register log in
popis aktivnosti
čez teden se bo na našem forumu izvajal popis aktivnosti! trajal bo točno en teden in vsak, ki se ne bo javil v temi bo izključen iz svoje skupine, face claim in pa služba pa bosta izbrisana iz teme, zato da naredimo prostora za druge. seveda pa to ne pomeni, da se ne morete na novo prijaviti.



 




 

 football field

Go down 
3 posters
AvtorSporočilo
ruby thomas
be not afraid to love me,
be not afraid to love me,
ruby thomas


PRISPEVKI : 438
JOIN DATE : 01/06/2013

football field Empty
ObjavljaNaslov sporočila: football field   football field EmptySob Jun 29, 2013 6:22 pm

football field 2lbp2dx
Nazaj na vrh Go down
cassie crystal
we run things, things don’t run we,
we run things, things don’t run we,
cassie crystal


PRISPEVKI : 27
JOIN DATE : 28/06/2013

football field Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: football field   football field EmptySob Jun 29, 2013 6:36 pm


football field Tumblr_mp4mo9hsq61r5wle6o1_500
Dobila je klic, da nekdo spet povzroča nered pred šolo. Najstniki. Tečni anjstniki, ki špricajo pouk, popivajo in se verjetno tudi drogirajo. Nekdo je moral iti. In šla je. Toda, ko je prispela tja nobenega več ni bilo. To je sporočila na policijsko postajo in poročala o stanju. Zidovi so bili polni gravitov ki so jih načičkali čisti amaterji. In kaj so pisali!! Po tleh je bilo nekaj razbitih steklenic alkohola. Zavedala se je, da niso bili pri zdavi pameti. Šli so ji na živce in komaj jih je gledala.. Zakaj je bil tisti neumni program tu? Noben ga ni rabil. Če bi le lahko bi vse skupaj ukinila. Pred tem ni bilo takega nereda in ni bilo toliko nesreč. Sedaj je šlo vse samo navzdol.
Ker je s pisarniškem delom končala, se je odločila, da se bo sprehodila naokoli. Kdo ve, mogoče bo našla krivce. Končala je v parku, ker je zagledala tujca. Ni bilo pogojev, da je bil iz tu in takoj je začutila sovraštvo do njega. Igral je nogomet in očitno je mislil, da bo lahko naslednjiMessi. Zakaj so ljudje že navijali za Barcelono? Sama je imela raje Arsenal, ampak bilo ji je vseeno. Nogomet je ni zanimal, sploh pa ne nogometaši. Nekaj časa se je naslanjala na bližnje drevo in ga samo opazovala. Takoj je razbrala, da ni bil neki good guy, čeprav to ni bilo težko in takoj se je odločila, da bo razčistila zadeve.
Odkorakala je proti njemu. "Hej, vidim, da nisi iz tukaj;" je rekla in se zavedala, da bi lahko takoj izpadla kot neka oboževaka, če ne bi imela tako resnega in tečnega obraza. "Mogoče še ne veš, ampak domačini tu ne marajo ljudi kot si ti. Tako, da bi bilo lepo, če bi probal povzročati čim manj zadev." Ni mu povedala kaj ali kdo je. In vedela je, da nima nobenih dokazov, da to dela, ampak saj ga ni mislila tožiti. Zaenkrat.
Nazaj na vrh Go down
blake parker
what we dream, it's all that matters,
what we dream, it's all that matters,
blake parker


PRISPEVKI : 33
JOIN DATE : 28/06/2013
AGE : 28

football field Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: football field   football field EmptyNed Jun 30, 2013 5:57 am



tag; cassie, love
note; <3

na otoku ni bil dolgo, a zagotovo ga je usoda takoj poslala na pravo pot, in ob sprehodu po parku zagledal pred dnevi precej dobro urejeno nogometno igrišče. ne bi bil on, če ne bi mogel trenirati in veliko večja izguba kot pridobitev bi se pokazala ob kasnejši vrnitvi domov, ko bi izgubil tisti občutek v nogah in ne bi bil vestno pod lastno taktirko. njegov agent očitno na to ni mislil, ko ga je poslal sem, a je hvala bogu otok premogel mnogo stvari in aktivnosti in zabave, da se je skoraj da počutil bolje kot doma. lahko bi se dejansko sem preselil in užival v soncu, lepih dekletih, treniral nogomet na dnevi bazi, ter zvečer zahajal v nore klube, samo preseliti je moral celotno svojo družbo nekaj merskih dolžin stran iz rodne kalifornije. njegov stik s svetom bi še vedno bil vzpostavljen in tu bi imel veliko več miru ob vrnitvi domov po dolgi nogometni turneji po svetu. idealno, škoda ker se tega ni prej spomnil, čeprav je to bila zgolj ideja v glavi in svoje življenje bi bolj težko pustil za seboj ne glede na prednosti in slabosti otoka. oblečen v športno opravo in z žogo v rokah se je napotil do nogometnega igrišča in sprva pogrešal svoje soigralce in kričanje trenerja, a se je kmalu navadil na osamljenost in je prevzel sam svoj trening, ter prvo žogo podil po navideznih stožcih, kasneje brcal v gol in nato sam izvajal svoje trike.
čez nekaj trenutkov pa se je na igrišču narisala skupina mož njegovih let in seveda jih je takoj sprejel v svojo igro. nekako je vedno bolj zabavno imeti manjši turnir, kakor pa brcati in opletati z žogo sam. sestavili so se v ekipe, podali v roke, ter se zatopili v samo igro, da je čas res hitro mineval in počasi so že zaključili z zmago njegove ekipe, seveda. stopil je do manjše tribune, kjer je imel odložene svoje stvari, ter si s svežo brisačo obrisal vrat in obraz, nato pa ob svoji postavi dobil prilepljeno manjšo žensko. » ja ? in to vidiš po čem ? mi na čelu piše hej nisem iz tukaj ? « je rekel nazaj v njeno smer in pospravil brisačo nazaj v torbo in šele nato uspel zares dobro pogledati proti njej. privlačno je pomislil in se ob tem igrivo nasmehnil. » in kaj sem sedaj storil ? « se je presenečeno oglasil in prekrižal roke na prsih. » lepo bi bilo tudi, če ti ne bi svojih kompleksov izživljala na meni. kaj pa si ljudje mislijo pa je res moj najmanjši problem. « kaj za vraga ? o otoku je imel dobro mnenje, a sedaj je očitno spoznal, da vsebuje tudi malce nevrotične ljudi in dekle pred njim je zagotovo spadalo med njih, da se je drznilo namesto vljudnega pozdrava tako postavljati z njim in mu govoriti bedarije. » neverjetno res. tako napadaš vse ljudi iz čistega mira ali je to samo tvoj način osvajanja, ker ga res ne dojamem ? « mu se je še izvilo in za trenutek je samo stresel z glavo in se posmehnil situaciji.


Nazaj na vrh Go down
cassie crystal
we run things, things don’t run we,
we run things, things don’t run we,
cassie crystal


PRISPEVKI : 27
JOIN DATE : 28/06/2013

football field Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: football field   football field EmptyNed Jun 30, 2013 2:50 pm


football field Tumblr_mp4mo9hsq61r5wle6o1_500
»Da,« je potrdila njegovo sarkastično domnevanje. Da in še to, da je sama poznala večina ljudi naokoli. Njega bi poznala iz šole ali kaj podobnega. A ga ni. Prekleti turisti. Zavedala se je svojega nevsakdanjega in nekoliko agresivnega pristopa. Ni imela dokazov ali kaj podobnega, nič ni imela. A želela je le mir in ta mulc ji je to preprečeval. Koliko je sploh bil star? 18? »Kaj si naredil? To lahko ti poveš meni, namreč vem, da nekaj si moral. Ali pa boš. Taki kot si ti ves čas samo uničujejo vse česar se lahko dotaknejo.« Njen glas je bil podprt z veliko mero zateženosti in jeze. Čeprav je imel tip mišice, se verjetno ni zna pravilno bojevati. Lahko bi mu zlomila roko-vsaj. Toda če bi moč pretehtala, je imela nož in pištolo. Dekle je bilo skoraj paranoično. Po drugi strani pa je orožje rabila zaradi službe. Fant je bil verjetno eden iz med tistih egoistov. »Nobenih kompleksov nimam. Kaj si ljudje mislijo bi moral biti tvoj problem. Sem prihajate in vse uničite.« Vedno. Izjeme so bile le starejši ljudje, ki so se ponavadi preselili sem, da bi imeli miru. A ga očitno niso dobili. Podzavestno je stisnila pesti in ga skoraj udarila. »Verjemi to ni osvajanje. In moj dan je že tako ali tako slab, ne igraj se. Samo za Božjo voljo, če te kdaj vidim delati nekaj kar samo spominja na neke bedne ulične podvige, prisežem, da te bom novkavtirala.« Mogoče bi ji lahko tako polepšal dan. Nato pa se je prijela za glavo. Kaj je počela? Grozila random tujcem zaradi slabe volje. Obrnila se je in naredila nekaj korakov proč, nato pa se zavrtela na petah nazaj. »Samo ne delat neumnosti in podobnih stvari.«
Nazaj na vrh Go down
Sponsored content





football field Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: football field   football field Empty

Nazaj na vrh Go down
 
football field
Nazaj na vrh 
Stran 1 od 1

Permissions in this forum:Ne, ne moreš odgovarjati na teme v tem forumu
clipperton island, :: wish that my lips could build a castle, :: clipperton park,-
Pojdi na: