register log in
popis aktivnosti
čez teden se bo na našem forumu izvajal popis aktivnosti! trajal bo točno en teden in vsak, ki se ne bo javil v temi bo izključen iz svoje skupine, face claim in pa služba pa bosta izbrisana iz teme, zato da naredimo prostora za druge. seveda pa to ne pomeni, da se ne morete na novo prijaviti.



 




 

 hooper, anne lydia

Go down 
2 posters
AvtorSporočilo
lydia hopper
erasmus student,
erasmus student,
lydia hopper


PRISPEVKI : 6
JOIN DATE : 29/06/2013

hooper, anne lydia  Empty
ObjavljaNaslov sporočila: hooper, anne lydia    hooper, anne lydia  EmptySob Jun 29, 2013 2:41 pm

hooper, anne lydia  Crystal-crystal-reed-22931007-500-175
LYDIA  ANNE  HOOPER,


COME AS YOU ARE

TAKE YOUR TIME, HURRY UP, THE CHOICE IS YOURS,
DON'T BE LATE.
NAME & NICKNAMES: lydia, ly, ann
BRITHDAY & AGE: nineteen

USERGROUP:erasmus student
SEXUALITY: hetero.
OCCUPATION: student of photography

PLAYBY: crystal reed


WE NEVER LOST CONTROL


PERSONALITY & HISTORY:

1.)KATERIH 5 BESED TE NAJBOLJ OPISUJE:  you've got me now. resnično povedano sovražim govoriti sama zase. verjetno bi to znal povedati kdo ki me opazuje. lahko rečem da sem optimistična, verjetno tudi v najhujši situaciji poskušam najdi neko svetlo luč, da se bo vse uredilo, ne glede na situacijo. hkrati poskušam ostati tudi čim bolj realistična, ne poskušam si delati utvar v svoji glavi ker lahko padec kasneje pošteno boli. marsikdo ko me pozna, bo verjetno rekel da mi tudi "jezik" sarkazem ni tuj. čeprav me velikokrat kdo napačno razume in stvari, ki jih jaz mislim še kako resno, vzame kot navaden hec. oh well. kot vsakdo tudi jaz ne bom skrivala, sem malce trmasta. vedno hočem doseči svoj prav. več kot očitno pa je da tukaj ne bom prišla do teh pet besed, ki bi me opisale. mogoče lahkomiselnost in skrbnost bi še lahko dodala.

2.)KATERA BARVA TE NAJBOLJ OPIŠE IN ZAKAJ PRAV TA?:rekla bi zelena. mogoče zato ker mi je nekako najljubša. hkrati pa predstavlja mladost, življenje ter neizkušenost. ravno tam kjer se trenutno nahajam jaz. še vedno iščem pot, ki me bo popeljala naprej v življenje, na velikih področjih sem še kot neizkušen bambi. mladost pa bo verjetno za vedno ostala v meni. *smeh*

3.)BI POVEDAL ŠE KAJ O SEBI?:sem zelo ambiciozna oseba, vedno gledam na svetlo plat in poskušam ostati pozitivna. rada uživam v malenkostih in ni se potrebno ekstra potruditi da me spravite v dobro voljo. lahko bi rekli, da sem nekakšen večni optimist, ki se še išče. obožujem naravo, zato v njej preživim le kolikor časa lahko. mama mi večkrat reče, da sem bila zelo svobodomiseln otrok. no priznam da se to dan danes na čase še vedno kaže *smeh*.

4.)KAJ PA TVOJA DRUŽINA?:ah moja družina, razbita kot kozarec ki ga vržeš ob tla in če se še tako trudiš nikoli več ni isti. takšna je moja družina. ko sem imela 11 let, nas je oče zapustil. mene, mojo mamo in mlajšo sestro ki je takrat štela komaj dobro leto. tako je naša družina postala razbitina. mama se je ves čas trudila in naju vzgajala po svojih najboljših močeh. našla si je drugega partnerja in s tem mislila da po popravila očetovo napako. a njen novi fant meni nikoli ni bil oče. vedno sem imela nekakšen odpor do njega in mi ni bil preveč pri srcu. tako na hitro kot se je ta ljubezenska afera začela se je, na srečo, tudi končala. in spet smo ostale samo me tri. ne rečem, da mi v takšni družini kaj manjka. imam ljubečo mamo, ki bi za mene in sestro storila vse. in malo nagajivko s katero res da radi stopiva v prepir ampak je še vseeno moja mala. a kljub temu kako se vse to sliši popolno, mi manjka tisti moški del družine - oče. tega ne bo popravil nihče, tudi še sto takšnih mam kot jih imam jaz. če sem iskrena po eni strani niti nočem da bi se vrnil, ker mu verjetno nikoli ne bi oprostila odhoda, a vseeno je pogrešan med nami.

5.)TE JE V ŽIVLJENJU ZAZNAMOVAL KAKŠEN POSEBEN DOGODEK?:dogodkov je bilo res veliko, a tisti ki mi bo najbolj ostal v spominu je definitivno odhod mojega očeta. niti nisem vedela da imata moja starša probleme, ko je nekega jutra z kovčki v rokah lepo odšel in se nikoli več vrnil. takrat sem imela enajst let in sem stvar še toliko manj razumela. no če sem iskrena je še vedno ne pa čeprav, sem se v osmih letih naučila marsikaj.

6.)POVEJ MI O TVOJIH STRAHOVIH:nimam ravno pretiranih strahov. mogoče nekje globoko v meni tli edino strah, da bi se tudi moji družini zgodilo kaj takšnega kot se je nam. da bi moški, ki ga bi ljubila najbolj na svetu odšel in za sabo pustil mene in najine otroke.

7.)MOGOČE ŠE BESEDA ALI DVE O TVOJEM POKLICU/IZBIRI ŠTUDIJA?:da, moja izbira je fotografija. svet mi deluje veliko lepši če ga pogledam skozi objektiv. ko ujamem določen trenutek, ki se ne bo več ponovil a ga lahko pogledam kadarkoli ker ga imam nekje zarisanega. in občutek ko ti bo nešteto poskusih končno uspe fotografija, je res neopisen.

8.)KAJ MENIŠ O OTOKU CLIPPERTON?:lahko bi se imenoval tudi druga nebesa *smeh* res, ta otok je prečudovit, ravno pravšnji za takšen ali drugačen oddih in malce zabave, ki seveda v mojih letih ne more preveč škoditi kajne? *smeh* verjetno je že čas da se odpravim ven in spoznam takšne in drugačne ljudi ter sovrstnike, s katerimi upam da se bom res ujela.

9.)HVALA TI ZA TVOJ ČAS. IMAŠ MOGOČE ŠE KAJ ZA DODATI?:mislim da bo to kar vse, že tako sem naredila izjemo da sem spravila toliko skupaj o sebi. *smeh*




SELL THE KIDS FOR FOOD

NAME/ALIAS: neja
CONTACT: just PM and i'll be happy
GENDER: i'm female fyeah.
AGE: seventeen


OTHER CHARACTERS: non.
Nazaj na vrh Go down
ruby thomas
be not afraid to love me,
be not afraid to love me,
ruby thomas


PRISPEVKI : 438
JOIN DATE : 01/06/2013

hooper, anne lydia  Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: hooper, anne lydia    hooper, anne lydia  EmptySob Jun 29, 2013 2:43 pm

hooper, anne lydia  Clip
Nazaj na vrh Go down
 
hooper, anne lydia
Nazaj na vrh 
Stran 1 od 1

Permissions in this forum:Ne, ne moreš odgovarjati na teme v tem forumu
clipperton island, :: fill the gap, :: clipperton island records,-
Pojdi na: