register log in
popis aktivnosti
čez teden se bo na našem forumu izvajal popis aktivnosti! trajal bo točno en teden in vsak, ki se ne bo javil v temi bo izključen iz svoje skupine, face claim in pa služba pa bosta izbrisana iz teme, zato da naredimo prostora za druge. seveda pa to ne pomeni, da se ne morete na novo prijaviti.



 




 

 thomas, ruby

Go down 
2 posters
AvtorSporočilo
ruby thomas
be not afraid to love me,
be not afraid to love me,
ruby thomas


PRISPEVKI : 438
JOIN DATE : 01/06/2013

thomas, ruby Empty
ObjavljaNaslov sporočila: thomas, ruby   thomas, ruby EmptyNed Jun 23, 2013 3:45 pm

thomas, ruby Tumblr_inline_mihrnze9uO1qz4rgp thomas, ruby Tumblr_inline_mihropeSFZ1qz4rgp
RUBY CLAIRE THOMAS,


COME AS YOU ARE

TAKE YOUR TIME, HURRY UP, THE CHOICE IS YOURS,

NAME & NICKNAMES: ruby, claire, cee
BRITHDAY & AGE: 13.07.1991, 21

USERGROUP: locals
SEXUALITY: hetero
OCCUPATION: waitress

PLAYBY: cara delevingne


WE NEVER LOST CONTROL


PERSONALITY & HISTORY:

OKAY. THIS IS HOW IT'S GONNA GO. YOU'RE GOING TO POST SOME KICKASS PARAGRAPHS ABOUT YOUR CHARACTERS PERSONALITY & HISTORY HERE AND LIKE, MAKE IT SNAZZY, K? 

1.)KATERIH 5 BESED TE NAJBOLJ OPISUJE:
če povem po pravici se ne spomnim niti ene. no, prijatelji bi po vsej verjetnosti rekli zabavna? sama sebi se zdim bolj zadržana oseba, ki pa postane divja ko jo bolje spoznate. po drugi strani pa sem dosti nesramna in sarkastična. če sama sebe ne bi poznala bolj, bi rekla da mi namesto krvi po žilah teče sarkazem. [smeh]

2.)KATERA BARVA TE NAJBOLJ OPIŠE IN ZAKAJ PRAV TA?:
hm.. prva, ki mi pade na pamet je vijolična. zakaj? ker je vijolična barva mešanica modre in rdeče, torej, v njej najdemo tisto globino in stabilnost, ki jo vidimo v modri barvi in pa s strastjo, ljubeznijo in energijo rdeče.

3.)BI POVEDAL ŠE KAJ O SEBI?:
osebno nimam še česa posebnega za dodati. nisem zaniviva oseba! [smeh] resno, sem verjetno ena najbolj dolgočasnih oseb, ki jih boste spoznali.

4.)KAJ PA TVOJA DRUŽINA?:
moja družina je vredu. pred nekaj leti so se preselili nekam v evropo, še sama nevem kam, jaz pa sem ostala tukaj s prijatelji. čeprav res pogrešam mojo mlajšo sestrico, letos bo stara trinajst let. čas gre res tako hitro.

5.)TE JE V ŽIVLJENJU ZAZNAMOVAL KAKŠEN POSEBEN DOGODEK?:
en poseben dogodek je bil, ki se mi je tako vtisinil v spomin, da se še zdaj spomnim vsake podrobnosti. vendar res ne bi rada govorila o tem, tako da lahko preskočimo to?

6.)POVEJ MI O TVOJIH STRAHOVIH:
čisto vsakdanji so. najbolj me je strah višine in morskih psov. zato ne plavam rada v morju, pa čeprav smo tukaj obkroženi z njim.

7.)MOGOČE ŠE BESEDA ALI DVE O TVOJEM POKLICU/IZBIRI ŠTUDIJA?:
ni kaj za povedati. rabim denar, oni pa nekoga, ki jim meša pijače in streže strankam. ni najbolj idealna služba na svetu, pa vendar sem zadovoljna z njo. spoznam veliko novih ljudi, še posebej zdaj, ko so se nam pridružili še študentje.

8.)KAJ MENIŠ O OTOKU CLIPPERTON?:
obožujem ga.

9.)HVALA TI ZA TVOJ ČAS. IMAŠ MOGOČE ŠE KAJ ZA DODATI?:
nimam, hvala vseeno. 



SELL THE KIDS FOR FOOD

NAME/ALIAS: alex c:
CONTACT: just pm me, will ya?
GENDER: female
AGE: FORUMOTION SAYS YOU HAVE TO BE 13+  but i'm 12,9??!! D: no kidding haha i'm 15


OTHER CHARACTERS: none atm
Nazaj na vrh Go down
derek stevenson
does it kill, does it burn?,
does it kill, does it burn?,
derek stevenson


PRISPEVKI : 719
JOIN DATE : 01/12/2011

thomas, ruby Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: thomas, ruby   thomas, ruby EmptyPet Jun 28, 2013 6:23 pm

thomas, ruby Clip
Nazaj na vrh Go down
https://clippertonisland.slovenianforum.com
 
thomas, ruby
Nazaj na vrh 
Stran 1 od 1

Permissions in this forum:Ne, ne moreš odgovarjati na teme v tem forumu
clipperton island, :: fill the gap, :: clipperton island records,-
Pojdi na: