register log in
popis aktivnosti
čez teden se bo na našem forumu izvajal popis aktivnosti! trajal bo točno en teden in vsak, ki se ne bo javil v temi bo izključen iz svoje skupine, face claim in pa služba pa bosta izbrisana iz teme, zato da naredimo prostora za druge. seveda pa to ne pomeni, da se ne morete na novo prijaviti.



 




 

 moore, kara leigh

Go down 
2 posters
AvtorSporočilo
kara moore

kara moore


PRISPEVKI : 15
JOIN DATE : 05/07/2013

moore, kara leigh Empty
ObjavljaNaslov sporočila: moore, kara leigh   moore, kara leigh EmptyPet Jul 05, 2013 7:57 pm

moore, kara leigh Tumblr_mlftirMXA71s51nsko1_500
KARA LEIGH MOORE,


COME AS YOU ARE

TAKE YOUR TIME, HURRY UP, THE CHOICE IS YOURS,
DON'T BE LATE.
NAME & NICKNAMES: call me whatever you want
BRITHDAY & AGE: the 3rd of november, 23 years old

USERGROUP: erasmus student
SEXUALITY: heterosexual
OCCUPATION: medical student

PLAYBY: zoey deutch


WE NEVER LOST CONTROL


PERSONALITY & HISTORY:
klepet v dvorani se je počasi umirjal in skozi zaveso je pokukala otroška glava in pozorno pregledala vse vrste. seveda ju ni bilo. deklica je glasno zavzdihnila, se objela z rokami in dovolila, da ji je po licu spolzela ena sama solza, preden je odločno vstala, dvignila glavo in obrisala oči. k vragu z njima! svoje dolge lase je spela v strogo kito, dvignila roke nad glavo in se pripravila za predstavo, globoko v njenem srcu pa se je spet zakoreninilo prepričanje, da ni dovolj dobra.

1.)KATERIH 5 BESED TE NAJBOLJ OPISUJE:
delovna: že kot otrok sem se resno ukvarjala z baletom, kjer sem se naučila delovne etike in garanja. zaradi mojih bolestno ambicioznih staršev sem plesala s starejšimi od mene in zato sem vstajala zgodaj zjutraj, da sem pred prvimi šolskimi urami šla k baletu, po šoli pa trenirala doma. čeprav ne plešem več- vsaj ne profesionalno- pa sem še vedno zmeraj točna in trdo garam za svoje cilje.
ambiciozna: pravijo, da jabolko ne pade daleč od drevesa in čeprav na to nisem ponosna sem na premnogih področjih izrezana slika svojih staršev. vse svoje življenje sem poslušala, kako sem boljša od drugih, kako zmorem to in ono, kako se ne smem zadovoljiti ne s povprečnim, na z boljšim ampak z najboljšim. in človeku nekako sede v glavo.
temperamentna: začnimo z dejstvom, da ljudi zjutraj prekolnem, namesto, da jim zaželim dobro jutro. sem tipični kolerik, včasih je že en sam, napačno razložen pogled dovolj, da se razjezim. več kot polovico svojega dneva preživim zapletena v razgrete debate, ki se končajo s prepirom, v primeru, da se ne končajo meni v prid. ne glede na vse pa zamer ne držim. če gre večini ljudi ta moja lastnost na živce čez dan, jo vsaj fantje obožujejo ponoči.
iskrena: še ena lastnost, ki ljudem para živce. ko česa ne maram to povem naravnost in to pogosto pomeni razpad prijateljstva, razmerja. sama cenim iskrenost in okoli hinavskih ljudi se ne mudim, kar vključuje moje starše. razen občasnih video-klicev in še bolj redkih, neprijetnih obiskov, sem stike z njima prekinila. včasih boli, ko drugi navdušeno govorijo o svoji družini in se veselijo njihovega obiska, vendar pa si ne morem pomagati, da ni pomislim, ali ni vse skupaj le igra.
pesimistična: skozi leta sem preprosto izgubila zaupanje v ljudi. želim se verjeti, bolj kot karkoli drugega si želim verjeti v ljubezen in srečo, vendar ne morem. ne po tem, kar se je zgodilo s katherine.

2.)KATERA BARVA TE NAJBOLJ OPIŠE IN ZAKAJ PRAV TA?:
bež. stene drage, sofisticirane hiše v predmestju, v kateri sem preživela svoje otroštvo so bile bež. mamini po meri narejeni kostimi so bili bež. moje baletna obleka je bila bež. posteljnina v moji sobi je bila bež. moja prva obleka za šolski ples je bila bež. ne vem zakaj, vendar sta bila moja starša prepričana, da bom odrasla v prefinjeno žensko višjega sloja, če me bosta zasipala z bež barvo. škoda zanju, da se je zgodilo ravno nasprotno. škoda zanju, da je moje življenje zdaj prevzela modra. modro morje, ki obkroža clipperton, modro nebo… poosebljena svoboda.

3.)BI POVEDAL ŠE KAJ O SEBI?:
na splošno vedno z veseljem govorim, tema sploh ni tako pomembna, vendar tudi o sebi govorim rada. ne razumite me narobe, nisem samovšečna, vsaj ne pretirano. zavedam se, da so mnogi name lahko ljubosumni, nisem pa nikoli trdila, da sem popolna, da ljubim vse svoje lastnosti. seveda jih ne. za začetek bi se lahko naučila taktnosti, kajti moj jezik me pogosto spravi v težave. včasih izzivam nalašč, kot da bi se rada prepirala. najbrž je krivo to, da celo svoje otroštvo nisem počela druga kot prikimavala drugim in delala, kar so drugi rekli, dokler se nisem nekega dne zbudila in rekla: "dovolj je."

4.)KAJ PA TVOJA DRUŽINA?:
starši mojih sošolcem iz prestižne, zasebne šole, katero sem obiskovala kot otrok, so bili- sodeč po pripovedih- še bolj zavoženi kot moji, toda to mojih ne opravičuje. zrasla sem ob varuškah in vedno odsotnih starših. nisem bila torej obsipana z ljubeznijo in zaupanjem, kljub temu, da sem balet plesala samo zaradi mame, nje ni bilo na niti eno predstavo. plan je bil, da se bom sčasoma preprosto navadila, postavila zidove in začela vse druge potiskati stran od sebe- potem bi bila naravnost popolna, da prevzamem posle svojih staršev- vendar sem nisem zlomila in si tako- po mnenju staršev- zapravila prihodnost. takrat se je rodila moja mlajša sestra, rešilna bilka mojih staršev. učila sta se iz svojih napak in z katherine ostajala doma, nista je silila v balet, vpisala sta jo v navadno šolo in njihova mala družinica je bila naravnost idilična. škoda le, da jaz družine nenadoma nisem več imela.

5.)TE JE V ŽIVLJENJU ZAZNAMOVAL KAKŠEN POSEBEN DOGODEK?:
vsako noč sem si pred spanjem zaželela, da bi bila edini otrok, da bi katherine preprosto izginila iz mojega življenje. vedela sem, da se ljubezen staršev ne bi preprosto preusmerila name, vendar me vsaj nebi ignorirala. nisem pa vedela, da se moja želja utegne uresničiti. ko mi je bilo petnajst let, se je katherine utopila v vodnjaku. bila sva sami doma in jaz bi jo mogla paziti, pa je nisem. vsako noč podoživim grozljive podrobnosti tistega dne, vendar pa mi je v spomni najbolj ostal obtožujoč pogled moji staršev. krivila sta me za njeno smrt. krivila sem se tudi sama. gotova taka izkušnja človeka ne spremeni v neko posebej toplo osebo, čeprav mislim, da nekih jasno vidnih posledic ni. spremenil se je samo način mojega mišljenja. ljudi ves čas opazujem in le redko se zgodi, da si mnenja o njih ne ustvarim še preden odprejo usta.

6.)POVEJ MI O TVOJIH STRAHOVIH:
poleg sramotnega dejstva, da pri svojih 23 letih še vedno nisem sposobna spati brez nočne lučke, se bojim sama sebe. ne dobesedno seveda, vendar se bojim dejstva, da sem sposobna nekoga sovražiti s tako silo, da jim želim smrt in strah me je vsega, česar še ne vem o sebi. pravijo, da česar človek ne ve, to pač ne boli. še sama ne vem kaj naj si mislim o tem. bi bilo bolje izvedeti čisto vse o sebi ali je bolje živeti v nevednosti, v upanju, da si nekje globoko v sebi vseeno dobra oseba? sovražim- celo bojim- se te nevednosti,te ranljivosti.

7.)MOGOČE ŠE BESEDA ALI DVE O TVOJEM POKLICU/IZBIRI ŠTUDIJA?:
najprej sem želela študirat psihologijo, kajti sama- da o moji družini sploh ne govorimo- sem izjemno zanimiv primer, vendar me je kasneje odvrnilo prav to. počutila bi se prav bedno, če bi reševala probleme drugih, ko pa še svojim ne morem priti do dna. namesto tega sem se zato odločila za študij medicine- nevrokirurgija, blizu psihologiji, pa vseeno tako daleč stran.

8.)KAJ MENIŠ O OTOKU CLIPPERTON?:
clipperton je obenem moja rešitev- končno sem se lahko osvobodila konstantnega nadzora mojih staršev- in moj zapor- clippertona ne morem zapustiti, mogoče nikoli zaradi moje finančne stiske. s tem, ko sta moja starša plačala šolo tukaj, sta- po njunem mnenju- izpolnila svoje dolžnosti kot starša. kaj nista srčka?

9.)HVALA TI ZA TVOJ ČAS. IMAŠ MOGOČE ŠE KAJ ZA DODATI?:
clipperton je zame kot nova priložnost, da si zgradim novo življenje, najbrž pa je to tudi zadnja priložnost, ki jo bom dobila. torej bom storila vse, da jo izkoristim do maksimuma.


SELL THE KIDS FOR FOOD

NAME/ALIAS: saša
CONTACT: PM's just fine
GENDER: female
AGE: fourteen


OTHER CHARACTERS: none yet
Nazaj na vrh Go down
james devereaux
i'm a dreamer,
i'm a dreamer,
james devereaux


PRISPEVKI : 262
JOIN DATE : 04/06/2013
AGE : 32

moore, kara leigh Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: moore, kara leigh   moore, kara leigh EmptyPet Jul 05, 2013 8:56 pm

moore, kara leigh Clip
Nazaj na vrh Go down
 
moore, kara leigh
Nazaj na vrh 
Stran 1 od 1

Permissions in this forum:Ne, ne moreš odgovarjati na teme v tem forumu
clipperton island, :: fill the gap, :: clipperton island records,-
Pojdi na: