVEDAL ŠE KAJ O SEBI?:

zelo nerada govorim o sebi.

4.)KAJ PA TVOJA DRUŽINA?:

že 2 leti sem sama. starša sta umrla v prometni nesreči, sester in bratov pa nimam.
imam nekaj tet in stricev, a nimamo stika.

5.)TE JE V ŽIVLJENJU ZAZNAMOVAL KAKŠEN POSEBEN DOGODEK?:

smrt staršev in fantov odhod sta bila tragična dogodka. zaprla sem se vase in odšla po svoje. postala sem samostojnejša in odgovornejša.

6.)POVEJ MI O TVOJIH STRAHOVIH:

sem zelo strahopetna oseba. bojim se vseh gomazečih bitij, plazilcev... višine? sploh mi jih ne omenjajte, omedlim že ob omembi.

7.)MOGOČE ŠE BESEDA ALI DVE O TVOJEM POKLICU/IZBIRI ŠTUDIJA?:

ker nimam staršev, ki bi me preživljali, plačujem vse sama. delam v majhnem pubu za majhno plačo in garam za napitnino. službo sem težko našla in ob ponujeni možnosti sem jo takoj vzela. tega dela ne maram preveč, ker sem štorasta, a kaj naj.
moj študij je književnost. moja strast so knjige in literatura. enostavno prava izbira.

8.)KAJ MENIŠ O OTOKU CLIPPERTON?:

tukaj sem pristala po naključju, okolica ni posebna, ljudje so povprečni. če bi izbirala, ne bi nikoli šla sem.

9.)HVALA TI ZA TVOJ ČAS. IMAŠ MOGOČE ŠE KAJ ZA DODATI?:

nisem se preveč razpisala zaradi nezaupljivosti.




SELL THE KIDS FOR FOOD

NAME/ALIAS: katie¤
CONTACT: pm
GENDER: i'm a female creature
AGE: 18


OTHER CHARACTERS: /
Nazaj na vrh Go down
james devereaux
i'm a dreamer,
i'm a dreamer,
james devereaux


PRISPEVKI : 262
JOIN DATE : 04/06/2013
AGE : 32

Bonham, Ariel Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Bonham, Ariel   Bonham, Ariel EmptyPon Jul 01, 2013 6:53 pm

Bonham, Ariel Clip
Nazaj na vrh Go down
 
Bonham, Ariel
Nazaj na vrh 
Stran 1 od 1

Permissions in this forum:Ne, ne moreš odgovarjati na teme v tem forumu
clipperton island, :: fill the gap, :: clipperton island records,-
Pojdi na: