register log in
popis aktivnosti
čez teden se bo na našem forumu izvajal popis aktivnosti! trajal bo točno en teden in vsak, ki se ne bo javil v temi bo izključen iz svoje skupine, face claim in pa služba pa bosta izbrisana iz teme, zato da naredimo prostora za druge. seveda pa to ne pomeni, da se ne morete na novo prijaviti.



 




 

 anderson, ian david

Go down 
2 posters
AvtorSporočilo
ian anderson

ian anderson


PRISPEVKI : 23
JOIN DATE : 05/07/2013

anderson, ian david Empty
ObjavljaNaslov sporočila: anderson, ian david   anderson, ian david EmptyPet Jul 05, 2013 6:06 pm

- anderson, ian david Large -
IAN DAVID ANDERSON,

COME AS YOU ARE

TAKE YOUR TIME, HURRY UP, THE CHOICE IS YOURS,
DON'T BE LATE.
NAME & NICKNAMES: ian is short enough, so people call him ian.
BRITHDAY & AGE: february 12 [he is 21]

USERGROUP:erasmus student
SEXUALITY: HETEROSEXUAL
OCCUPATION: law student

PLAYBY: francisco lachowski

WE NEVER LOST CONTROL


PERSONALITY & HISTORY:

OKAY. THIS IS HOW IT'S GONNA GO. YOU'RE GOING TO POST SOME KICKASS PARAGRAPHS ABOUT YOUR CHARACTERS PERSONALITY & HISTORY HERE AND LIKE, MAKE IT SNAZZY, K?

1.)KATERIH 5 BESED TE NAJBOLJ OPISUJE:
zgovoren, bi bila prva lastnost, ki mi zdaj pade na pamet. vedno pridem z lahkoto do drugih, govorim in govorim, da me je težko ustaviti. rad navežem stike z drugimi ljudmi, zato tudi poznam veliko ljudi. mislim pa, da se z mano ni težko družiti, saj si lahko tudi ves čas tiho. ampak pazi, to me ne naredi slabega poslušalca, če mi imajo ljudje kaj za povedati, naj mi povejo, ker jaz bom z veseljem poslušal in dodal kakšen komentar.
žurer, bi mi tudi kar pristajalo. obožujem žurke, alkohol in najrazličnejše substance, ki me naredijo še bolj zabavnega. nisem še slišal, da bi me kdo označil za tečnega, ko sem pijan.. sem bil pa označen kot izredno vztrajen, tako najbrž spravim tudi veliko deklet v mojo posteljo. [laughs] enostavno rad ponočujem, plešem na glasbo, ki jo vrtijo v klubih in res sem znan po tem, da redkokatero zabavo izpustim.
ena izmed besed, ki bi me opisala je tudi razvajen. prihajam iz bogate družine iz new yorka. oče je res dober in res mastno plačan odvetnik, mama je bila veliko doma in sem pač postal njen ljubljenček, sploh pa sem edini otrok. kateri edinček pa ni razvajen?
po moji ulici se je razširilo, da sem ženskar. ja kaj pa vem... priznam, da res rad po žurki pripeljem domov kakšno punco, s katero se potem še po svoje pozabavava. ampak tega ne počnem, ker ne spoštujem žensk. jaz enostavno še nisem bil zaljubljen, nevem kako sploh to zgleda. nobeno dekle mi še ni bilo tako všeč, da bi zanjo preplaval ocen, skočil s pečine, ji pisal pesmi in ostale stvari, ki naj bi jih počeli noro zaljubljeni.
kot zadnjo besedo bi poudaril direkten. res nisem človek, ki bi znal lagati in ovinkariti. jaz povem tako kot je realno, tudi če koga prizadanem. nekateri ljudje to vzamejo kot iskrenost, drugi pa kot nesramnost.

2.)KATERA BARVA TE NAJBOLJ OPIŠE IN ZAKAJ PRAV TA?:
o tem nisem nikoli razmišljal. lahko bi rekel svetlo modra, ker je to moja najljubša barva in imam rad majice v tem odtenku. če bi moral zbrati bravo, ki me opiše je mogoče rdeča, ker je malce divja in samosvoja.. res ne bi znal odgovoriti na to vprašanje.

3.)BI POVEDAL ŠE KAJ O SEBI?:
mislim, da že preveč govorim in sem pri prvem vprašanju povedal veliko že. [laughs] no rad se smejem [laughs again]. če naredim en kratek povzetek - nikoli nisem bil še zaljubljen, zato dekleta, bring it on. rad imam ženske, ki se zabavajo na enak način kot jaz in imam veliko prijateljev. prijatelji so seveda več vrst. tisti pravi in tisti, ki govorijo za tvojim hrbtom, vendar jaz se ne obremenjujem, sem preveč dobre volje.

4.)KAJ PA TVOJA DRUŽINA?:
edinček v bogati družini iz new yorka, kot je že bilo omenjeno. oče je odvetnik, zato najbrž tudi moja izbira študija. mama je bila po poklicu kirurginja, vendar je po mojem rojstvu nehala z delom in se posvetila družini, kar izredno cenim. večina družin, kjer starši mastno služijo, nad otroka pošljejo varuško in otrok odraste v res nekaj nenavadnega. jaz, sem srečen, da me imajo doma radi in jih izredno spoštujem. mama mi je res zgled in tudi sam imam namen imeti družino, vendar vseeno mogoče malo večjo. da se ne narobe razumemo, rekel sem nekoč, ker zdaj raje uživam življenje.

5.)TE JE V ŽIVLJENJU ZAZNAMOVAL KAKŠEN POSEBEN DOGODEK?:
v mojem življenju ni bilo veliko pretresljivih dogodkov. bilo je nekaj besnih klicov deklet in kreganj s prijatelji. vendar sem vse prerasel. bil je en dogodek, ki se ga bom najbrž vedno spominjal. imel sem punco, vendar nisem bil zaljubljen.. dekle je bilo najlepše v ulici in vsak fant jo je hotel imeti, dobil sem jo pa jaz. bil sem star le 17 in moje dekle leto manj. ko sva bila skupaj nekaj mesecev je naredila paniko, da je noseča in meni se je svet res podrl. na srečo je bila nosečnost le preplah, ki ni bil resničen. po tistem kar nekaj časa nisem hotel imeti stikov s puncami, vendar se je to zdaj rešilo. vem, da dogodek ni nekaj, kar ste pričakovali.. vendar res ni bilo nobene smrti v družini ali zapostavljenosti..

6.)POVEJ MI O TVOJIH STRAHOVIH:
imam samo en strah. ko gremo kam ponoči in ne vozim jaz, imam stalen strah, da bo voznik avtomobila zaspal. že nekajkrat sem sanjal o tem in sanje so bile res žive.

7.)MOGOČE ŠE BESEDA ALI DVE O TVOJEM POKLICU/IZBIRI ŠTUDIJA?:
pravo sem izbral, ker to počne moj oče. sem malce preveč len, da bi se trudil z iskanjem službe, zato sem tudi izbral ta poklic. ko bom doštudiral imam že zagotovljeno mesto pri očetu. vendar še nekaj časa ne mislim doštudirat.

8.)KAJ MENIŠ O OTOKU CLIPPERTON?:
noro lepo! komaj čakam da zvrnem tri kozarčke in ugotovim, kaj vse ta otok resnično ponuja.

9.)HVALA TI ZA TVOJ ČAS. IMAŠ MOGOČE ŠE KAJ ZA DODATI?:
it was fun-



SELL THE KIDS FOR FOOD

NAME/ALIAS: peggy
CONTACT: PM
GENDER: female
AGE: nineteen


OTHER CHARACTERS: not yet

Nazaj na vrh Go down
james devereaux
i'm a dreamer,
i'm a dreamer,
james devereaux


PRISPEVKI : 262
JOIN DATE : 04/06/2013
AGE : 32

anderson, ian david Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: anderson, ian david   anderson, ian david EmptyPet Jul 05, 2013 8:56 pm

anderson, ian david Clip
Nazaj na vrh Go down
 
anderson, ian david
Nazaj na vrh 
Stran 1 od 1

Permissions in this forum:Ne, ne moreš odgovarjati na teme v tem forumu
clipperton island, :: fill the gap, :: clipperton island records,-
Pojdi na: