register log in
popis aktivnosti
čez teden se bo na našem forumu izvajal popis aktivnosti! trajal bo točno en teden in vsak, ki se ne bo javil v temi bo izključen iz svoje skupine, face claim in pa služba pa bosta izbrisana iz teme, zato da naredimo prostora za druge. seveda pa to ne pomeni, da se ne morete na novo prijaviti.



 




 

 lecter, seline leo

Go down 
2 posters
AvtorSporočilo
seline lecter

seline lecter


PRISPEVKI : 3
JOIN DATE : 08/06/2013

lecter, seline leo Empty
ObjavljaNaslov sporočila: lecter, seline leo   lecter, seline leo EmptyNed Jul 07, 2013 10:02 am

lecter, seline leo Tumblr_ly0p4jq5zG1r0jqgi
SELINE LEO LECTER,


COME AS YOU ARE

TAKE YOUR TIME, HURRY UP, THE CHOICE IS YOURS,
DON'T BE LATE.
NAME & NICKNAMES:  sel is common, and people usually call me lecter,
BRITHDAY & AGE: i turned 20 this march,
USERGROUP: erasmus student baby!
SEXUALITY: straight,
OCCUPATION: student of criminal law and criminology investigating,
PLAYBY: perfection also known as teresa palmer,


WE NEVER LOST CONTROL


PERSONALITY & HISTORY:

1.)KATERIH 5 BESED TE NAJBOLJ OPISUJE:
jih resnično lahko izberem samo pet? pa tako zelo sem se veselila, da bom lahko tukaj veliko govorila... no, tukaj je že prva *smeh*. lahko bi rekli, da sem preveč govorim, veliko preveč. najbrž je to posledica tega, da sovražim tišino: vedno jo zapolnijo moje besede, pa če so še tako nesmiselne ali nepotrebne. definitivno sem tudi močna oseba, naučila sem se kako v sebi zadrževati čustva, kako se po padcih znova in znova pobrati. nadaljevati. se boriti. o, ja, tudi borbena sem. vedno zagovarjam svoj prav do zadnjega diha, dosežem cilj, ki sem si ga zastavila. in moji cilji... moji cilji so stvarni. vem kaj lahko pričakujem ob ljudi, kajti le tako se obvarujem pred razočaranjem. prizemljena. nikoli nisem bila ena tistih deklic, ki sanjajo o vilah in princih na belih konjih. in kaj ljudje pravijo o meni? pravijo da sem strastna. v vseh pomenih te besede.

2.)KATERA BARVA TE NAJBOLJ OPIŠE IN ZAKAJ PRAV TA?:
barva? nerada izgubljam čas z razmišljanjem o takih stvareh. moram vseeno izbrati eno? *smeh* ljudje mi velikokrat rečejo, da sem kakor ogenj - pa naj bo rdeča. je barva strasti, predanosti, bojevitosti in zagnanosti, a mislim da me najbolje opiše zaradi svoje neukrotljive narave. rdeča je zame barva svobode, nihče je ne omejuje in je edinstvena: o sebi rada razmišljam na tak način. svobodna.

3.)BI POVEDAL ŠE KAJ O SEBI?:
samo na kratko. prekleto, si lahko izbereva kakšno drugo temo za pogovor? recimo vreme? ne? prav. povedala sem am že vse pomembne stvari in najbrž se vam zdi moje življenje precej rožnato, kajne? ne bom rekla da ne izgledam tako, a moja prava čustva je že dolgo časa nazaj zamenjam nekoliko prisilen nasmešek, tiha deklica se je spremenila v mlado žensko, ki s svojim koketnim obnašanjem išče pozornost. in jo večinoma tudi dobi. moje otroštvo? nikoli ga nisem imela. pri petnajstih sem pobegnila od doma, kakšen teden sem se potikala po ulicah in nato sem bila priča umoru. policija me je porabila za preiskavo, bila sem vaba in vir informacij obenem. in takrat me je pod svoje okrilje vzel eden od detektivov, ki so vodili in razrešili primer z mojo pomočjo. in takrat sem se zaprla vase, postala tisto dekle ki so jo vsi želeli spoznati. prilagodila sem se, kako ironično. *smeh*

4.)KAJ PA TVOJA DRUŽINA?:
moja družina ni vredna omembe. oče je pil in alkohol mi je odvzel otroške dni. namesto poljuba za lahko noč sem zvečer dobila udarce, mama je bila preveč uničena da bi karkoli naredila. pri petnajstih sem temu naredila konec, kakor sem rekla že prej. in našla sem dom pri gospodu harriesu. kot oče mi je in najin odnos počasi krpa stare rane. njegova žena me je sprejela z odprtimi rokami, ponudila mi je vstop  svoj dom. obema sem za to neskončno hvaležna.

5.)TE JE V ŽIVLJENJU ZAZNAMOVAL KAKŠEN POSEBEN DOGODEK?:
*smeh* seveda me je. gospod harries in jaz sva bila zopet vpletena v nekem težkem primeru, podili smo se po celotni nizozemski, kajti lovili smo ilegalne uvoznike heroina. jaz sem kot vedno samo sedela na zadnjem sedežu avtomobila in se učila: do svojega osemnajstega leta nisem smela aktivno sodelovati v nobeni akciji. uspelo nam je dohiteti uvozniški tovornjak, harries in njegovi kolegi so bili zaposleni s šofiranjem in ocenjevanjem oboroženosti osumljencev... in nato so se začeli oddaljevati od nas. bila sem jezna: nisem smela dopustiti, da bi nam zopet ušli. prijela sem pištolo ter ustrelila v pnevmatike. seveda nisem zadela prvič, niti drugič: pa vendar sem bila jaz tista, ki je ujela nadležneže. takrat so me vsi policisti začeli jemati resni: nisem bila več tista smrklja ki samo visi zraven njih. bila sem enakopravna.

6.)POVEJ MI O TVOJIH STRAHOVIH:
rada govorim da me ni ničesar strah, pa čeprav to ni čisto res. strah me je tišine. zakaj? tišina pomeni smrt. smrt prizadene ljudi. zaradi smrti ljudje umirajo. od znotraj.

7.)MOGOČE ŠE BESEDA ALI DVE O TVOJEM POKLICU/IZBIRI ŠTUDIJA?:
najbrž želite slišati kaj o tem, da sem si vedno želela spraviti za zapahe vse ljudi ki škodijo drugim, da kriminologijo študiram iz plemenitih razlogov. tega odgovora ne boste dobili, kajti jaz samo delam tisto, kar že od otroštva najbolje znam: vrtim jezik, z besedami pripravljam ljudi do tega da govorijo resnico, jih teroriziram, jih lovim. v tem sem dobra. to počnem.

8.)KAJ MENIŠ O OTOKU CLIPPERTON?:
otok je moj pobeg. izkoriščam ga.

9.)HVALA TI ZA TVOJ ČAS. IMAŠ MOGOČE ŠE KAJ ZA DODATI?:
lahko pričakujete, da boste moje ime še slišali. velikokrat.





SELL THE KIDS FOR FOOD

NAME/ALIAS: tuna!
CONTACT: pm me sweetie!
GENDER: chick!
AGE: fifteen, le me junior here!


OTHER CHARACTERS: none atm!
Nazaj na vrh Go down
ruby thomas
be not afraid to love me,
be not afraid to love me,
ruby thomas


PRISPEVKI : 438
JOIN DATE : 01/06/2013

lecter, seline leo Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: lecter, seline leo   lecter, seline leo EmptyNed Jul 07, 2013 10:19 am

lecter, seline leo Clip

ne pozabi še claimov :)
Nazaj na vrh Go down
 
lecter, seline leo
Nazaj na vrh 
Stran 1 od 1

Permissions in this forum:Ne, ne moreš odgovarjati na teme v tem forumu
clipperton island, :: fill the gap, :: clipperton island records,-
Pojdi na: