register log in
popis aktivnosti
čez teden se bo na našem forumu izvajal popis aktivnosti! trajal bo točno en teden in vsak, ki se ne bo javil v temi bo izključen iz svoje skupine, face claim in pa služba pa bosta izbrisana iz teme, zato da naredimo prostora za druge. seveda pa to ne pomeni, da se ne morete na novo prijaviti.



 




 

 blair iowe

Go down 
2 posters
AvtorSporočilo
blair iowe
Haven't you heard? I'm the crazy bitch around here,
Haven't you heard? I'm the crazy bitch around here,



PRISPEVKI : 1
JOIN DATE : 08/07/2013
AGE : 31

blair iowe Empty
ObjavljaNaslov sporočila: blair iowe   blair iowe EmptyPon Jul 08, 2013 3:49 pm

- blair iowe Tumblr_mapjohHUhK1rencuro1_500-
BLAIR IOWE


COME AS YOU ARE

TAKE YOUR TIME, HURRY UP, THE CHOICE IS YOURS,
DON'T BE LATE.
NAME & NICKNAMES: Blair, kličejo pa jo preprosto tudi B (bi).
BRITHDAY & AGE: Rodila sem se 11. julija v Barceloni. Starost: 20

USERGROUP: LOCALS
SEXUALITY: HETEROSEXUAL
OCCUPATION: »profesional dancer«

PLAYBY: Troian Bellisario


WE NEVER LOST CONTROL


PERSONALITY & HISTORY:

OKAY. THIS IS HOW IT'S GONNA GO. YOU'RE GOING TO POST SOME KICKASS PARAGRAPHS ABOUT YOUR CHARACTERS PERSONALITY & HISTORY HERE AND LIKE, MAKE IT SNAZZY, K?

1.)KATERIH 5 BESED TE NAJBOLJ OPISUJE:
Pametna,vzkipljiva, čustvena, prijateljsko zlobna, preveč romantična

2.)KATERA BARVA TE NAJBOLJ OPIŠE IN ZAKAJ PRAV TA?:
Kljub mojemu divjemu karakterju me najbolj opisuje zelena barva. Sem namreča umirjena oseba, navzven zelo hladna in nevsiljiva. Pa vendarle se najdejo trenutki, ko vzkipim, predvsem kadar sem pod čustvenim stresom. Kljub starosti 20 let sem neizkušena in mladostna, življenje zato ni prizanesljivo. Svoj pravi obraz skrivam za zelo dobro masko.

3.)BI POVEDAL ŠE KAJ O SEBI?:
Vzemi ali pusti. Prav zaradi mojega karakterja se ljudje z menoj ne ujamejo najbolje, pravbih prijateljev imam dokaj malo, nekateri mislijo, da sem prismuknjena in čudaška. Tudi delo, ki ga opravljam, se pri ljudeh zapiše na svoj način. Vendar sem kar sem. Nikomur ne popuščam. Kakšen je nekdo do mene, takšna sem jaz do njega. Če je potrebno tudi preveč zlobna, trenutek, ko to več ne ostane samo na prijateljski ravni. Če nekomu postanem prijateljica, mu po navadi to ostanem za vedno. Pa če se med nama ustvarijo prepadi in neskončne globine. Čeprav celo svoje življenje tiščim nos v knjige, pa mi le – to ni pomagalo. Kot vsaka druga preveč mirna duša, sem tudi sama preveč iskala in preveč tudi našla. Moškega, ki me je pustil z zlomljenim srcem, zaradi katerega sem pustila študij in pristala kot plesalka v striptiz baru. Hočeš ali nočeš, življenje ni potica i9n ni vedno rožnato. Da si plačam študij, počnem stvari, katerih starši večine otrok bi zmajevali z glavo in se svojih otrok sramovali. Tudi moji bi se me. Prav zato tega ne vedo. In tudi upam, da ne bodo izvedeli. Bilo bi žalostno in dramatično. Kot večina stvari v naši na videz popolni družini.

4.)KAJ PA TVOJA DRUŽINA?:
Kot otrok staršev, ki so živeli v revnem delu Barcelone in so iz sebe nekaj ustvarili, sem prisiljena gledati na ugled in zunanji videz naše družine. Oziroma sem vsaj bila. Dokler se nisem odločila spakirati kovčke in oditi iz moje ljubljene Barcelone. V katero se imam še vedno namen nekoč vrniti. Vendar so razmere postale nevzdržne. Mama je odvetnica, Z leti je postala uspešna in sedaj vodi svojo pisarno, sama pa ne dela več ničesar. Če so govorice resnične, je preden je spoznala mojega očeta (ali pa še celo kasneje), spala z družabniki, da je dobila več primerov, na katerih je gradila svoj ugled. Me ne bi več nič presenetilo. Sedaj kraljuje v svoji pisarni, oz. tako se to vsaj naziva, saj je v pisarni praktično nikoli ni. Sama rada pravi, da je ona »the boss« in samo pobira denar, ki se v firmi nabira. Sicer pa pohajkuje naokrog. Dokler bodo zadeve delovale, bo to počela. Morda pa jo bo enkrat zadela realnost. Oče je podjetnik. Povezan tudi z nekaterimi sumljivimi posli, ko se za vsakega »uspešnega« podjetnika spodobi. Pa vendarle se ne. On to samo pravi, da si pere svoje ime. Koliko ljudi trpi zaradi njega, njemu to ne pomeni nič. Dokler je on srečen, morajo biti tudi ostali. Seveda posledično tudi njegova otroka. Moj brat Juan se je vrgel po njima. Obema. Seveda, kot mlajšemu bratu mu je bilo veliko lažje, lažje se je soočal s pritiskom. Mislim, da si moji starši velikokrat želijo, da bi imeli samo enega otroka. Njega seveda. Juan je namreč za čast svoje družine ostal v Barceloni, kjer študira pravo. Da se bo lahko vrgel po mami seveda. Pa se ne bo. Pravo ga ne veseli, učenje ga dolgočasi, raje z sošolci iz faksa zganja norčije, pije, kadi travo ali pa še kaj hujšega in razbija po bližnjih podzemnih železnicah. Razen seveda, kadar imajo dober dan in se vsi odpravijo na najlepšo plažo v Barceloni. Na katero pa tudi najbolj ne pašejo, saj se jim na daleč vidi da so outsiderji. Razen mojega brata nihče ni namreč toliko premožen, da bi na daleč kazal »luksuz« in urejenost.

5.)TE JE V ŽIVLJENJU ZAZNAMOVAL KAKŠEN POSEBEN DOGODEK?:
Zaznamoval me je dogodek iz tiste slabe družbe. Slabe družbe, slabega fanta, ki mi je naredil otroka in me nato pustil, da se s tem sama ubadam. Raje se je vdal alkoholu in mamilom. Sama sem za voljo otroka v tistem trenutku prenehala z vsem tem, vendar mi vseeno ni bilo naklonjeno. Soočila sem se s spontanim splavom, za katerega me je kar nekoliko sram priznati, kakšne misli so me oblile prvo, ko se je to zgodilo. Bila sem namreč olajšana in oddahnila sem si, da tega otroka ne bom rodila. Zaradi mojih misli me je sram še danes, vendar kot rosna 18letnica res nisem vedela h komu bi se obrnila. Pri starših nisem živela več kot leto dni, v tujem mestu, med tujimi ljudmi, kjer sem poznala samo njega, pa se tudi nisem znala obrniti. Danes me to veliko bolj preganja, kot me je včasih, pa še vedno si želim, da takrat niti zanosila ne bi.

6.)POVEJ MI O TVOJIH STRAHOVIH:
Strah me je osamljenosti in tega, da bom na koncu na svetu ostala sama samcata. Osamljenost me namreč najbolj preganja od vsega in niti debeli mesnati pajki, ki jih je bilo v Barceloni malo morje, me niso nikoli tako prestrašili kot tole Prav zaradi tega včasih preveč na silo hočem z nekom v zvezo ali kakršnokoli drugo povezavo. Bojim se novih razočaranj in ponovno zlomljenega srca. Prav zaradi tega sem do ljudi zelo nezaupljiva in zelo previdna. Prav tako sem vraževerna, do določenih astroloških znamenj namreč čutim manjši odpor, prav zaradi slabih izkušenj. Vendar sem se naučila zatirati  tudi tole.

7.)MOGOČE ŠE BESEDA ALI DVE O TVOJEM POKLICU/IZBIRI ŠTUDIJA?:
Po tem, ko sem pustila šolo in odšla od doma, se ne preživljam drugače, kot s plesanjem v klubih. V enem natančneje, kjer delam že od vsega začetka. Ljudi nekako vabi moja mladost, nedolžnost in bojazljivost. Kljub gibom, ki jih izvajam, v meni vsi vidijo tisto ranljivost. Imam seveda tudi druge ambicije, kar zadeva študij, vendar pa si ga v tem trenutku na žalost ne morem privoščiti. Kar me zelo razžalosti, zato po hitrem postopku hranim denar, da si bom na koncu lahko omogočila lepšo prihodnost.

8.)KAJ MENIŠ O OTOKU CLIPPERTON?:
Vsak dan znova me lepota tega otoka prevzame, čeprav nikoli ne bo nadomestila moje ljubljene Barcelone, ki jo tako pogrešam. Kljub temu pa tule uživam, že zaradi tega, saj se tukaj oddaljena od vseh pritiskov staršev oziroma družine nasploh.

9.)HVALA TI ZA TVOJ ČAS. IMAŠ MOGOČE ŠE KAJ ZA DODATI?:
Upam, da se bomo skupaj zabavali in ustvarjali zgodovino.




SELL THE KIDS FOR FOOD

NAME/ALIAS: Tjaša
CONTACT: PM, potem pa se lahko zmenimo še za kaj drugega :D
GENDER: F
AGE: almost 21 :D


OTHER CHARACTERS: kreativna, včasih vzkipljiva in tako kot moj karakter, brezmejno romantična duša.
Nazaj na vrh Go down
james devereaux
i'm a dreamer,
i'm a dreamer,
james devereaux


PRISPEVKI : 262
JOIN DATE : 04/06/2013
AGE : 32

blair iowe Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: blair iowe   blair iowe EmptyPon Jul 08, 2013 3:52 pm

blair iowe Clip
Nazaj na vrh Go down
 
blair iowe
Nazaj na vrh 
Stran 1 od 1

Permissions in this forum:Ne, ne moreš odgovarjati na teme v tem forumu
clipperton island, :: fill the gap, :: clipperton island records,-
Pojdi na: