register log in
popis aktivnosti
čez teden se bo na našem forumu izvajal popis aktivnosti! trajal bo točno en teden in vsak, ki se ne bo javil v temi bo izključen iz svoje skupine, face claim in pa služba pa bosta izbrisana iz teme, zato da naredimo prostora za druge. seveda pa to ne pomeni, da se ne morete na novo prijaviti.



 




 

 amber elizabeth mcleey

Go down 
2 posters
AvtorSporočilo
amber mcleey

amber mcleey


PRISPEVKI : 13
JOIN DATE : 08/07/2013
AGE : 28

amber elizabeth mcleey  Empty
ObjavljaNaslov sporočila: amber elizabeth mcleey    amber elizabeth mcleey  EmptyPon Jul 08, 2013 1:02 pm

- amber elizabeth mcleey  8E1-
AMBER ELIZABETH MCLEEY


COME AS YOU ARE

TAKE YOUR TIME, HURRY UP, THE CHOICE IS YOURS,
DON'T BE LATE.
NAME & NICKNAMES: Amber,ampak kličejo me Am ali Lizzy
BRITHDAY & AGE: 18.avgust. (18)

USERGROUP:ERASMUS STUDENTS
SEXUALITY: HETEROSEXUAL
OCCUPATION: Model and fashion designer

PLAYBY: Candice Accola


WE NEVER LOST CONTROL


PERSONALITY & HISTORY:

OKAY. THIS IS HOW IT'S GONNA GO. YOU'RE GOING TO POST SOME KICKASS PARAGRAPHS ABOUT YOUR CHARACTERS PERSONALITY & HISTORY HERE AND LIKE, MAKE IT SNAZZY, K?

1.)KATERIH 5 BESED TE NAJBOLJ OPISUJE:
Nesramna,resna,divja,direktna,samozavestna,...
2.)KATERA BARVA TE NAJBOLJ OPIŠE IN ZAKAJ PRAV TA?:
Rdeča. Ta barva me najbolj opiše prav zato ker je ta barva agresivna,živa,hiperaktivna in velikokrat jo izrazimo za barvo jeze. In taka oseba sem jaz.
3.)BI POVEDAL ŠE KAJ O SEBI?:
Da sem to kar sem in nikoli se ne bom spreminjala za druge. Ostala bom to kar sem. Vsi mi pravijo da sem napadalna in da nimam življenja v sebi niti čustev. Ampak ima čustva in življenje v sebi. Samo da tega ne kaže. In tudi nikomur ne kažem svojega nasmeha. No,mogoče samo osebam,ki mi res zelo veliko pomenijo.
4.)KAJ PA TVOJA DRUŽINA?:
Imam brata,vendar sestri sta mi umrli par let nazaj. Imam samo mamo. Oče mi je umrl še predno sem se rodila.
5.)TE JE V ŽIVLJENJU ZAZNAMOVAL KAKŠEN POSEBEN DOGODEK?:
Naj pomislim... Mogoče ta dogodek,ko sem v prometni nesreči izgubila mlajšo in starejšo sestro. Ravno zaradi tega dogodka sem taka kot sem zdaj. In misli da bo težko v meni najti mojo staro osebnost,ki je bila vedno prijazna in nasmejana.
6.)POVEJ MI O TVOJIH STRAHOVIH:
Hm...težko bi rekla da se česa prav bojim. Namreč sama drugim ustvarjam strahove. Taka oseba sem in tega ne bom nikoli spremenila.
7.)MOGOČE ŠE BESEDA ALI DVE O TVOJEM POKLICU/IZBIRI ŠTUDIJA?:
Moj poklic? Zaenkrat še nimam poklica,vendar bom postala model in modna oblikovalka. Študirala bom kot model in modna oblikovalka. To so od nekdaj moje sanje.
8.)KAJ MENIŠ O OTOKU CLIPPERTON?:
Komaj sem prišla sem,tako da ne morem reči nič o temu otoku. Malo moram še pogledati naokoli. Ampak na prvi pogled se mi zdi zelo zanimiv otok poln skrivnosti.
9.)HVALA TI ZA TVOJ ČAS. IMAŠ MOGOČE ŠE KAJ ZA DODATI?:
Hm... Mogoče samo to da boste v meni težko našli prijateljstvo in ljubezn,ampak mogoče pa se najde kdo,ki se bo prav hitro pojavil v mojemu srcu (smeh).



SELL THE KIDS FOR FOOD

NAME/ALIAS: Nika
CONTACT: Pišite mi na zs! :)
GENDER: Ženska
AGE: Letos avgusta bom 14


OTHER CHARACTERS: Ashley Jane Mackein, Charleen Lyndon
Nazaj na vrh Go down
ruby thomas
be not afraid to love me,
be not afraid to love me,
ruby thomas


PRISPEVKI : 438
JOIN DATE : 01/06/2013

amber elizabeth mcleey  Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: amber elizabeth mcleey    amber elizabeth mcleey  EmptyPon Jul 08, 2013 2:36 pm

amber elizabeth mcleey  Clip

ne pozabi še claimov :)
Nazaj na vrh Go down
 
amber elizabeth mcleey
Nazaj na vrh 
Stran 1 od 1
 Similar topics
-
» sallow, elisabeth amber
» stone, elizabeth alyson

Permissions in this forum:Ne, ne moreš odgovarjati na teme v tem forumu
clipperton island, :: fill the gap, :: clipperton island records,-
Pojdi na: