register log in
popis aktivnosti
čez teden se bo na našem forumu izvajal popis aktivnosti! trajal bo točno en teden in vsak, ki se ne bo javil v temi bo izključen iz svoje skupine, face claim in pa služba pa bosta izbrisana iz teme, zato da naredimo prostora za druge. seveda pa to ne pomeni, da se ne morete na novo prijaviti.



 




 

 cloutier, juliette dianne

Go down 
2 posters
AvtorSporočilo
juliette cloutier
it would be nice if we could live as one,
it would be nice if we could live as one,
juliette cloutier


PRISPEVKI : 12
JOIN DATE : 29/06/2013

cloutier, juliette dianne Empty
ObjavljaNaslov sporočila: cloutier, juliette dianne   cloutier, juliette dianne EmptySob Jun 29, 2013 8:20 am

cloutier, juliette dianne Tumblrmcwipukxn11r2fv1do
JULIETTE DIANNE CLOUTIER,


COME AS YOU ARE

TAKE YOUR TIME, HURRY UP, THE CHOICE IS YOURS,
DON'T BE LATE.
NAME & NICKNAMES: jules
BRITHDAY & AGE: 9. 7. 1993, twenty

USERGROUP: erasmus students
SEXUALITY: hetero
OCCUPATION: student of comparative literature

PLAYBY: taylor marie hill, aw!


WE NEVER LOST CONTROL


PERSONALITY & HISTORY:

1.)KATERIH 5 BESED TE NAJBOLJ OPISUJE:
dobro vprašanje, res dobro. edini problem tukaj je, da to sprašujete mene, ki večino časa ne vem niti kje se me glava drži. neorganizirana? ja, najbrž. že prevečkrat sem se preklela zaradi tega *smeh* naivna, na žalost. veliko prehitro zaupam ljudem in to v večini primerov močno obžalujem. očitno je obsedenost s pravljicami naredila svoje, in zdaj v ljudeh že skoraj podzavestno vidim dobro. preprosto ne morem si pomagati. kaj še? nepoboljšljiv romantik, odvisnik od kofeina in ljubitelj pisanja. oh, jih je že pet? škoda, pa prav zdaj mi je na misel padlo še kakšnih deset drugih *smeh*

2.)KATERA BARVA TE NAJBOLJ OPIŠE IN ZAKAJ PRAV TA?:
modra bi rekla. ker je barva neba in morja in za moje pojme predstavlja svobodo bolje kot bela. in mene sem nekako vedno povezovala z različnimi odtenki modre, odvisno od mojega počutja, prav smešno povezana se čutim z njo. ko sem bila mlajša sem se včasih celo imenovala jules bleu.

3.)BI POVEDAL ŠE KAJ O SEBI?:
zaljubim se lahko v besede. ste vedeli da je to mogoče? vem, kar se tiče ljubezenskih stvari sem obupno sentimentalna.

4.)KAJ PA TVOJA DRUŽINA?:
običajna. povprečna v najbrž vseh mogočih pogledih - oče dela na banki, mislim da je vodja nekega posebnega oddelka z dolgočasnim imenom, mama pa je profesorica na filozofski fakulteti. imela sem tudi starejšega brata ki je... ki je na žalost preminil pred šestimi leti. nesreča z motorjem.

5.)TE JE V ŽIVLJENJU ZAZNAMOVAL KAKŠEN POSEBEN DOGODEK?:
kot je bilo najbrž razvidno že iz prejšnjega vprašanja, da, smrt brata.

6.)POVEJ MI O TVOJIH STRAHOVIH:
malce straha pred višino imam, sicer pa ničesar drugega, vsaj kolikor jaz vem. nobene čudaške fobije s še bolj čudaškim imenom, na srečo.

7.)MOGOČE ŠE BESEDA ALI DVE O TVOJEM POKLICU/IZBIRI ŠTUDIJA?:
je sploh potrebno? obožujem književnost, jezike, različne kulture in pisanje na sploh, najbrž ni težko verjeti da sem se odločila prav za primerjalno književnost *smeh*

8.)KAJ MENIŠ O OTOKU CLIPPERTON?:
bog, ne bi se čudila če bi tako izgledal raj. najbrž nisem edina, ki se ji zdi tako popoln, skoraj neresničen. sploh ne najdem besed, ki bi ga lahko opisale!

9.)HVALA TI ZA TVOJ ČAS. IMAŠ MOGOČE ŠE KAJ ZA DODATI?:
hvala tudi tebi, lepo da sva se spoznali. ehm, niti ne. ali pa mogoče ja... ne. ne, to bi bilo vse. *živčen smeh*



SELL THE KIDS FOR FOOD

NAME/ALIAS: morphine!
CONTACT: pm will do
GENDER: female
AGE: fourteen


OTHER CHARACTERS: none atm
Nazaj na vrh Go down
james devereaux
i'm a dreamer,
i'm a dreamer,
james devereaux


PRISPEVKI : 262
JOIN DATE : 04/06/2013
AGE : 32

cloutier, juliette dianne Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: cloutier, juliette dianne   cloutier, juliette dianne EmptySob Jun 29, 2013 8:33 am

cloutier, juliette dianne Clip
Nazaj na vrh Go down
 
cloutier, juliette dianne
Nazaj na vrh 
Stran 1 od 1

Permissions in this forum:Ne, ne moreš odgovarjati na teme v tem forumu
clipperton island, :: fill the gap, :: clipperton island records,-
Pojdi na: