register log in
popis aktivnosti
čez teden se bo na našem forumu izvajal popis aktivnosti! trajal bo točno en teden in vsak, ki se ne bo javil v temi bo izključen iz svoje skupine, face claim in pa služba pa bosta izbrisana iz teme, zato da naredimo prostora za druge. seveda pa to ne pomeni, da se ne morete na novo prijaviti.



 




 

 i love the way you lie,

Go down 
2 posters
AvtorSporočilo
roxy brantford

roxy brantford


PRISPEVKI : 18
JOIN DATE : 06/07/2013

i love the way you lie, Empty
ObjavljaNaslov sporočila: i love the way you lie,   i love the way you lie, EmptySob Jul 06, 2013 6:27 pm






no naj vam predstavim roxy. enaindvajset letnico, rojeno a tem otoku - clipperton island. tukaj že živi od njenega rojstva, in ta kraj ji je zelo všeč. po poklicu je fotografinja, in res se znajde v tem poklicu.
je bolj živahne in komunikativne narave, zato gre že marsikomu na živce. a včasih ni bila takšna, saj sta se njuna starša ločila k oje bila roxy stara le 11 let. ampak tisto obdobje žalostni jo je kmalu minilo.
njena največja slabost je da prehitro zaupa ljudjem, ki jo ponavadi na koncu prizadanejo, ampak to je še nikoli ni ustavilo pred spoznavnajem novih ljudi.

© darren criss
Nazaj na vrh Go down
amber mcleey

amber mcleey


PRISPEVKI : 13
JOIN DATE : 08/07/2013
AGE : 28

i love the way you lie, Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: i love the way you lie,   i love the way you lie, EmptySre Jul 10, 2013 9:40 am

well i just love sasha *_*
so something maybe for my girl??
Nazaj na vrh Go down
roxy brantford

roxy brantford


PRISPEVKI : 18
JOIN DATE : 06/07/2013

i love the way you lie, Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: i love the way you lie,   i love the way you lie, EmptySre Jul 10, 2013 9:40 am

and i love candice *-*
yess sure.. si ze mela kaj v mislih?
Nazaj na vrh Go down
amber mcleey

amber mcleey


PRISPEVKI : 13
JOIN DATE : 08/07/2013
AGE : 28

i love the way you lie, Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: i love the way you lie,   i love the way you lie, EmptySre Jul 10, 2013 9:48 am

well maybe a little idea...
am...no če nisi prebrala mojega opiska ti bom razložila...pač v prometni nesreči sta mi umrli obe sestri...in recimo da bi ti bila nekako od moje starejše sestre BFF in bi se jst pa moja sestra in ti veliko družile...in potem ko je pač sestra umrla je tebe malo začelo skrbeti zame ker pač sm takoj prekinila vse stike s tabo in vsmi ki me spominjajo na mojo sestro...in pač ker se od nikjer jaz ne bi prikazala bi ti malo pozabila name in potem se tukaj srečave...in pač ti bi mi hotela pač pomagati ker sem jst zašla v težave...velikokrat sm bila na policiji,začela sm kaditi itd....ampak jst pač ne bi hotela da mi pomagaš in bi se te izogibala...pol pa bi enkrat jst pršla do tebe ker so se recimo ene punce spravle name in me mal preteple itd...in pol pač bi mi ti pomagala in pol bi se use tko odvijalo...vem bed idea če imaš bolšo prosim povej...
Nazaj na vrh Go down
roxy brantford

roxy brantford


PRISPEVKI : 18
JOIN DATE : 06/07/2013

i love the way you lie, Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: i love the way you lie,   i love the way you lie, EmptySre Jul 10, 2013 9:50 am

ne, meni je custo kul ideja:D bos ti zacela pretty please? :3
Nazaj na vrh Go down
amber mcleey

amber mcleey


PRISPEVKI : 13
JOIN DATE : 08/07/2013
AGE : 28

i love the way you lie, Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: i love the way you lie,   i love the way you lie, EmptySre Jul 10, 2013 10:05 am

Nazaj na vrh Go down
Sponsored content





i love the way you lie, Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: i love the way you lie,   i love the way you lie, Empty

Nazaj na vrh Go down
 
i love the way you lie,
Nazaj na vrh 
Stran 1 od 1
 Similar topics
-
» i will love you better now;

Permissions in this forum:Ne, ne moreš odgovarjati na teme v tem forumu
clipperton island, :: I stay up cashing in my bad luck, :: plot pages,-
Pojdi na: