register log in
popis aktivnosti
čez teden se bo na našem forumu izvajal popis aktivnosti! trajal bo točno en teden in vsak, ki se ne bo javil v temi bo izključen iz svoje skupine, face claim in pa služba pa bosta izbrisana iz teme, zato da naredimo prostora za druge. seveda pa to ne pomeni, da se ne morete na novo prijaviti.



 




 

 tucker, rosalie olivia

Go down 
2 posters
AvtorSporočilo
rosalie tucker
love is blind,
love is blind,
rosalie tucker


PRISPEVKI : 4
JOIN DATE : 23/06/2013

tucker, rosalie olivia Empty
ObjavljaNaslov sporočila: tucker, rosalie olivia   tucker, rosalie olivia EmptySob Jun 29, 2013 8:19 pm

tucker, rosalie olivia Tumblr_miscy5sPVt1r8rx02o2_250 tucker, rosalie olivia Tumblr_miscy5sPVt1r8rx02o5_250
ROSALIE OLIVIA TUCKER,


COME AS YOU ARE

TAKE YOUR TIME, HURRY UP, THE CHOICE IS YOURS,
DON'T BE LATE.
NAME & NICKNAMES: rose would be just fine
BRITHDAY & AGE: my babe turned 23 on fifth of july
USERGROUP: locals
SEXUALITY: straight as hell
OCCUPATION: currently unemployed
PLAYBY: flawless amber heard it is


WE NEVER LOST CONTROL


PERSONALITY & HISTORY:

1.)KATERIH 5 BESED TE NAJBOLJ OPISUJE:
definitivno bi lahko rekla trdoživa, živahna, naivna, pozitivna in... pa naj bo nestabilna.

2.)KATERA BARVA TE NAJBOLJ OPIŠE IN ZAKAJ PRAV TA?:
pravijo da je rumena barva odsev besed, ki sem jih navedla pri prvem vprašanju. slepa sem že od svojega rojstva in edina barva, ki jo poznam je črna.

3.)BI POVEDAL ŠE KAJ O SEBI?:
kaj pa vas sploh še zanima?

4.)KAJ PA TVOJA DRUŽINA?:
pri desetih letih sta me posvojila gospod in gospa tucker. bila sem sirota, zato nikoli nisem poznala svojih pravih staršev. zakoncema tucker sem neizmerno hvaležna za vso podporo, ki sta mi jo nudila med odraščanjem in brez njiju sedaj ne bi bila takšna kakršna sem. res, vsa zahvala gre njima. bog ve kdo drug bi posvojil slepo desetletno deklico.

5.)TE JE V ŽIVLJENJU ZAZNAMOVAL KAKŠEN POSEBEN DOGODEK?:
mislim, da moja slepota pove vse.

6.)POVEJ MI O TVOJIH STRAHOVIH:
da bi videla svet okoli sebe. sedaj si ga sama prirejam in idealiziram kakor želim. sem gospodarica, vse niti držim v svojih rokah. ne bi bila rada razočarana in prizadeta ker svet nima tako idealne podobe kot sem si jo naslikala sama.

7.)MOGOČE ŠE BESEDA ALI DVE O TVOJEM POKLICU/IZBIRI ŠTUDIJA?:
nažalost mi moja hiba tudi drastično zmanjša možnost izbire poklica. trenutno sem nezaposlena, vendar bi bila vesela kakršne koli ponudbe za službo.

8.)KAJ MENIŠ O OTOKU CLIPPERTON?:
clipperton sem vzljubila takoj ko sem se priselila. domačini, plaže, morje, toplina sonca - pravi mali raj na zemlji!

9.)HVALA TI ZA TVOJ ČAS. IMAŠ MOGOČE ŠE KAJ ZA DODATI?:
ste nasedli? stavim da ste vrjeli vsaki moji besedi. nihče na clippertonu ne ve kdo sem v resnici. kako lahko sploh veš kdo je pristen in kdo ne? na žalost vas moram razočarati in reči, da sem precej dobra lažnivka. lažnivka, tatica, morilka, agentka, spletkarka in uh in ah moj repertoar vlog zna postati precej pester. lažem že praktično celo življenje, tudi ta intervju ni bil nobena svetla izjema. moje pravo ime je elena bocharov in moja rodna dežela je hladna rusija. sem ruska agentka pod krinko. ena od tistih ubogih otrok, ki so jih natrenirali kot pse in nato z lažno identiteto razposlali po svetu. morala sem gristi in praskati, da sem prišla do tod. torej, res je da sem pri svojih desetih letih pristala v sirotišnici in da sta me posvojila zakonca tucker. ah ja, naivneža sta iskala popolno hčerkico, katero sta tudi dobila. se hecate? pet besed, ki me najbolje opišejo? imam samo eno - krvoločna in ne to ni samo zato ker imam rada krvavo zapečen zrezek. rada sem glasna, zapeljiva, drzna in brez dlake na jeziku. obožujem živeti za ta trenutek! še vedno sem v kontaktu s svojo pravo družino v rusiji. če bom lahko hitro opravila zadano nalogo se bom lahko vrnila nazaj k njim. to je vse kar si želim, da bi po tolikih letih lahko zopet objela mamo, zaduhala njen parfum in slišala njen žameten glas. slepota mi ne predstavlja nobenih ovir, še vedno vam lahko brez problemov v goltanec zarijem nož. naj vas ne pretenta ta nedolžna podoba svetlolase lepotičke čudovitih sinje modrih oči. kajti ta krasotica zna biti precej smrtonosna.




SELL THE KIDS FOR FOOD

NAME/ALIAS: T E A!
CONTACT: PM here or PM derek
GENDER: femme
AGE: sixteen


OTHER CHARACTERS: derek stevenson
Nazaj na vrh Go down
ruby thomas
be not afraid to love me,
be not afraid to love me,
ruby thomas


PRISPEVKI : 438
JOIN DATE : 01/06/2013

tucker, rosalie olivia Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: tucker, rosalie olivia   tucker, rosalie olivia EmptySob Jun 29, 2013 8:22 pm

tucker, rosalie olivia Clip
Nazaj na vrh Go down
 
tucker, rosalie olivia
Nazaj na vrh 
Stran 1 od 1
 Similar topics
-
» milburn, stephanie olivia

Permissions in this forum:Ne, ne moreš odgovarjati na teme v tem forumu
clipperton island, :: fill the gap, :: clipperton island records,-
Pojdi na: