register log in
popis aktivnosti
čez teden se bo na našem forumu izvajal popis aktivnosti! trajal bo točno en teden in vsak, ki se ne bo javil v temi bo izključen iz svoje skupine, face claim in pa služba pa bosta izbrisana iz teme, zato da naredimo prostora za druge. seveda pa to ne pomeni, da se ne morete na novo prijaviti.



 




 

 roxy brantford

Go down 
2 posters
AvtorSporočilo
roxy brantford

roxy brantford


PRISPEVKI : 18
JOIN DATE : 06/07/2013

roxy brantford  Empty
ObjavljaNaslov sporočila: roxy brantford    roxy brantford  EmptySob Jul 06, 2013 3:09 pm

roxy brantford  Tumblr_inline_micztcXOTr1ql2gms  roxy brantford  Tumblr_inline_micztcXOTr1ql2gms
ROXY BRANTFORD ,


COME AS YOU ARE

TAKE YOUR TIME, HURRY UP, THE CHOICE IS YOURS,
DON'T BE LATE.
NAME & NICKNAMES: i dont have any, but you can call me whatever you want.
BRITHDAY & AGE: the 23rd of december, 21 years old

USERGROUP: local
SEXUALITY: heterosexual. 
OCCUPATION: i'm photographer.

PLAYBY: awesome girl called sasha pieterse.


WE NEVER LOST CONTROL


PERSONALITY & HISTORY:

OKAY. THIS IS HOW IT'S GONNA GO. YOU'RE GOING TO POST SOME KICKASS PARAGRAPHS ABOUT YOUR CHARACTERS PERSONALITY & HISTORY HERE AND LIKE, MAKE IT SNAZZY, K?

1.)KATERIH 5 BESED TE NAJBOLJ OPISUJE:
samo pet besed? lahko bi jih naštela kakšnih petdeset, ampak vredu - le pet besed.
najvrjetneje me najbolj opisuje beseda  družabna. saj se zelo rada družim z ljudmi, in nemorem biti nikoli tiho. no potem pa še sledijo besede: živahna, zabavna, samozavestna  in malo sarkastična.
2.)KATERA BARVA TE NAJBOLJ OPIŠE IN ZAKAJ PRAV TA?:
uh, to vprašanje pa je malce težko. najvrjetneje je to rumena barva, saj je barva sonca, svetlobe, optimizma in kumonikativnosti. in mislim da ti zadnji dve besedi zelo opisujejta mene
3.)BI POVEDAL ŠE KAJ O SEBI?:
moja slabost je, da se prehitro navežem na ljudi ali pa jim prehitro zaupam, in me potem razočarajo.
sem pa zelo zgovorna oseba, ki rada govori. mislim da so nekateri ljudje že kar malo naveličani mojega govorjenja [smeh]

4.)KAJ PA TVOJA DRUŽINA?:
z mojo družino imam zelo dober odnos. čeprav sta se mama in oče ločila pri mojih 11 letih se še vedno vidimo. no, ljudje marsikdaj  mislijo, da sma z mamo prijateljici in ne mama in hčer saj nimama tistega pravega odnosa med hčerko in mamo. moj pravi oče pa je tudi super.

5.)TE JE V ŽIVLJENJU ZAZNAMOVAL KAKŠEN POSEBEN DOGODEK?:
razen ločitve med mamo in očetom, ne.

6.)POVEJ MI O TVOJIH STRAHOVIH:
od nekdaj je bil moj največji strah, da bi bila živa zakopana. to je definitvno nekaj najbolj groznega kar lahko človek doživi. mislim da nebi noben hotel biti zakopan živ, pod vsem tistim peskom, blatom in še drugimi stvarmi.

7.)MOGOČE ŠE BESEDA ALI DVE O TVOJEM POKLICU/IZBIRI ŠTUDIJA?:
že od nekdaj sem vedela kaj hočem biti po poklicu - fotografinja. obožujem to delo, in ne obžalujem da sem izbrala ta poklic.

8.)KAJ MENIŠ O OTOKU CLIPPERTON?:
ta otok mi je že od nekdaj zelo všeč in tukaj lahko super opravljam svoj poklic. tudi ljudje tukaj so zelo prijetni.

9.)HVALA TI ZA TVOJ ČAS. IMAŠ MOGOČE ŠE KAJ ZA DODATI?:
nizakaj, in ne nočem nič dodati. mislim da ste zvedeli dovolj o meni. adijo.




SELL THE KIDS FOR FOOD

NAME/ALIAS: anja
CONTACT: pm me ;)
GENDER: famele
AGE: thirteen.


OTHER CHARACTERS: don't have
Nazaj na vrh Go down
james devereaux
i'm a dreamer,
i'm a dreamer,
james devereaux


PRISPEVKI : 262
JOIN DATE : 04/06/2013
AGE : 32

roxy brantford  Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: roxy brantford    roxy brantford  EmptySob Jul 06, 2013 4:07 pm

roxy brantford  Clip
Nazaj na vrh Go down
 
roxy brantford
Nazaj na vrh 
Stran 1 od 1

Permissions in this forum:Ne, ne moreš odgovarjati na teme v tem forumu
clipperton island, :: fill the gap, :: clipperton island records,-
Pojdi na: