register log in
popis aktivnosti
čez teden se bo na našem forumu izvajal popis aktivnosti! trajal bo točno en teden in vsak, ki se ne bo javil v temi bo izključen iz svoje skupine, face claim in pa služba pa bosta izbrisana iz teme, zato da naredimo prostora za druge. seveda pa to ne pomeni, da se ne morete na novo prijaviti.



 




 

 brooks, mia nicole

Go down 
2 posters
AvtorSporočilo
mia brooks
tourist,
tourist,
mia brooks


PRISPEVKI : 1
JOIN DATE : 30/06/2013

brooks, mia nicole Empty
ObjavljaNaslov sporočila: brooks, mia nicole   brooks, mia nicole EmptyPon Jul 01, 2013 7:18 pm

- brooks, mia nicole Large-
Mia Nicole Brooks


COME AS YOU ARE

TAKE YOUR TIME, HURRY UP, THE CHOICE IS YOURS,
DON'T BE LATE.
NAME & NICKNAMES: isn't mia short enough?
BRITHDAY & AGE: may 14th, nineteen

USERGROUP: tourists
SEXUALITY: hetero
OCCUPATION: fashion desinger

PLAYBY: barbara palvin


WE NEVER LOST CONTROL


PERSONALITY & HISTORY:

Torej, Mia je poznana kot sanjavo, na čase sramežljivo dekle. Vedno je pripravljena pomagati drugim in narediti vse kar je v njeni moči, da osreči ljudi ki so ji najbližje in jih ima najraje. Z spoznavanjem novih ljudi nima težav, saj je izjemno družabna punca, ki se le redko kdaj neha smejati.
Ta rjavolasa punca z vpadljivimi modrimi očmi se je rodila kot drug otrok v družini Brooks. Družina Brooks je tipična družina. Ima dve leti starejšega brata Matta, in pa deset let mlajšo sestro Lynn. Svojega brata ni videla že kar nekaj časa, saj je pri svojih osemnajstih letih šel študirat v Paris. Vidi ga le trikrat do štirikrat letno. Z svojo mlajšo sestro, Lynn se dobro razumeta, čeprav se kot vse sestre kdaj pa kdaj tudi spreta. Njena starša imata svoje lastno podjetje, kjer ustvarjata svojo lastno linijo oblačil, in tako se je Mia že od majhnih nog naučila zelo veliko o modi ter se tudi v prihodnosti vidi v svetu mode. Pred kratkim je izvedela hudo novico glede svoje matere s katero se ni bila sposobna soočiti, zato se je odločila, da si vzame kratek 'odmor' v svojem življenju, da dobro premisli o stvareh ki se ji dogajajo in kako naprej, kar je bil tudi razlog za obisk otoka Clipperton.

1.)KATERIH 5 BESED TE NAJBOLJ OPISUJE:
Najprej bi vsekakor rekla družabna, saj se zelo rada družim s prijatelji in spoznavam nove ljudi. Optimistična, saj verjamem, da se vsaka stvar zgodi z razlogom pa naj bo še tako slaba. Sanjava, rada sanjarim o stvareh, ki se po vsej verjetnosti nikoli ne bodo uresničile. Ko si nekaj vbijem v glavo, ne odneham dokler tega ne dosežem, tako da bi lahko rekli tudi da znam biti zelo trmasta. No za konec bi pa lahko uporabila še besedo impulzivna, saj večkrat kaj naredim ali rečem prej kot dobro razmislim o tem.

2.)KATERA BARVA TE NAJBOLJ OPIŠE IN ZAKAJ PRAV TA?:
Hm, morda bi lahko rekla rumena, saj je barva sonca in poudarja optimizem.

3.)BI POVEDAL ŠE KAJ O SEBI?:
Hm, trenutno se ne spomnim ničesar posebnega kar bi še lahko dodala.

4.)KAJ PA TVOJA DRUŽINA?:
Mama Anne in oče Jason sta že pred mojim rojstvom začela z svojo linijo oblačil, ki je jemala večino njunega časa. Imam tudi starejšega brata in mlajšo sestro, ki je prava princeska naše družine. Vsi mi pomenijo resnično veliko in bi zanje naredila prav vse.

5.)TE JE V ŽIVLJENJU ZAZNAMOVAL KAKŠEN POSEBEN DOGODEK?:
Ja, bilo jih je kar veliko. Nekateri lepi, drugi manj. Ne bi pa zdaj izpostavljala vse saj bi lahko trajalo predolgo.

6.)POVEJ MI O TVOJIH STRAHOVIH:
Nimam nekih posebno nenavadnih strahov, imam fobijo pred izgubo mojih najdražjih in pa, čeprav se lahko sliši nekoliko otročje, še po toliko letih nisem premagala fobije pred temačnimi prostori. Enako je tudi z majhnimi, zaprtimi prostori saj sem klavstrofobična.

7.)MOGOČE ŠE BESEDA ALI DVE O TVOJEM POKLICU/IZBIRI ŠTUDIJA?:
No, že od malih nog sem se seznanila z svetom mode, zahvaljujoč mojim staršem in že od takrat me je to veselilo, in brez dvoma želim nadaljevati kariero modne oblikovalke.

8.)KAJ MENIŠ O OTOKU CLIPPERTON?:
Slišala sem že veliko dobrih, pozitivnih stvari o tem otoku, zato upam da mi bo tukaj uspelo to zakaj sem prišla sem in mislim da ni dvoma da bom se tukaj lahko dobro zabavala in se sprostila. Na pogled je pa otok res fantastičen.

9.)HVALA TI ZA TVOJ ČAS. IMAŠ MOGOČE ŠE KAJ ZA DODATI?:
Zaenkrat niti ne.



SELL THE KIDS FOR FOOD

NAME/ALIAS: ines
CONTACT: just pm me c:
GENDER: female
AGE: 16


OTHER CHARACTERS: none
Nazaj na vrh Go down
james devereaux
i'm a dreamer,
i'm a dreamer,
james devereaux


PRISPEVKI : 262
JOIN DATE : 04/06/2013
AGE : 32

brooks, mia nicole Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: brooks, mia nicole   brooks, mia nicole EmptyPon Jul 01, 2013 7:28 pm

brooks, mia nicole Clip
izpolni še claime (:
Nazaj na vrh Go down
 
brooks, mia nicole
Nazaj na vrh 
Stran 1 od 1

Permissions in this forum:Ne, ne moreš odgovarjati na teme v tem forumu
clipperton island, :: fill the gap, :: clipperton island records,-
Pojdi na: