register log in
popis aktivnosti
čez teden se bo na našem forumu izvajal popis aktivnosti! trajal bo točno en teden in vsak, ki se ne bo javil v temi bo izključen iz svoje skupine, face claim in pa služba pa bosta izbrisana iz teme, zato da naredimo prostora za druge. seveda pa to ne pomeni, da se ne morete na novo prijaviti.



 




 

 foster, sage alessa

Go down 
2 posters
AvtorSporočilo
sage foster
tourist,
tourist,
sage foster


PRISPEVKI : 22
JOIN DATE : 30/06/2013

foster, sage alessa Empty
ObjavljaNaslov sporočila: foster, sage alessa   foster, sage alessa EmptyNed Jun 30, 2013 3:44 pm

- foster, sage alessa Tumblr_ltzbul4qan1qzzt3oo1_500-
SAGE ALESSA FOSTER,


COME AS YOU ARE

TAKE YOUR TIME, HURRY UP, THE CHOICE IS YOURS,
DON'T BE LATE.
NAME & NICKNAMES: sage isn't short enough for ya?
BRITHDAY & AGE: turned 22 on 15th of april

USERGROUP: tourists
SEXUALITY: straight bby.
OCCUPATION: bounty hunter

PLAYBY: mona johannesson


WE NEVER LOST CONTROL


PERSONALITY & HISTORY:

mar na clippertonu ni dovolj drugih, ki bi vam lahko nakladali o tem? dvomim da ne bi našli kakšne otožne deklice, ki bi vam vsa v solzah priznala svojo nesrečno usodo. vi pa ste našli ravno mene. o zgodovini vam tako ne vem povedati veliko. svojih pravih staršev se spominjam zgolj megleno. pa saj ne da bi se jih rada. bila sem nesreča zanju, zato sta me, brž ko sem malo zrasla potisnila v roke italijanskemu mogotcu. menda mi je bilo ime alessandra boerio, a celotno življenje sem bila klicana sage foster, tako da me to ne zanima preveč. vi morda trdite, da je zgodovina pomemben del vsakega posameznika, meni pa se zdi precenjena. nikoli nisem bila deležna tiste prave starševske ljubezni. moj skrbnik me je že od maloih nog uril za to kar sem danes. šolana sem bila doma, moj vsakdanjik pa so namesto druženja s prijatelji, dopisovanja po sms-ih in druženja na družabnih omrežjih zapolnjevali treningi. postala sem neuničljivo orodje za lov na osebke, s katerimi je imelo nekakšno združenje mojega skrbnika kaj za opraviti. največkrat so ti končali mrtvi. če ne že z moje, pa gotovo s strani človeka, ki sem ga klicala oče. osebnost? no nisem se mogla ravno razviti v pridno deklico, kajne? sem lažniva, brezsrčna, sarkastična, izmuzljiva oseba, ki ne pozna usmiljenja do svojih žrtev, niti ljubezni.

1.)KATERIH 5 BESED TE NAJBOLJ OPISUJE:

še me boste utrujali? no nekaj sem jih naštela že zgoraj. lažniva, bresrčna, neusmiljena, sarkastična in no na skrivaj polna upanja da bom kdaj deležna prave ljubezni.

2.)KATERA BARVA TE NAJBOLJ OPIŠE IN ZAKAJ PRAV TA?:

črna. črna je tudi tema. v temi nikoli ni veš pri čem si, ali kje si. ali te bo napadla od zadaj, ali se ti sladko dobrikala in te pustila pri miru. taka sem tudi sama.

3.)BI POVEDAL ŠE KAJ O SEBI?:

izdala sem vam več kot bi bilo primerno. kaj še hočete?

4.)KAJ PA TVOJA DRUŽINA?:

kot sem že omenila so me pravi starši  potisnili v roke človeku, ki sem ga sicer klicala oče, a ni bil ravno očetovski. brigalo ga je samo da postanem najboljša v tem kar počnem.

5.)TE JE V ŽIVLJENJU ZAZNAMOVAL KAKŠEN POSEBEN DOGODEK?:

že to kar počnem me je zaznamovalo dovolj. ko sem prvič ubila človeka mi ni bilo lahko. niti ko sem gledala ko je človek, ki je skrbel zame nekomu poslal kroglo naravnost v čelo. a trdna kot sem, sem večinoma vse prenesla.

6.)POVEJ MI O TVOJIH STRAHOVIH:

navajena sem vseh mogočih grozot, tako da strahov niti nimam. mogoče se, nekje v globini same sebe, bojim biti ljubljena. bojim se koga spustiti čez debel oklep, k isem ga skrbno kovala okoli sebe. da me ne bi ranili, ali prizadeli. to počnem jaz.

7.)MOGOČE ŠE BESEDA ALI DVE O TVOJEM POKLICU/IZBIRI ŠTUDIJA?:

tukaj na clippertonu sem turistka, ki le čaka na navodila, ko bo treba koga pospraviti. drugače pa mislim da sem v svojem poklicu povedala že dovolj.

8.)KAJ MENIŠ O OTOKU CLIPPERTON?:

meni osebno ne pomeni nič razen službe. je pa kot vsak drug otok.

9.)HVALA TI ZA TVOJ ČAS. IMAŠ MOGOČE ŠE KAJ ZA DODATI?:

mislim da sem vam povedala dovolj, že tako vam grozi da vas bo kdo pospravil, ker preveč veste.




SELL THE KIDS FOR FOOD

NAME/ALIAS: amee.
CONTACT: pm will do.
GENDER: femme.
AGE: 14


OTHER CHARACTERS: /
Nazaj na vrh Go down
ruby thomas
be not afraid to love me,
be not afraid to love me,
ruby thomas


PRISPEVKI : 438
JOIN DATE : 01/06/2013

foster, sage alessa Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: foster, sage alessa   foster, sage alessa EmptyNed Jun 30, 2013 4:35 pm

foster, sage alessa Clip
Nazaj na vrh Go down
 
foster, sage alessa
Nazaj na vrh 
Stran 1 od 1

Permissions in this forum:Ne, ne moreš odgovarjati na teme v tem forumu
clipperton island, :: fill the gap, :: clipperton island records,-
Pojdi na: