register log in
popis aktivnosti
čez teden se bo na našem forumu izvajal popis aktivnosti! trajal bo točno en teden in vsak, ki se ne bo javil v temi bo izključen iz svoje skupine, face claim in pa služba pa bosta izbrisana iz teme, zato da naredimo prostora za druge. seveda pa to ne pomeni, da se ne morete na novo prijaviti.



 




 

 stevenson, derek boyd

Go down 
AvtorSporočilo
derek stevenson
does it kill, does it burn?,
does it kill, does it burn?,
derek stevenson


PRISPEVKI : 719
JOIN DATE : 01/12/2011

stevenson, derek boyd Empty
ObjavljaNaslov sporočila: stevenson, derek boyd   stevenson, derek boyd EmptyNed Jun 23, 2013 7:12 pm

stevenson, derek boyd Tumblr_lu9r42xTvB1r2ggago1_500
DEREK BOYD STEVENSON,


COME AS YOU ARE

TAKE YOUR TIME, HURRY UP, THE CHOICE IS YOURS,
DON'T BE LATE.
NAME & NICKNAMES: derek, d, boss, sheriff, stevenson
BRITHDAY & AGE: 23.7 - twenty-four

USERGROUP:anonymous
SEXUALITY: straight babe
OCCUPATION: town sheriff

PLAYBY: nico tortorella


WE NEVER LOST CONTROL


PERSONALITY & HISTORY:

nepremično sem strmel predse medtem, ko so mimo mene nervozno švigali možje v belih haljah. bil sem preveč otopel od vsega kar se mi je zgodilo tisti večer. o videnem nisem hotel govoriti, kajti vedel sem da moram ostati tiho. moral sem ostati tiho. tiste noči sem izgubil očeta in s tem tudi svojega edinega starša. tako sem na svoj osemnajsti rojstni dan ostal prepuščen samemu sebi. odločen da se maščujem vsem tistim, odgovornim da je moj oče nič več kot mrtvo truplo.


1.)KATERIH 5 BESED TE NAJBOLJ OPISUJE:
5 besed? po resnici povedano niti nevem kako naj začnem. človek bi ob tem takem lahko pomislil ali se zares pozna. če pa že moram... vem da sem bil tekmovalen že od malih nog. ko smo v osnovni šoli tekli vse tiste preizkuse, sem moral biti prvi. vedno. pomagala pa mi je seveda tudi vstrajnost, če ne bi bilo vstrajnosti danes skoraj sigurno ne bi bil tu kjer sem. prijatelji pravijo da sem tisti pristni deloholik, vedno mislim na službo pa tudi če sem na dopustu, katerega si redko kdaj privoščim, če le imam priložnost da za dan ali dva zapustim svojo pisarno. ustavite katerega od mimoidočih, mislim da bi me opisali kot prijazno dušico. vedno sem se dobro razumel z vsemi lokalci našega malega otoka. bodisi zaradi mojega poklica, bodisi zaradi samega sebe. rad se držim reka tako kot ti drugim tudi drugi tako tebi, ali nekaj podobnega. kot zadnjo, peto besedo pa mislim da lahko izberem kar partybreaker. res je, nemaram tistih bučnih rompompom zabav, popivanja do onemoglosti, glasne glasbe in podobnega đumbusa. mogoče je za to krivo dejstvo, da sem se mogel strezniti že pri svojih rosnih osemnajstih in da sem bil prisiljen odrasti hitreje kakor moji sovrstniki.

2.)KATERA BARVA TE NAJBOLJ OPIŠE IN ZAKAJ PRAV TA?:
barva pisana na kožo, hm? pa recimo, da bi si izbral sivo. moje življenje je daleč od barvnega, zasipanega z rožicami in rožnatimi samorogi ki bruhajo mavrico. ni pa tudi črno belo. nekaj vmes je. moje življenje je sivo, kakor neko razpotje v primeru da se ne morem odločiti niti za belo niti za črno. včasih se mi zdi da nad glavo nosim tisti nevihtni oblak, sive barve ki komaj čaka da nadme pošlje razburkano nevihto. pa čeprav navzven izžarevam čisto drugačno energijo. če vstopite v mojo majceno hišico, lahko zasledite veliko različnih odtenkov sivih barv. siva je čudovita, elegantna, resna, skrivnostna in posebna. tole bo zvenelo precej samoušečno, ampak takšen sem tudi jaz. da se ne bomo razumeli narobe, nisem drakula ki rad čepi v zaprtem prostoru (pomožnosti sive barve), edina razsvetljava pa mu je ekran prenosnega računalnika. vse kar želim povedati je ali bi raje videli čudovito dekle v ceneni roza obleki ali dekle v preprosti sivi obleki? se mi je zdelo. definitivno sem v vsem tem nakladanju prevečkrat uporabil besedo siva.

3.)BI POVEDAL ŠE KAJ O SEBI?:
tole bo bolj kratko. zdi se mi da o sebi nimam povedati kaj dosti. že od malih nog sem si želel postati policist. imel sem pač dobre ambicije, katere je podkrepila že prej omenjena vstrajnost. ko je šerif clippertona odhajal v pokoj je to mesto prepustil meni, saj je vedel da otok prepušča v dobre roke. torej celo mladost sem praktično zabrisal nekam zaradi želje po tem poklicu. edina dva, ki sta me še spominjala na to da sem najstnik sta bila ruby in james. skupaj smo bili kot nekakšna neustavljiva sveta trojica. najboljši prijatelji za vedno, trije mušketirji. to so bili časi. pogrešam jih, z ruby se še vedno videvava kadar imava čas, james pa... ah. nevem kako naj rečem, ampak jamesa ni več med nami že dobro leto in pol. bila je nesreča. vedno sem veljal za človeka, ki zna ohraniti mirno kri. tokrat pa se mi je pošteno utrgalo in naredil sem veliko neumnost. nevem če jo obžalujem, ker tega občutka že dolgo ne poznam več, vem pa da sem naredil napako. ubil sem svojega najboljšega prijatelja in ne obsojajte me prehitro, imel sem svoj razlog. prekleto dobrega. spoznal sem, da je super imeti veze v policiji oziroma da je še boljše, če si eden od njih. nihče ne bo nikoli izvedel za to nepotrebno butasto napakico. nihče in nikoli.

4.)KAJ PA TVOJA DRUŽINA?:
kot edinec sem odraščal skupaj s svojim očetom. bil je krasen mož, kapo dol. nudil mi je vse kar sem potreboval, pa čeprav nikoli nisva imela veliko. živela sva precej preprosto in oba sva bila zadovoljna. saj veste moški ne rabijo vsega nepotrebnega sranja za razliko od žensk. nikoli nisem razumel tega, da me ni sovražil. ker jaz bi namreč se. ubil sem mu ljubljeno žensko, mojo mati. umrla je med porodom, on pa me je še vedno ljubil. sicer nikoli ni rad govoril o njej, vem da je bila zelo lepa ženska. baje sem ji izredno podoben. ko sem bil še majhen deček sem rad strmel v njeno sliko in se pretvarjal, da se pogovarja z mano. kot so se nekateri otroci pogovarjali s svojimi namišljenimi prijatelji, sem se jaz pogovarjal s svojo mamo.


5.)TE JE V ŽIVLJENJU ZAZNAMOVAL KAKŠEN POSEBEN DOGODEK?:
ob branju očetove oporoke sem se zavedel, da mi je zapustil več kot le staro razmajano hišo in moder čoln ob pomolu clippertona. zasesti sem mogel njegovo mesto, mesto v društvu anonimnežev. postal sem eden od tistih petih, ki pod masko ubijajo in za zapahe trpajo slabe ljudi. moram reči, da sem se do dobra vživel v svojo vlogo. čutim se dolžnega, da poskrbim za svoj otok in da ljudi obvarujem pred nevarnostjo, katera se skriva med njimi. pred ljudmi, ki za nedolžnim nasmeškom skrivajo mnogo več. še vedno pa ne smem pozabiti na svoj poglavitni cilj. moj cilj je krvavo maščevati očetov umor. bil je umorjen na večer mojega osemnajstega rojstnega dne, pred mojimi očmi. takrat sem si zabičal, da bom polovil vse tiste pezdete, odgovorne za smrt mojega očeta. iz mene je tako izpuhtel tisti občutek žalovanja, pretočil sem že veliko preveč solz zato sploh nevem ali sem še vedno zmožen jokati. plačali bodo, tako kot oko za oko, zob za zob bodo dobili kroglo pristreljeno skozi lobanjo. prisežem na svojem življenju.

6.)POVEJ MI O TVOJIH STRAHOVIH:
kot otrok sem se bal teme. vedno sem mislil, da se nekaj skriva pod mojo posteljo ali v moji omari. najverjetneje so bile krive vse tiste risanke o pošastih in podobnem. grozljivi filmi mi sicer nikoli niso delali problemov, ponavadi sem se začel smejati sredi filma po možnosti še v kino dvorani. vse skupaj je preprosto tako lažno, da ni že ničemer podobno. tudi v bloody mary in podobne kozlarije ne verjamem (sicer raje ne bi ničesar preizkuševal pred ogledalom, da bi podkrepil svoje mišljenje). niti v duhove in demone ne verjamem. nisem veren, zato me ni strah niti hudiča. vsake toliko časa imam slabe sanje. nočne more, ki se rade ponavljajo. vedno sanjam isto. moškega, kateri navznoter še vedno spominja na zlomljenega dečka. osamljenega in zagrenjenega sedoč na verandi svoje bele hiše. v rokah drži bel papir. sprva sem mislil, da je čisto nepomemben, kasneje pa sem ugotovil da je pravzaprav slika. otroška risba. nikoli nisem videl kaj pravzaprav je na sliki. vedno sem se prebudil in ugotovil da to niso le sanje. mislim, da sem to jaz.

7.)MOGOČE ŠE BESEDA ALI DVE O TVOJEM POKLICU/IZBIRI ŠTUDIJA?:
kot sem že povedal. delam kot šerif, rad si rečem tudi šef otoka. mesto mi je zapustil henry, starejši bradati gospod s katerim se še vedno dobro razumem. tudi vsi ostali zaposleni so vredu. skupaj smo dobra ekipa. lahko rečem, da mi moj poklic super pripomore k moji vlogi v društvu anonimnih. tako lažje prikrijem vse nepotrebne dokaze in ostale stvari, katere bi lahko ogrozile naše delovanje če bi prišle v roke policiji ali kom drugem. ostati moramo skrivnost in pri skrivanju te skrivnosti nas ne sme ustaviti nič.

8.)KAJ MENIŠ O OTOKU CLIPPERTON?:
clipperton je moj dom. trdno sem odločen, da ga obvarujem pred vsemi, ki so ga pripravljeni oškodovati. pa naj bo to pripadnik lokalnih, naj bo turist ali študent, morda profesor, moški ali ženska - ni važno, ustavil ga/jo bom.

9.)HVALA TI ZA TVOJ ČAS. IMAŠ MOGOČE ŠE KAJ ZA DODATI?:
večina bi jih rekla, da že nevarno mejim na psihopata, jaz pa mislim, da imam za seboj le nekoliko bolj pestro življenje.




SELL THE KIDS FOR FOOD

NAME/ALIAS: T E A!
CONTACT: PM will be just fine
GENDER: female
AGE: sixteen


OTHER CHARACTERS: none atm!
Nazaj na vrh Go down
https://clippertonisland.slovenianforum.com
derek stevenson
does it kill, does it burn?,
does it kill, does it burn?,
derek stevenson


PRISPEVKI : 719
JOIN DATE : 01/12/2011

stevenson, derek boyd Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: stevenson, derek boyd   stevenson, derek boyd EmptySob Jun 29, 2013 1:18 pm

stevenson, derek boyd Clip
Nazaj na vrh Go down
https://clippertonisland.slovenianforum.com
 
stevenson, derek boyd
Nazaj na vrh 
Stran 1 od 1

Permissions in this forum:Ne, ne moreš odgovarjati na teme v tem forumu
clipperton island, :: fill the gap, :: clipperton island records,-
Pojdi na: