register log in
popis aktivnosti
čez teden se bo na našem forumu izvajal popis aktivnosti! trajal bo točno en teden in vsak, ki se ne bo javil v temi bo izključen iz svoje skupine, face claim in pa služba pa bosta izbrisana iz teme, zato da naredimo prostora za druge. seveda pa to ne pomeni, da se ne morete na novo prijaviti.



 




 

 highway to the danger zone,

Go down 
4 posters
AvtorSporočilo
ruby thomas
be not afraid to love me,
be not afraid to love me,
ruby thomas


PRISPEVKI : 438
JOIN DATE : 01/06/2013

highway to the danger zone, Empty
ObjavljaNaslov sporočila: highway to the danger zone,   highway to the danger zone, EmptyPet Jun 28, 2013 8:20 pm


These battle scars,
don't look like they're fading
21, waitress, hetero, cara delevingne
highway to the danger zone, Cara_richardson_index
torej o moji deklini ni kaj preveč veliko za povedati. stara je 21 in že celo življenje živi na tem otoku, njena družina pa se je pred kratkim preselila v evropo. nikoli ni imela kaj preveč prijateljev, čeprav tudi čisto sama ni bila. srečna je bila v majhni skupinici, ki so jo sestavljali oni in še dva fanta, derek in james. skupaj so se razumeli perfektno in so bili nerazdružljivi, dokler to pač ni pripeljalo do nečesa, česar ruby še sama ne zna pojasniti. če njo vprašate se tista noč sploh ni zgodila, pa vendar.. torej, zgodba na kratko, jake jo je posilil. to je zase držala nekaj tednov, se medtem oddaljila od vseh in se zaprla v sobo, ko pa tega ni več zdržala se je zjokala dereku na ramenih, sredi policijske postaje, ko se je odpravljal domov. še spomni se ne več kako je prišla nazaj v svojo sobo, ampak prva stvar, ki jo je slišala iz televizije je bila ta, da so jaka našli mrtvega, morilca pa niso našli. hja, če do zdaj še niste ugotovili, da derek je bil tisti, ki je ponorel in na koncu tudi ubil jaka. tako da ja, to je nekako višek njenega življenja, ki je bilo v preteklosti vedno mirno. če pa vas zanima njena osebnost, pa jo boste na žalost mogli sami bolje spoznati, saj nje ni enostavno opisati. so that's it lovelies (:
credits to ruby of ptb

Nazaj na vrh Go down
natalie sutton
erasmus student,
erasmus student,
natalie sutton


PRISPEVKI : 4
JOIN DATE : 30/06/2013

highway to the danger zone, Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: highway to the danger zone,   highway to the danger zone, EmptyNed Jun 30, 2013 4:50 pm

awh your girl is just awesome:3 se bi našlo kaj za mojo natalie perhaps? :D
Nazaj na vrh Go down
ruby thomas
be not afraid to love me,
be not afraid to love me,
ruby thomas


PRISPEVKI : 438
JOIN DATE : 01/06/2013

highway to the danger zone, Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: highway to the danger zone,   highway to the danger zone, EmptyNed Jun 30, 2013 5:09 pm

aw of course:3
imaš mogoče kakšno idejo? moja glava je prazna danes :s
Nazaj na vrh Go down
natalie sutton
erasmus student,
erasmus student,
natalie sutton


PRISPEVKI : 4
JOIN DATE : 30/06/2013

highway to the danger zone, Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: highway to the danger zone,   highway to the danger zone, EmptyNed Jun 30, 2013 5:22 pm

i'l send you pm asap(:
Nazaj na vrh Go down
ruby thomas
be not afraid to love me,
be not afraid to love me,
ruby thomas


PRISPEVKI : 438
JOIN DATE : 01/06/2013

highway to the danger zone, Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: highway to the danger zone,   highway to the danger zone, EmptyNed Jun 30, 2013 5:41 pm

alright, you do that, i'll be waiting (:
Nazaj na vrh Go down
sage foster
tourist,
tourist,
sage foster


PRISPEVKI : 22
JOIN DATE : 30/06/2013

highway to the danger zone, Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: highway to the danger zone,   highway to the danger zone, EmptyNed Jun 30, 2013 7:40 pm

and any space for sage left? :3
Nazaj na vrh Go down
ruby thomas
be not afraid to love me,
be not afraid to love me,
ruby thomas


PRISPEVKI : 438
JOIN DATE : 01/06/2013

highway to the danger zone, Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: highway to the danger zone,   highway to the danger zone, EmptyNed Jun 30, 2013 7:52 pm

duuh, of course :3
imaš mogoče že kaj v mislih?
Nazaj na vrh Go down
sage foster
tourist,
tourist,
sage foster


PRISPEVKI : 22
JOIN DATE : 30/06/2013

highway to the danger zone, Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: highway to the danger zone,   highway to the danger zone, EmptyNed Jun 30, 2013 8:10 pm

yes i did have something little c: you'll get my pm.
Nazaj na vrh Go down
ruby thomas
be not afraid to love me,
be not afraid to love me,
ruby thomas


PRISPEVKI : 438
JOIN DATE : 01/06/2013

highway to the danger zone, Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: highway to the danger zone,   highway to the danger zone, EmptyNed Jun 30, 2013 8:32 pm

alright, i'll be waiting hun :)
Nazaj na vrh Go down
sage foster
tourist,
tourist,
sage foster


PRISPEVKI : 22
JOIN DATE : 30/06/2013

highway to the danger zone, Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: highway to the danger zone,   highway to the danger zone, EmptyNed Jun 30, 2013 9:12 pm

well same for you, pm's don't really work :p idea is here ;)



so here it goes, the idea :) no rubyina družina je odpotovala v evropo, right? so i was thinking da bi se njen oče tam zapletel s sageinim očetom v nek spor kar bi vodilo do tega, da bi sagein 'oče' želel da mu sage pred nos pripelje njegovo hči, oz. ruby? medtem pa bi se onidve nekako spoprijateljili. recimo da bi sage pogosto zjutraj hodila na kavo v lokal kjer dela ruby, ki bi poskušala navezat stike z njo, ker bi se ji zdela prijetna, pa bi jo sage najprej zavračala ampak bi potem ugotovila da ji lahko ruby pri čem še koristi in bi najprej igrala da je postala njena prijateljica, hkrati pa bi ji ruby zares prirasla k srcu in bi moja deklina ugotovila da svetlolaska sploh ni slaba, na sredi tega vsega pa bi prišlo navodilo od njenega očeta, da pripelje ruby. in bi bila sage seveda v dilemi kaj naj stori in bi se nekoliko oddaljila od ruby, kar bi v tvoji deklici vzbudilo sume? potem pa bi jo prisilila da ji prizna kaj se dogaja, 'cuz they would be sort of bff's, in seveda je najprej vse skupaj velik šok za tvojo svetlolasko, ampak morata potem ksupaj ugotovit kaj storiti? in s epotem nevem domenita da se sageinemu očetu preprosto zaležeta, da je ruby že mrtva? idk, sth' like that c:
Nazaj na vrh Go down
ruby thomas
be not afraid to love me,
be not afraid to love me,
ruby thomas


PRISPEVKI : 438
JOIN DATE : 01/06/2013

highway to the danger zone, Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: highway to the danger zone,   highway to the danger zone, EmptyNed Jun 30, 2013 9:35 pm

i like it, i like it a lot c:
bi se dalo tole vse skupaj spravit ja :D
Nazaj na vrh Go down
sage foster
tourist,
tourist,
sage foster


PRISPEVKI : 22
JOIN DATE : 30/06/2013

highway to the danger zone, Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: highway to the danger zone,   highway to the danger zone, EmptyNed Jun 30, 2013 9:53 pm

awii, so than we can start at their meeting? c: and who starts?
Nazaj na vrh Go down
ruby thomas
be not afraid to love me,
be not afraid to love me,
ruby thomas


PRISPEVKI : 438
JOIN DATE : 01/06/2013

highway to the danger zone, Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: highway to the danger zone,   highway to the danger zone, EmptyNed Jun 30, 2013 9:57 pm

i'd love to start there :3
bi se mogoče tebi dalo začeti? pretty please? c: i suck at beginnings ><
Nazaj na vrh Go down
sage foster
tourist,
tourist,
sage foster


PRISPEVKI : 22
JOIN DATE : 30/06/2013

highway to the danger zone, Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: highway to the danger zone,   highway to the danger zone, EmptyNed Jun 30, 2013 10:01 pm

sure, you'll get link in edit of this post ;*

EDIT: here you go darling;)
Nazaj na vrh Go down
amber mcleey

amber mcleey


PRISPEVKI : 13
JOIN DATE : 08/07/2013
AGE : 28

highway to the danger zone, Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: highway to the danger zone,   highway to the danger zone, EmptyTor Jul 09, 2013 4:18 pm

omg i love Cara !!!! so anything for my girl ?? :3
Nazaj na vrh Go down
ruby thomas
be not afraid to love me,
be not afraid to love me,
ruby thomas


PRISPEVKI : 438
JOIN DATE : 01/06/2013

highway to the danger zone, Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: highway to the danger zone,   highway to the danger zone, EmptyTor Jul 09, 2013 4:23 pm

uhh sure :)
imaš kakšno idejo za povezavico?
Nazaj na vrh Go down
amber mcleey

amber mcleey


PRISPEVKI : 13
JOIN DATE : 08/07/2013
AGE : 28

highway to the danger zone, Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: highway to the danger zone,   highway to the danger zone, EmptyTor Jul 09, 2013 4:29 pm

am...ja imam eno idejico ti pošlm zs...
Nazaj na vrh Go down
Sponsored content





highway to the danger zone, Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: highway to the danger zone,   highway to the danger zone, Empty

Nazaj na vrh Go down
 
highway to the danger zone,
Nazaj na vrh 
Stran 1 od 1

Permissions in this forum:Ne, ne moreš odgovarjati na teme v tem forumu
clipperton island, :: I stay up cashing in my bad luck, :: plot pages,-
Pojdi na: