register log in
popis aktivnosti
čez teden se bo na našem forumu izvajal popis aktivnosti! trajal bo točno en teden in vsak, ki se ne bo javil v temi bo izključen iz svoje skupine, face claim in pa služba pa bosta izbrisana iz teme, zato da naredimo prostora za druge. seveda pa to ne pomeni, da se ne morete na novo prijaviti.



 




 

 devereaux, james

Go down 
2 posters
AvtorSporočilo
james devereaux
i'm a dreamer,
i'm a dreamer,
james devereaux


PRISPEVKI : 262
JOIN DATE : 04/06/2013
AGE : 32

devereaux, james Empty
ObjavljaNaslov sporočila: devereaux, james   devereaux, james EmptySre Jun 26, 2013 7:58 pm

devereaux, james Tumblr_ma4uknQwYK1rrsltx
JAMES DEVEREAUX,

COME AS YOU ARE

TAKE YOUR TIME, HURRY UP, THE CHOICE IS YOURS,
DON'T BE LATE.
NAME & NICKNAMES: i don't have any. should i have them? james works for me.
BRITHDAY & AGE: i'm 22 years old, borned in year 1991, on 17th september at 10 o'clock in the morning.

USERGROUP: local.
SEXUALITY: heterosexual.
OCCUPATION: i'm a travel guide.

PLAYBY: perfect guy also know as logan lerman


WE NEVER LOST CONTROL
PERSONALITY & HISTORY:

OKAY. THIS IS HOW IT'S GONNA GO. YOU'RE GOING TO POST SOME KICKASS PARAGRAPHS ABOUT YOUR CHARACTERS PERSONALITY & HISTORY HERE AND LIKE, MAKE IT SNAZZY, K?

1.)KATERIH 5 BESED TE NAJBOLJ OPISUJE:
rekel bi, da sem precej zapletena oseba. znam biti sarkastičen, vsekakor pa sem precej tihe sorte. ne rad zahajam na zabave, saj sem tip človeka, ki bi ga lahko včasih klicali samotar. znam biti zabavna oseba, ki ima lep kup prijateljev, kar pomeni, da sem prijateljski tip človeka.

2.)KATERA BARVA TE NAJBOLJ OPIŠE IN ZAKAJ PRAV TA?:
hm, recimo, da izberem rumeno. čeprav je ta tako živa barva, vseeno izraža neko veselje, zabavo, prijateljstvo. in menim, da sem prav takšen jaz. daje mi občutek po svobodi in ambicioznosti.

3.)BI POVEDAL ŠE KAJ O SEBI?:
zdi se mi, da nisem pretirano zanimiva oseba, o kateri bi želeli vedeti kaj več. lahko povem to, da sem skrivnostna oseba, ki težko komu zaupa. čeprav znam biti tih, sem še posebej glasen, ko opravljam svoj poklic (turistični vodič).

4.)KAJ PA TVOJA DRUŽINA?:
vsi živijo na clippertonu. naši odnosi so zelo dobri, videvamo se vsaj enkrat na teden, namreč ne živim ob njih. imam mlajšo sestro in odlična starša, za katera menim, da sta me dobro vzgojila. moja družina je sicer bolj majhna.

5.)TE JE V ŽIVLJENJU ZAZNAMOVAL KAKŠEN POSEBEN DOGODEK?:
ne bi rekel. morda samo to, ko sem dobil ponudbo od svetovno znane turistične agencije, da postanek turistični vodič. takrat se mi je življenje popolnoma spremenilo - opustil sem sanje, da postanem igralec in se posvetil novemu poklicu. potem sem se še selil v druge države, a sem na koncu raje ostal na otoku.

6.)POVEJ MI O TVOJIH STRAHOVIH:
lahko povem po resnici? moj največji strah so klovni. recimo, da je to moja fobija. grozljivi so, sploh tiste maske in strašen make-up, če to sploh je. prej bi rekel, da je to neka packarija na obrazu. in grozna lasulja in raznolika oblačila. fuj. [se namrdne]

7.)MOGOČE ŠE BESEDA ALI DVE O TVOJEM POKLICU?:
kot sem prej povedal - želel sem postati igralec, a sem kasneje sprejel ponudbo, da postanem turistični vodič. poklic rad opravljam in mi ni žal, da sem se odločil za to pot. vsakič spoznam kup novih ljudi - kdo ve, morda se bo tam nekje našla oseba, ki bo ostala pri meni? [smeh]

8.)KAJ MENIŠ O OTOKU CLIPPERTON?:
otok je postal moj dom. ne vem, če bi lahko tako odlično življenje zaživel kje drugje. ljudje so odlični, sploh pa je to super kraj s fantastičnimi točkami, kjer poiščem mir, zabavo itd.

9.)HVALA TI ZA TVOJ ČAS. IMAŠ MOGOČE ŠE KAJ ZA DODATI?:
bilo mi je v veselje. zabavajte se. adijo. [nasmeh]



SELL THE KIDS FOR FOOD
NAME/ALIAS: karou or carol, okay?
CONTACT: pm is fine
GENDER: female
AGE: i'm 14. njah :p
OTHER CHARACTERS: wup, i don't have any?!


Nazadnje urejal/a james devereaux Pet Jun 28, 2013 7:31 pm; skupaj popravljeno 1 krat
Nazaj na vrh Go down
derek stevenson
does it kill, does it burn?,
does it kill, does it burn?,
derek stevenson


PRISPEVKI : 719
JOIN DATE : 01/12/2011

devereaux, james Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: devereaux, james   devereaux, james EmptyPet Jun 28, 2013 6:23 pm

devereaux, james Clip
Nazaj na vrh Go down
https://clippertonisland.slovenianforum.com
 
devereaux, james
Nazaj na vrh 
Stran 1 od 1
 Similar topics
-
» James Devereaux

Permissions in this forum:Ne, ne moreš odgovarjati na teme v tem forumu
clipperton island, :: fill the gap, :: clipperton island records,-
Pojdi na: