register log in
popis aktivnosti
čez teden se bo na našem forumu izvajal popis aktivnosti! trajal bo točno en teden in vsak, ki se ne bo javil v temi bo izključen iz svoje skupine, face claim in pa služba pa bosta izbrisana iz teme, zato da naredimo prostora za druge. seveda pa to ne pomeni, da se ne morete na novo prijaviti.



 




 

 ann gracelyn westwood

Go down 
2 posters
AvtorSporočilo
ann westwood
locals,
locals,
ann westwood


PRISPEVKI : 5
JOIN DATE : 29/06/2013

ann gracelyn westwood Empty
ObjavljaNaslov sporočila: ann gracelyn westwood   ann gracelyn westwood EmptySob Jun 29, 2013 1:07 pm

- ann gracelyn westwood Tumblr_mhhjblSrwn1s4jag8o1_500-
ANN GRACELYN WESTWOOD,


COME AS YOU ARE

TAKE YOUR TIME, HURRY UP, THE CHOICE IS YOURS,
DON'T BE LATE.
NAME & NICKNAMES: just ann, most of the time, but i won't mind beeing grace or gracelyn if u prefer.
BRITHDAY & AGE: i'm 23, thanks for asking and you've just missed my birthday is was on 25th june.

USERGROUP: locals
SEXUALITY: bisexual
OCCUPATION: profesional call girl (at night), a jurnalist (during the day)

PLAYBY: lily collins


WE NEVER LOST CONTROL


PERSONALITY & HISTORY:

OKAY. THIS IS HOW IT'S GONNA GO. YOU'RE GOING TO POST SOME KICKASS PARAGRAPHS ABOUT YOUR CHARACTERS PERSONALITY & HISTORY HERE AND LIKE, MAKE IT SNAZZY, K?

1.)KATERIH 5 BESED TE NAJBOLJ OPISUJE:
pet besed? zakaj pet? zakaj ne ena, zakaj ne tri? ah, se opravičujem, torej pet besed, ki me najbolje opiše. trmasta, zagotovo. rahlo sarkastična, ampak to je pač moj smisel za humor. samozavestna, kolikor se, da ali pa vsaj tako izgleda navzven. premišljena, kot se verjetno že opazili, s dejstvom, da običajno res stegnem jezik, ko ne bi bilo treba. in končajmo s samostojna, predvsem zato, ker sem odrasla veliko prehitro in preprosto nisem imela druge izbire.

2.)KATERA BARVA TE NAJBOLJ OPIŠE IN ZAKAJ PRAV TA?:
modra. preprosto zato, ker je modra barva oceana in neba, barva neskončnosti. v svojem življenju sem vedno iskala nekaj kar bi trajalo, neko trdno uporo, nekaj kar ne bi podrl prvi piš vetra. potem pa sem ugotovila, da ne morem od drugih pričakovati nekaj kar nisem sama. in ne, nisem vampir, da bi živela večno, sem le oseba na katero se lahko zaneseš in obljubim, da bom naredila vse, da vas ne bom razočarala.

3.)BI POVEDAL ŠE KAJ O SEBI?:
"It is not in the stars to hold our destiny, but in ourselves." - W. Shakespeare. tole je neke vrste moj moto. in prosim pustite dejstvo, da citiram shakespeare-a in mi dovolite, da pojasnim. moja babica je bila velika oboževalka elizabetinske dobe in je večino shakespeare-ovih zgodb vedela na pamet. od nje sem dobila veliko odličnih nasvetov, ki jih še vedno nosim globoko v srcu. najpomembnejše, kar mi je dejala je: "vse se zgodi z razlogom, tvoja odločitev je ali to sprejmeš in poskušaš izvleči najboljše ali izgubiš reko solz, ki ne bo ničesar popravila". da, zelo je verjela v usodo in jaz verjamem, da ima bi vsi živeli veliko lepše, če bi jo poslušali. tako, da nekaj o meni: sem oseba, ki je padla precej nizko, a to še ne pomeni, da se ne bom pobrala in ko mi končno uspe ni pomembno, če se revna, če me večina ljudi okoli mene sovraži in prezira, živiš samo enkrat in jaz bom živela srečno.

4.)KAJ PA TVOJA DRUŽINA?:
no, pa smo tam. moja mati je umrla po porodu, kljub vsem napredku tehnologije v dvajsetem stoletju. moj oče ni dolgo žaloval, v roku treh mesecev si je našel novo žensko in spet je bil poročen. ne razumite me narobe melissa ni bila grozna mačeha, kot v pravljicah, ampak je vseeno nisem mogla vzljubiti. ni bila mama, ne da sem kadarkoli vedela kaj to pomeni. večino časa sem tako preživela pri babici, ki mi je ves čas razlagala kako odlična oseba je bila moja mama. in v bistvu moje življenje sploh ni bilo tako slabo. res je, da sem se ob trenutkih počutila nepomembno, ali pa mi je oče dal občutek, da sme kriva za materino smrt. ampak je šlo. depresije sme sem v teh letih izognila. potem pa je melissa zanosila. rodila sta punčko annamarie. tako je bila moja vloga  družini še manjša. a vse se je spremenilo po štirih letih, ko je oče ugotovil, da ga je melissa varala in da annamarie sploh ni njegova hčerka. ločila sta se in vsak šla svojo pot, mi dve pa sva se zbližali. no, ja ne bom lagala moja družina ej vse prej kot normalna ali 'srečna'.

5.)TE JE V ŽIVLJENJU ZAZNAMOVAL KAKŠEN POSEBEN DOGODEK?:
poleg vseh dogodkov, ki sem jih naštela zgoraj, ko sem opisovala svojo družino je bil še eden. pri mojih rosnih trinajstih smo se preselili iz meglenega londona na clipperton island. ravnokar se zapadla v najstniška leta in zaradi odhoda sme očeta resnično sovražila. vzel mi je prostor, kjer sem se počutila varno in sproščeno. se je sploh zavedal kaj je storil? trajalo je dve leti, da sem se počutila, kot da pripadam, da sem spet dobila tisti občutek, da je to moj dom. ko mi je le uspelo sem padla v slabo družbo. o, ja zelo slabo družbo. kajenje, alkohol, droge - kmalu mi ni bilo nič od tega več tuje.  življenje sem živela v napačnem odsevu #YOLO. večkrat sem se poskušala rešiti, a potem sem se zaljubile. veste kako pravijo, da počnemo nore stvari, ko smo zaljubljeni? jaz sem živ dokaz. spala sem z njim, naredila sem vse, da bi čutil isto. mi je uspelo? niti približno. neko noč, ko smo ravno odhajali od zabave, vsi pijani kot žolne, tudi voznik je avto odpeljal z mosta. vsi so umrli, razen mene. edini se mi je uspelo rešiti in takrat me je potegnilo v depresijo. nisem bila kriva samo materine smrti, kriva sem bila tudi njihove. krivda me je razžirala, nisem razumela zakaj so ljudje okoli mene ves čas umirali. tri leta sem hodila k psihologu in psihiatru in vsem ostalim strokovnjakom na tem področju. moj oče se je hotel rešiti hčerke, ki jo ne obdaja nič drugega kot smrt. lahko bi rekli, da mi je uspelo, da sem prestala travmatično izkušnjo, a globoko v sebi vem, da je po takšni izgubi nemogoče živeti naprej normalno in preprosto pozabiti.

6.)POVEJ MI O TVOJIH STRAHOVIH:
koliko časa imate? ne bom začela o pajkih in klovnih, ker vem, da vas v bistvu bolj zanima tisti drugi strah - duševni. strah me je smrti. neizmerno. ne bojim se neznanega, ki pride v trenutku ko zadnjič izdihnemo. strah me je trenutka pred tem. strah me je, da se mi bo življenje odvrtelo pred očmi in zadnje na kar bom lahko mislila kako grozen je bil čas na zemlji. strah me je ničesar, čiste teme, ki sledi smrti. strah me je samote, saj naj bomo še tako družabni, vsi umremo sami.

7.)MOGOČE ŠE BESEDA ALI DVE O TVOJEM POKLICU/IZBIRI ŠTUDIJA?:
o, bog. tole pa moram malce bolje obrazložiti. že od nekdaj sem bila dobra v dveh stvareh. zapeljevanju in pisanju. točno ta dva poklica sem izbrala. sem prostitutka, če želite temu to reči. seksam za denar, naj se to sliši še tako grozno, je plačilo več kot dovolj veliko, da nosim dizajnerske kavbojke in prada torbice. in v tem je smisel življenje, kajne? no, problem je, da to ni ravno služba s katero bi se ponašala. v bistvu redko kdo ve, kaj dejansko počnem. za večino sem novinarka, ki piše kolumne za clipperton-ov časopis. moj urnik je precej poln. ne vem kako mi uspeva.

8.)KAJ MENIŠ O OTOKU CLIPPERTON?:
je eden najlepših otokov na svetu. pa ne samo zaradi površine in izgleda, predvsem zaradi ozračja. dejstvo je, da se tukaj, da živeti, če le spet ne padem v slabo družbo. potem lahko zame samo še molite.

9.)HVALA TI ZA TVOJ ČAS. IMAŠ MOGOČE ŠE KAJ ZA DODATI?:
"Love all, trust a few, do wrong to none." uganite čigav citat je to.



SELL THE KIDS FOR FOOD

NAME/ALIAS: rainbowash
CONTACT: PM
GENDER: female
AGE: 15 years old


OTHER CHARACTERS: ntm.
Nazaj na vrh Go down
james devereaux
i'm a dreamer,
i'm a dreamer,
james devereaux


PRISPEVKI : 262
JOIN DATE : 04/06/2013
AGE : 32

ann gracelyn westwood Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: ann gracelyn westwood   ann gracelyn westwood EmptySob Jun 29, 2013 1:08 pm

ann gracelyn westwood Clip
Nazaj na vrh Go down
 
ann gracelyn westwood
Nazaj na vrh 
Stran 1 od 1

Permissions in this forum:Ne, ne moreš odgovarjati na teme v tem forumu
clipperton island, :: fill the gap, :: clipperton island records,-
Pojdi na: