register log in
popis aktivnosti
čez teden se bo na našem forumu izvajal popis aktivnosti! trajal bo točno en teden in vsak, ki se ne bo javil v temi bo izključen iz svoje skupine, face claim in pa služba pa bosta izbrisana iz teme, zato da naredimo prostora za druge. seveda pa to ne pomeni, da se ne morete na novo prijaviti.



 




 

 à la folie

Go down 
5 posters
AvtorSporočilo
stephanie milburn
erasmus student,
erasmus student,
stephanie milburn


PRISPEVKI : 14
JOIN DATE : 28/06/2013

à la folie Empty
ObjavljaNaslov sporočila: à la folie   à la folie EmptySob Jun 29, 2013 11:13 am



à la folie Tumblr_mfqf82XfYs1rdp34ro1_500_large
okay, i'm going to make this pretty simple. stephanie olivia milburn. rojena v liverpoolu, stara devetnajst let in obiskuje prvi letnik matematike in fizike. od svojega devetega leta naprej je živela z očetom, ker ji je mati umrla. well, zdej je pa v kolidžu in je pristala na temu otoku, prepuščena sama sebi. uh, je precej skrivnostna, sanjava, nasmejana, ljubezniva, punca,na katero se lahko zaneseš, naivna, romantična, prijetna, klepetava dušica in bo po moje hitro navezala stike. so here's the thing, steph je bila vedno zlata punčka in bi bilo super, če bi se našli kakšni novi prijatelji, ki bi predvsem dajali slab vpliv na njo. you know what i mean, right? partying, one night stands etc. sicer pa, kot zmeraj, kakršnekoli povezave so dobrodošle. bring it on, guys! :3
Nazaj na vrh Go down
ruby thomas
be not afraid to love me,
be not afraid to love me,
ruby thomas


PRISPEVKI : 438
JOIN DATE : 01/06/2013

à la folie Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: à la folie   à la folie EmptySob Jun 29, 2013 11:15 am

hiiiiiii :3
i need to have a little of this pretty little innocent girly haha
Nazaj na vrh Go down
stephanie milburn
erasmus student,
erasmus student,
stephanie milburn


PRISPEVKI : 14
JOIN DATE : 28/06/2013

à la folie Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: à la folie   à la folie EmptySob Jun 29, 2013 11:21 am

    oh hey there :3
    sure, ruby seems awesome. any ideas?

Nazaj na vrh Go down
ruby thomas
be not afraid to love me,
be not afraid to love me,
ruby thomas


PRISPEVKI : 438
JOIN DATE : 01/06/2013

à la folie Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: à la folie   à la folie EmptySob Jun 29, 2013 11:27 am

is that you lara? :o

in ja nekaj sem razmišljala, pa ne vem če je sploh dobra ideja tako da don't judge c:
pač misnla sem da bi se naši deklini spoprijateljili ko bi steph prišla študirat in kot si rekla, ruby ne bi bila pač najboljši vpliv na njo, ne pa tudi najslabši. pač vlekla bi jo na kakšne zabave in podobno, vendar pa bi hkrati tudi nekako skrivala njuno prijateljstvo because her best friend(derek) hates the new students and parties and stuff. (:
pač nekaj v tej smeri, zdaj pa če ti je kul je itak pol kul, če imaš pa kakšno boljšo idejo je dobrodošla.
and don't judge me, really, zbudla sem se pred eno uro :c
Nazaj na vrh Go down
stephanie milburn
erasmus student,
erasmus student,
stephanie milburn


PRISPEVKI : 14
JOIN DATE : 28/06/2013

à la folie Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: à la folie   à la folie EmptySob Jun 29, 2013 11:51 am

    asdjhasjf ne, kakšna lara? lojze tle. jk. how do you know me? a si ti sanja? :o

    actually, je čist uredu ideja. ampak we should spice it up a bit. pač ja, like you said, družile se, ruby bi jo vlekla na kakšne zabave yadayada. ubistvu bi ble good friends in bi ji ruby tudi razlagal o svojemu najboljšemu prijatelju, dereku, in mogoče bi se kdaj skupi dobil na kavici or something in bi stephanie takoj dobila neki mini crush on him, pač všeč bi ji bil? in bi ruby bila like what gurl his mine. sej ne da bi bila ona v njega, ampak na živce bi ji šlo, ker bi steph skos mislila, da bi lahko bila z njim, ampak idk where was i going with this :c
Nazaj na vrh Go down
ruby thomas
be not afraid to love me,
be not afraid to love me,
ruby thomas


PRISPEVKI : 438
JOIN DATE : 01/06/2013

à la folie Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: à la folie   à la folie EmptySob Jun 29, 2013 11:57 am

neee wtf no, kaj teb ni? :O http://gifstumblr.com/images/thats-not-my-name_486.gif haha jk it's me

no no i love it :D jealous ruby would work very well with this.
shall we start, darling?
Nazaj na vrh Go down
blake parker
what we dream, it's all that matters,
what we dream, it's all that matters,
blake parker


PRISPEVKI : 33
JOIN DATE : 28/06/2013
AGE : 28

à la folie Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: à la folie   à la folie EmptySob Jun 29, 2013 12:27 pm

    eeeeeh it`s lucy hale and i need piece of her for my blake. are you up for it ?
Nazaj na vrh Go down
stephanie milburn
erasmus student,
erasmus student,
stephanie milburn


PRISPEVKI : 14
JOIN DATE : 28/06/2013

à la folie Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: à la folie   à la folie EmptySob Jun 29, 2013 6:34 pm

    @ruby ooo sploh nisem vedla, da na rpg forume hodiš. ajde, napiši mi pm pa se tam meniva naprej, da ne bova celo temo tle zasmetile hihi. we haven't talked for years :o

    yes we should. am, pri kateri situaciji bi pa začeli? tam, ko jo ruby vleče v diskoteko ali nekje, ko ji steph govori, how awesome derek is in bi ruby čisto popenila?

    @blake omg yes, yes, YES! any ideas, hun? :3
Nazaj na vrh Go down
ruby thomas
be not afraid to love me,
be not afraid to love me,
ruby thomas


PRISPEVKI : 438
JOIN DATE : 01/06/2013

à la folie Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: à la folie   à la folie EmptySob Jun 29, 2013 6:41 pm

haha sm jst na rpg forumih že par let. but i could say the same for you :o
ti pošljem pm right away :D


ammm to be honest, mi je čisto useeno. tako da se ti kar odloči :)
Nazaj na vrh Go down
stephanie milburn
erasmus student,
erasmus student,
stephanie milburn


PRISPEVKI : 14
JOIN DATE : 28/06/2013

à la folie Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: à la folie   à la folie EmptySob Jun 29, 2013 6:53 pm

    mogoče tisto drugo opcijo, ki sem jo omenila? da bi se nekje pogovarjale in bi steph temo nanesla na dereka in bi potem ruby čisto se razjezila in yadayada. a bi lahko ti začela pwetty pwease? *puppy eyes*
Nazaj na vrh Go down
ruby thomas
be not afraid to love me,
be not afraid to love me,
ruby thomas


PRISPEVKI : 438
JOIN DATE : 01/06/2013

à la folie Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: à la folie   à la folie EmptySob Jun 29, 2013 6:57 pm

meni je kul :D
ugh damn lih tebi sem hotla zatežit če začneš hahah bom nekje začela, smao da še s cassie prvo začnem :)
Nazaj na vrh Go down
stephanie milburn
erasmus student,
erasmus student,
stephanie milburn


PRISPEVKI : 14
JOIN DATE : 28/06/2013

à la folie Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: à la folie   à la folie EmptySob Jun 29, 2013 6:59 pm

    hoho *evil laugh* okay, sporoči pol, kje si začela :3
Nazaj na vrh Go down
blake parker
what we dream, it's all that matters,
what we dream, it's all that matters,
blake parker


PRISPEVKI : 33
JOIN DATE : 28/06/2013
AGE : 28

à la folie Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: à la folie   à la folie EmptySob Jun 29, 2013 7:09 pm


    aaah bolj sem slaba, ker sem se izžela danes že vsa. ampak dajmo poskusiti. mogoče bi lahko on imel kakšen slab vpliv na njo ? mislim starejši je od nje definitivno in to šest let. tako da ne vem kako bi ona na to reagirala in če bi se prej zadržano držala pri tako starejšem moškem in z vsem tem medijskim sranjem okoli njega, čeprav zagotovo pa kakšnih športnih novic ne sprejema. zdaj ne vem...lahko bi ona pomislila da starejši moški nosijo več pameti kot potrebni devetnajsletniki and less in bi njega itak navdušila s svojo pozitivno naravo in bi ji kdaj dal predlog like run away from your room and go to the real party with me in lahko bi plesala celo noč in on bi bil šarmanten in mogoče bi tukaj navezale to da bi on bil tisti, ki bi jo vpeljal v ta svet in bi imela one night stand in na otoku težko se komu izogneš in bump kaj sledi sedaj, ampak dvomim da bi sedaj blake obrnil se stran, ker bi po mojem imela vseeno nek vpliv nanj in hja tole pretty much suck. res sem bolj na suhem. mogoče tebi kaj sproti pade na pamet ? :3
Nazaj na vrh Go down
stephanie milburn
erasmus student,
erasmus student,
stephanie milburn


PRISPEVKI : 14
JOIN DATE : 28/06/2013

à la folie Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: à la folie   à la folie EmptySob Jun 29, 2013 9:59 pm


    omg wow, this is awesome! toreeej, recimo da se bi spoznala nekje na ulici, stephanie bi se mudilo idk kam in se bi zaletela v tega handsome man named blake. and he would be like oh don't hurry, let me at least buy you a coffe or something. in ne vem takrat bi se prvič spoznala in stephanie bi bil zagotovo všeč, ker bi bil ves šarmanten in gentelman do nje ter bi se ona zelo special počutla awh. in kot si rekla, mislila bi, da starejši moški nosijo več pameti kot tisti devetnajstletniki in bi bila vsa look guys, i'm hanging out with an older guy and he's a football player be jealous tralala. in ja, potem bi jo povabil na ta party, malo bi plesala, pila aaaand they hook up, če sem prav razumela? ona bi naslednji dan bila čist paf, what did i do, this shouldn't happend in bi odpeketala stran. omg this would be so cool! kasneje se spet srečata nekje in bi bila stephanie nepopisno jezna na njega, da jo je zanalašč povabil ter napil, da se je dala dol z njim in, da takega prasca nikoli noče več videti v življenju. in nevem, kako bi pol blake reagiral na to. mogoče se izgovarjal, da to ni bil njegov namen or something? pač to mi je prvo padlo na pamet :3


Nazadnje urejal/a stephanie milburn Ned Jun 30, 2013 7:05 am; skupaj popravljeno 1 krat
Nazaj na vrh Go down
blake parker
what we dream, it's all that matters,
what we dream, it's all that matters,
blake parker


PRISPEVKI : 33
JOIN DATE : 28/06/2013
AGE : 28

à la folie Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: à la folie   à la folie EmptyNed Jun 30, 2013 6:14 am


    blake bi zagotovo se postavil v bran, da če res misli da je takšen tip moškega, da bi sedaj vse skupaj načrtoval in vsak svoj korak. da pač ni in da se je zgodilo in da bi se morala nehati sekirati in malce sprostiti and all of that. zdaj tukaj pa potem leži na njej kako bi se ona postavila v tej situaciji in kako bi gledala nanj. zdaj vem če bi bila ona tega tipa, toda lahko bi mu v naprej bila v nekakšen izziv, pač da bi rekla nekaj v smislu, potem pa če nisi me odpelji na večerjo or smth like that in sam nima ravno neki stika z dekleti, ki bi ravno bila all innocent and sweet and bubbly like her, ampak se bolj osredotoča na tisto kar mu je v danem trenutku še najboljše in so vse dokaj odprte without romantic side of them lol ali nekaj takega in ja pa potem kaj se že dramatičnega ven potegniti, če bi ona ga kje lahko videla in bi bil s kero in bi jo to itak malce spravilo malo iz tira in bi on imel sceno when he knows that for the best he must walk away but he can`t or smth like that.
Nazaj na vrh Go down
stephanie milburn
erasmus student,
erasmus student,
stephanie milburn


PRISPEVKI : 14
JOIN DATE : 28/06/2013

à la folie Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: à la folie   à la folie EmptyNed Jun 30, 2013 7:34 am


    stephanie bi pomoje padla na njegove sladke besede in se zamislila, kaj pa, če se je res samo zgodilo in da se preveč sekira and so on. pa tudi nasploh ga ne bi rada izgubila, because she would still think he's a good person. nisem lih prepričana, če bi mu rekla tisto z večerjo, ker bi bila prepričana, da bi on narobe razumel kot da steph hoče, da se ponovi ista zgodba and yadayada. mogoče če bi on ji rekel, da zaradi tiste noči ni potrebe, da bi zdaj se neki kregala in jo bi rad povabil na večerjo kot prijateljico in ona bi privolila.^^ potem idk bi ostala dobra prijatelja, ona bi njega imela kot starejšega brata in tako naprej. potem pa, kot si že povedala, bi blake-a in še eno deklino vidla skupaj, precej objeto or smth in bi njo res vrglo iz tira. čeprav sta bila sam na prijateljskem nivoju je vseeno mislila that he was in to her and so on? tistega dela when he knows that for... čisto ne razumem? pač ja v glavnem skregala se bi ali pa usaj stephanie bi se čudno do njega obnašala. oh my ideas sucks.
Nazaj na vrh Go down
lucia campbell
love comes with such a cost,
love comes with such a cost,
lucia campbell


PRISPEVKI : 20
JOIN DATE : 29/06/2013

à la folie Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: à la folie   à la folie EmptyPon Jul 01, 2013 5:09 pm

hello :3 i love lucy and le lucia needs a connection with her
Nazaj na vrh Go down
stephanie milburn
erasmus student,
erasmus student,
stephanie milburn


PRISPEVKI : 14
JOIN DATE : 28/06/2013

à la folie Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: à la folie   à la folie EmptyPon Jul 01, 2013 5:15 pm

    oh sure. imaš že kaj v mislih? :3
Nazaj na vrh Go down
lucia campbell
love comes with such a cost,
love comes with such a cost,
lucia campbell


PRISPEVKI : 20
JOIN DATE : 29/06/2013

à la folie Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: à la folie   à la folie EmptyPon Jul 01, 2013 5:19 pm

well, nekaj malega. lahko bi se že poznale, recimo da iz šole, ker obe študirata fiziko, in recimo da si nikoli nista bili najboljši, ona pa je tudi malo sumičava, da lucia toliko manjka v šoli, po drugi strani pa je odličnjakinja, vedno vse naredi etc... in tukaj bi se lahko boljše spoznali, in postali prijateljici, čeprav njo še vedno mučijo ta 'skrivnostna izginotja' and i'm done and i know it's not a very interesting idea. sorry :/
Nazaj na vrh Go down
ian anderson

ian anderson


PRISPEVKI : 23
JOIN DATE : 05/07/2013

à la folie Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: à la folie   à la folie EmptySob Jul 06, 2013 5:11 pm

i need to have a piece of lucy hale! :]
Nazaj na vrh Go down
Sponsored content





à la folie Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: à la folie   à la folie Empty

Nazaj na vrh Go down
 
à la folie
Nazaj na vrh 
Stran 1 od 1

Permissions in this forum:Ne, ne moreš odgovarjati na teme v tem forumu
clipperton island, :: I stay up cashing in my bad luck, :: plot pages,-
Pojdi na: