register log in
popis aktivnosti
čez teden se bo na našem forumu izvajal popis aktivnosti! trajal bo točno en teden in vsak, ki se ne bo javil v temi bo izključen iz svoje skupine, face claim in pa služba pa bosta izbrisana iz teme, zato da naredimo prostora za druge. seveda pa to ne pomeni, da se ne morete na novo prijaviti.



 




 

 pohvale

Go down 
3 posters
AvtorSporočilo
ruby thomas
be not afraid to love me,
be not afraid to love me,
ruby thomas


PRISPEVKI : 438
JOIN DATE : 01/06/2013

pohvale Empty
ObjavljaNaslov sporočila: pohvale   pohvale EmptySob Jun 22, 2013 8:28 am

pohvale

veseli bomo vseh vaših pohval, glede česarkoli, zato kar pogumno.
Nazaj na vrh Go down
blake parker
what we dream, it's all that matters,
what we dream, it's all that matters,
blake parker


PRISPEVKI : 33
JOIN DATE : 28/06/2013
AGE : 28

pohvale Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: pohvale   pohvale EmptySob Jun 29, 2013 6:45 am

okej prvo da začnem s pohvalo grafike ! i just love it. barve so super, the girl on header is just adorbs ( what`s her name lol ) in hja všeč mi je predvsem to da nima tiste tipične oblike naših forumov. ne vem ali je to pravi izraz, ampak zagotovo vsi veste o čem govori, torej da ni sidebar s tistimi welcome, otms, staff in podobno, ampak je ta slikica in c-box in na sploh da je vsej v tej poravnani. potrebno se bo navaditi, ker sem sprva mislila da moj leptop ni več sposoben normalno strani pokazati, ampak vidim sedaj da to tako je and i love it ^^ skratka toliko o grafiki. zasnova je itak fajn in sede se malce na en otok spravit in uživati hihi. zato res upam da vam/nam uspe tole i am just excited soo much ! kaj še naj rečem ? tem je veliko, kar ponuja široko izbiro, ter opisni obrazec, seveda to sem hotela komentirati- i love it ! res en dva tri spisano in že ko sem brskala po angleških mi je bil všeč ta oblika nekega intervjuja, da sem nekje na drugih forumih pri opisu igrala in svoj lik in novinarja, ampak prav zabavno je tako odgovarjati in ne dolgoveziti v tri dni. SUPER STE ! flower 
Nazaj na vrh Go down
james devereaux
i'm a dreamer,
i'm a dreamer,
james devereaux


PRISPEVKI : 262
JOIN DATE : 04/06/2013
AGE : 32

pohvale Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: pohvale   pohvale EmptySob Jun 29, 2013 6:51 am

oh, hvala. (: mislim da je tisto dekle na headerju samo neka random girl :p but yes, priznam da imaš dober okus ker je res adorable! :p v glavnem, ja, hvala ti, smo veseli, da že v začetku dobimo toliko pohval. seveda pa gre zasluga za grafiko adminkama+ coding, ideja za intervju pa gre dereku :3 res, hvala flower 
Nazaj na vrh Go down
ruby thomas
be not afraid to love me,
be not afraid to love me,
ruby thomas


PRISPEVKI : 438
JOIN DATE : 01/06/2013

pohvale Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: pohvale   pohvale EmptySob Jun 29, 2013 11:02 am

well first of all, thank you! uzelo je vse skupaj kar dosti časa in sem vesela, da imate vsi tok dober odziv na vse (:
kar pa se tiče dekline na headerju, her name is michelle, i unfortunately don't know her last name, but you can find her picture from the logo here (: and damn, that was a hell of a journey over deviantart haha in se strinjam z obena, she is adorable! :3
Nazaj na vrh Go down
Sponsored content





pohvale Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: pohvale   pohvale Empty

Nazaj na vrh Go down
 
pohvale
Nazaj na vrh 
Stran 1 od 1

Permissions in this forum:Ne, ne moreš odgovarjati na teme v tem forumu
clipperton island, :: welcome to clipperton, :: opinion book,-
Pojdi na: