register log in
popis aktivnosti
čez teden se bo na našem forumu izvajal popis aktivnosti! trajal bo točno en teden in vsak, ki se ne bo javil v temi bo izključen iz svoje skupine, face claim in pa služba pa bosta izbrisana iz teme, zato da naredimo prostora za druge. seveda pa to ne pomeni, da se ne morete na novo prijaviti.



 




 

 charles, daryl neo

Go down 
2 posters
AvtorSporočilo
daryl charles
tourist,
tourist,
daryl charles


PRISPEVKI : 4
JOIN DATE : 07/06/2013
AGE : 29

charles, daryl neo Empty
ObjavljaNaslov sporočila: charles, daryl neo   charles, daryl neo EmptyNed Jun 30, 2013 6:51 pm

charles, daryl neo Tumblr_mp6xohhUwj1sxd50mo1_500
daryl neo charles,


COME AS YOU ARE

TAKE YOUR TIME, HURRY UP, THE CHOICE IS YOURS,
DON'T BE LATE.
NAME & NICKNAMES: well alot of people call me derek, or just daryl. does it really matter that much?
BRITHDAY & AGE: 15.7 & 19 years old

USERGROUP: tourists
SEXUALITY: last time i checked, straight.
OCCUPATION: unemployed and never intends to have a job.

PLAYBY: the badass justin bieber :'3


WE NEVER LOST CONTROL


PERSONALITY & HISTORY:

zakaj si včasih mislimo, da smo na varnem če storimo kakšen zločin? pa naj bo to umor, prevara, kraja ali kaj podobnega. hah, seveda samo jaz vem odgovor na to. Že kot otrok sem odraščal v družini, ki se ni brigala zame. Pa tudi če sem se pri trinajstih letih trudil, da bi jih razumel. ah, nisem jih mogel pa tudi če bi bil zadnji človek na svetu.. tudi takrat jih nebi razumel. Nezanesljiva mati po imenu Jessica, je bila zmeraj zasedena z službo, po resnici povedano... pravzaprav ni rada opravljala svojega dela. A kaj pa bo druga? morala je delati, da je družini omogočila normalno življenje. Hotela je da sva z starejšim bratom srečna. No če sem pa že začel o svojemu starejšemu bratu.. On je edina oseba, ki ga je skoraj vsak dan skrbelo zame. Ima komaj enaindvajset let, ime mu je Ralph in seveda je že srednješolskih letih zašel v različne vrste drog. Tudi doma ga redkokdaj vidimo treznega, saj alkohol naredi svoje. Čez leta sem prav tako spoznaval prijatelje od Ralpha, začel sem se družiti z njimi. In seveda takrat se je moje življenje spremenilo v pekel. Začel sem krast, prvič se je to zgodilo v trgovini, ko smo prodajalko spodili iz delovnega mesta z pištolo, samo da smo prišli do blagajne. To se je zgodilo samo enkrat, a naslednje stvari? bile so nepozabne. Zavedal sem se kaj lahko naredi ena velika eksplozija, ali tako rečeno bomba. Vedel sem tudi to, da je po tem veliko ljudi mrtvih. Nisem obžaloval ničesar, kot da bi mi bilo vseeno za človekovo življenje. Zažgal sem prav tako veliko stavb in več poslovnih delovnih mest. Zaradi mojih zločinov, je seveda policija stopila v akcijo. Vsak v mestu me je želel mrtvega, vendar moj brat me seveda takrat ni mogel braniti pa tudi če bi hotel, da bi me. Prijeli so ga ravnokar takrat, ko sem pobegnil iz mesta. Verjemite.. želel sem mu pomagati, vendar nisem hotel prav tako ogrozit svojo lastno življenje. Mislim, da sem storil prav, prav tako pa mislim da si on želi vse najboljše same. Vedno je hotel, da bi jaz postal najbolj iskan kriminalec po vsem svetu. In seveda to se mu je tudi uresničilo..

1.)KATERIH 5 BESED TE NAJBOLJ OPISUJE:
prva beseda, ki me natančneje opiše je: nevaren. vse je opisano že nekaj vrstic zgoraj. druga beseda je: skrivnosten. Skrivam veliko stvari, saj ne želim da bi bili policaji spet za mojimi petami. Nekaj časa želim spet živeti življenje, brez bežanja in redkega strahu, da bi me dobili. tretja beseda je tako rečeno: nesramen, do ostalih se lahko obnašam dobesedno kakorkoli si želim. Moje besede, moje stvari, moja odgovornost. kdorkoli me bo hotel spremeniti, bo dobil kasneje svojo lekcijo. četrta beseda: loading.. in seveda zadnja peta beseda je: obsedenec. Obseden sem skoraj z vsem kaj se navezuje na zločine.  

2.)KATERA BARVA TE NAJBOLJ OPIŠE IN ZAKAJ PRAV TA?:
barva ki me najbolje opiše? to bo seveda rdeča barva. zakaj prav ta? še vprašaš? zaradi krvi seveda, umoril sem že toliko ljudi da sem nehal šteti.
3.)BI POVEDAL ŠE KAJ O SEBI?:
Lahko postanem še bolj nesramen in nor kot ponavadi, zato bi predlagal da zaklepaš vrata ponoči.
4.)KAJ PA TVOJA DRUŽINA?:
Moja mama Jessica, ni najbolj rada hodila v službo, čeprav je vedela, da mora pridobiti denar. Moj oče? o njemu sploh nimam besed, zapustil me je ko sem jih štel samo pet let. he is a dick if you ask me.. Moj brat je pa seveda najbolj zakon oseba, ki sem jo najboljše poznal vsa ta leta . Ampak zdaj ko je pristal v zaporu mi ne more najbolje stati ob strani, ali pač?
5.)TE JE V ŽIVLJENJU ZAZNAMOVAL KAKŠEN POSEBEN DOGODEK?:
seveda, toliko posebnih dogodkov, se je že zgodilo, da niti nimam volje, da bi vam vse popolnoma razložil. Trajalo bi približno en cel dan, da bi vam razložil vse stvari ki so se mu zgodile in se zdele pomembne v mojem življenju.
6.)POVEJ MI O TVOJIH STRAHOVIH:
strahovi? kaj to sploh pomeni? tako zdaj rečem. mogoče, če bi me to vprašali nekaj let nazaj, bi odgovoril drugače. Na začetku je seveda bil moj največji strah, da bi me dobili in poslali v zapor tako kot mojega brata Ralpha. Ampak zdaj? i don't really give a sh*t if i end up in jail.
7.)MOGOČE ŠE BESEDA ALI DVE O TVOJEM POKLICU/IZBIRI ŠTUDIJA?:
Kot sem rekel, nikoli nisem hotel imeti službe ali dela. Ukvarjal sem se nekaj časa z prodajo drog in alkohola, vendar to se je moralo končati, saj so policaji bili vsakič takoj za menoj. Moj brat tudi ni končal srednje šole in si uredil prihodnosti. kje pa piše da bi jaz moral biti drugačen?
8.)KAJ MENIŠ O OTOKU CLIPPERTON?:
Ta otok je lahko moja rešitev, edini razlog da sem prišel sem je ,ker si želim novih stvari in novih tako rečeno zločinov, ki jih imam namen storiti.
9.)HVALA TI ZA TVOJ ČAS. IMAŠ MOGOČE ŠE KAJ ZA DODATI?:
i'll type with ya later.



SELL THE KIDS FOR FOOD

NAME/ALIAS: tania.
CONTACT: pm me everytime you want :')
GENDER: female
AGE: 16.


OTHER CHARACTERS: nah. this is the only one.
Nazaj na vrh Go down
james devereaux
i'm a dreamer,
i'm a dreamer,
james devereaux


PRISPEVKI : 262
JOIN DATE : 04/06/2013
AGE : 32

charles, daryl neo Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: charles, daryl neo   charles, daryl neo EmptyNed Jun 30, 2013 6:53 pm

charles, daryl neo Clip
ne pozabi izpolniti claimov (:
Nazaj na vrh Go down
 
charles, daryl neo
Nazaj na vrh 
Stran 1 od 1

Permissions in this forum:Ne, ne moreš odgovarjati na teme v tem forumu
clipperton island, :: fill the gap, :: clipperton island records,-
Pojdi na: