register log in
popis aktivnosti
čez teden se bo na našem forumu izvajal popis aktivnosti! trajal bo točno en teden in vsak, ki se ne bo javil v temi bo izključen iz svoje skupine, face claim in pa služba pa bosta izbrisana iz teme, zato da naredimo prostora za druge. seveda pa to ne pomeni, da se ne morete na novo prijaviti.



 




 

 buchanan, aubrey dolores

Go down 
2 posters
AvtorSporočilo
aubrey buchanan
light of my life, fire of my loins,
light of my life, fire of my loins,
aubrey buchanan


PRISPEVKI : 9
JOIN DATE : 28/06/2013

buchanan, aubrey dolores Empty
ObjavljaNaslov sporočila: buchanan, aubrey dolores   buchanan, aubrey dolores EmptyPet Jun 28, 2013 8:55 pm

- buchanan, aubrey dolores Untitled-1-
AUBREY DOLORES BUCHANAN,


COME AS YOU ARE

TAKE YOUR TIME, HURRY UP, THE CHOICE IS YOURS,
DON'T BE LATE.
NAME & NICKNAMES: brea
BRITHDAY & AGE: 1/1; twenty-five

USERGROUP: turists
SEXUALITY: heterosexual
OCCUPATION: unemployed

PLAYBY: lara stone


WE NEVER LOST CONTROL


PERSONALITY & HISTORY:

OKAY. THIS IS HOW IT'S GONNA GO. YOU'RE GOING TO POST SOME KICKASS PARAGRAPHS ABOUT YOUR CHARACTERS PERSONALITY & HISTORY HERE AND LIKE, MAKE IT SNAZZY, K?

1.)KATERIH 5 BESED TE NAJBOLJ OPISUJE:
samo trenutek. (prižge cigareto.) sem prav slišala, da me sprašujete, katerih 5 besed me najbolje opisuje? veste, vsi vemo, da smo ljudje v očeh drugih drugačni kakor se vidimo sami. predlagam, da čimprej preidemo na naslednje vprašanje, še predem vam povem, kakšno je moje mnenje o vas skozi moje oči.

2.)KATERA BARVA TE NAJBOLJ OPIŠE IN ZAKAJ PRAV TA?:
ah, rdeča. seveda. definitivno. predvsem zato, ker predstavlja ljubezen. ja, predvsem za to.

3.)BI POVEDAL ŠE KAJ O SEBI?:
ne.

4.)KAJ PA TVOJA DRUŽINA?:
okej, počasi bo dovolj. ste me prišli sem zajebavati zaradi tega, ker se lahko pri petindvajsetih pohvalim s propadlim zakonom? je to vaš razlog?

5.)TE JE V ŽIVLJENJU ZAZNAMOVAL KAKŠEN POSEBEN DOGODEK?:
spet? resno? ne bom govorila o svojem zasebnem življenju. oziroma o svojem preteklem zasebnem življenju. sicer pa ja, zaznamovala me je ločitev. in hvala, da me kar naprej spominjate na to.

6.)POVEJ MI O TVOJIH STRAHOVIH:
razen mojega bivšega moža?

7.)MOGOČE ŠE BESEDA ALI DVE O TVOJEM POKLICU/IZBIRI ŠTUDIJA?:
trenutno sem nezaposlena. imam pa končano srednjo šolo in če ne bi spoznala tistega bogatega kretena, bi zdaj najverjetneje bila zdravnica ali kaj podobnega. dejstva, da imam končano le srednjo šolo ne obešam ravno na veliki zvon, predvsem zato ne, ker me tega nobeden ne sprašuje. ker si ne upajo.

8.)KAJ MENIŠ O OTOKU CLIPPERTON?:
kaj pa vem. prvič sem tukaj in še to le zaradi tega, da se za nekaj časa skrijem in si uredim misli.

9.)HVALA TI ZA TVOJ ČAS. IMAŠ MOGOČE ŠE KAJ ZA DODATI?:
ne.




SELL THE KIDS FOR FOOD

NAME/ALIAS: eva
CONTACT: pm
GENDER: girl, obv
AGE: fifteen


OTHER CHARACTERS: n/a
Nazaj na vrh Go down
ruby thomas
be not afraid to love me,
be not afraid to love me,
ruby thomas


PRISPEVKI : 438
JOIN DATE : 01/06/2013

buchanan, aubrey dolores Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: buchanan, aubrey dolores   buchanan, aubrey dolores EmptyPet Jun 28, 2013 9:03 pm

buchanan, aubrey dolores Clip
Nazaj na vrh Go down
 
buchanan, aubrey dolores
Nazaj na vrh 
Stran 1 od 1

Permissions in this forum:Ne, ne moreš odgovarjati na teme v tem forumu
clipperton island, :: fill the gap, :: clipperton island records,-
Pojdi na: